Přejít na obsah

NEJVYŠŠÍ ČAS :D


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Pánové táhnu v prdel - už mně to tu nebaví což není podstané, to je jenom můj pocit - podstatnější je, že už nemám co donést ani si odnést = dostavila se šeď a nuda, takže je slušnost se rozloučit = NAZDAR A DÍKY

 

*vzkaz pro soukmenovce: piva, kořalky a omamných látek se nezříkám a pozvání uvítám - he he

 

**hlavně sem nepište žádný pindy a vlákno uchovejte pro příští odpadlíky :)

 

BYE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, tohle už tu bylo mnohokrát v různých podobách Posted Image

 

Na druhou stranu i na sobě pozoruju, že drsná realita každodenního života vytrvale zaměřuje moji pozornost jiným směrem, než jsou hodinky. Takže Ypa chápu a ani bych se moc nedivil, kdyby se tu už neobjevil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové táhnu v prdel - už mně to tu nebaví což není podstané, to je jenom můj pocit - podstatnější je, že už nemám co donést ani si odnést = dostavila se šeď a nuda, takže je slušnost se rozloučit = NAZDAR A DÍKY

 

*vzkaz pro soukmenovce: piva, kořalky a omamných látek se nezříkám a pozvání uvítám - he he

 

**hlavně sem nepište žádný pindy a vlákno uchovejte pro příští odpadlíky :)

 

BYE

 

To byl zas den viď :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové táhnu v prdel - už mně to tu nebaví což není podstané, to je jenom můj pocit - podstatnější je, že už nemám co donést ani si odnést = dostavila se šeď a nuda, takže je slušnost se rozloučit = NAZDAR A DÍKY

 

*vzkaz pro soukmenovce: piva, kořalky a omamných látek se nezříkám a pozvání uvítám - he he

 

**hlavně sem nepište žádný pindy a vlákno uchovejte pro příští odpadlíky :)

 

BYE

 

Nechci tu pindat, ale nejsem si jistej aktuálností čísla tvýho mobilu co mám. :) Můžeš mně ho prosimtě poslat v SZ nebo SMS? Můj mobil je furt stejnej. Chtěl jsem se jen na něco zeptat. Díky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové táhnu v prdel - už mně to tu nebaví což není podstané, to je jenom můj pocit - podstatnější je, že už nemám co donést ani si odnést = dostavila se šeď a nuda, takže je slušnost se rozloučit = NAZDAR A DÍKY

 

*vzkaz pro soukmenovce: piva, kořalky a omamných látek se nezříkám a pozvání uvítám - he he

 

**hlavně sem nepište žádný pindy a vlákno uchovejte pro příští odpadlíky :)

 

BYE

 

Pokolikáte už se tady loučíš? :clap:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové táhnu v prdel - už mně to tu nebaví což není podstané, to je jenom můj pocit - podstatnější je, že už nemám co donést ani si odnést = dostavila se šeď a nuda, takže je slušnost se rozloučit..

?????? ????? ?? ??????????-???????? ????? ????? ??????? ??? ?? ????? ??? ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapnu si Total Commander a koukám, vlevo disk C:, vpravo disk C:, říkám si: "Kurva, k čemu mi jsou dva disky C: ?" Tak jsem jeden zformátoval.

Tak toto nemá chybu... :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...