Přejít na obsah

The Longines Legend Diver Watch


Doporučené příspěvky

Když jsem byl minulý týden u Dušáka, pan provavač mi ty moje "pochválil" a říkal, že jedny nedávno pro někoho objednával. Takže při troše štěstí Dušák.

 

O tom mi vůbec nemluv. U Dušáka jsem se byl zeptat minulou středu a prodavač mi s úsměvem odvětil, že je přece mají ve vitríně. Tak jsem k ní natěšeně vystartoval ... a ... tam nic. Prý je museli prodat den předtím. :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Už se o nich napsalo dost, takže nebudu zakládat nové vlákno a s dovolením to přihodím sem. Před malou chvílí mi je předával sympatický chlapík od TNT. Koupeno na italském e-bay minulý čtvrtek. Tímto chci poděkovat Bakerovi za odkaz na prodejce.

 

Značka Longines mi nikdy nic neříkala, dokonce když jsem poprvé viděl LD, tak to se mnou nic neudělalo, ale až časem se mi zalíbily natolik, že musely být moje.

 

Co o nich říct? Jsou nádherné, úžasné retro jak prase. Zvolil jsem variantu s datumovkou, protože 1) jiné nebyly k sehnání a 2) i kdyby byly, tak já datum zkrátka potřebuju :)

Na ruce sedí perfektně, velikost 42mm je ideální a tím, že lunetu mají interní, tak je to dělá opticky větší.

 

Originál řemen vypadá ok, asi do vody bude nejlepší, ale časem se možná poohlédnu po nějakém pořádném koženém řemenu.

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blahopřeji, moc hezké a podařené retro. A nyní trochu OT: přijel sem z treninku, a jsem ztahanej jak prase. V uších mi ještě zní pokyny trenéra. Název vlákna, který je: The Longines Legend Diver Watch, jsem přečetl jako: The Longest Drive. Kua, už mi z toho golfu jebe:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blahopřeji k volbě (datum musí být :D ).

Už nás je skoro na založení club nebo frakce.

A buď tak laskav a dojdi na ten hornickej sraz.

Alespoň nebudu mít už víc výčitky, že jsem ty svoje pořád ještě do té Ovy nedovezl ukázat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá připomínka k tomu origo řemenu. Navrchu je to ok, ale zespod je to takový semiš, který po kontaktu s vodou zůstává mokrý, což by možná nevadilo, ale po pár dnech je už lehce cítít potem a to jsem až tak moc nepotil. Což je škoda. Asi budu muset přezout na něco lepšího ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá připomínka k tomu origo řemenu. Navrchu je to ok, ale zespod je to takový semiš, který po kontaktu s vodou zůstává mokrý, což by možná nevadilo, ale po pár dnech je už lehce cítít potem a to jsem až tak moc nepotil. Což je škoda. Asi budu muset přezout na něco lepšího ;)

 

jj, pozor na ten řemínek, já už ho nosit nemůžu, mám po něm silnou vyrážku..:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pánové. Samozřejmě mě mrzí, že máte problémy s origo řemenem. Mě se naštěstí vyhýbají podobné starosti a to byl ten řemen v zápřahu bazén x moře 2týdny v kuse.

Také jsem přesvědčen, že ten "semiš" žádnou vodu nedrží. Hlava mi to nebere, ty vaše zkušenosti. :(

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pánové. Samozřejmě mě mrzí, že máte problémy s origo řemenem. Mě se naštěstí vyhýbají podobné starosti a to byl ten řemen v zápřahu bazén x moře 2týdny v kuse.

Také jsem přesvědčen, že ten "semiš" žádnou vodu nedrží. Hlava mi to nebere, ty vaše zkušenosti. :(

 

Opravdu po namočení zůstává dobrých 15minut ten semiš na omak vlhký, i když zbytek řemenu je už suchý. No nevím. Když jsem zkusil řemen po namočení, když už vypadal suše, silně zmáčknout, tak z něj skrz vrchní vrstvu vyteklo několik kapek vody. Proto to na mne nepůsobí příliš vodovzdorně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...