Přejít na obsah

Breitling A - 13035.1


kalafuna

Doporučené příspěvky

Dle mého se o fake nejedná, ale určitě bych šel do ověření pravosti u AD. Těžko říct, v jakém jsou stavu, pouzdro bude opotřebované, ale vyleštění je minimální částka. Pokud bude potřeba servis, bude to dle mého částka cca 5k??? Ale člověk nidky neví... 

 

 

 

 

Tady máš dva odkazy, co jsem kde našel, ten na ebay z Německa se mi zamlouvá nejvíc...

 

 

 

 

 

http://www.chrono24.com/cz/search/index.htm?showid=1563648&dosearch=1&searchexplain=1&SEARCH_ADTYPE_ID=U&SEARCH_BRAND_ID=32&MODEL=A%2013035.1&SORTORDER=1&numresults=1

 

 

 

 

http://search.eim.ebay.cz/?Query=breitling+A-13035.1

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, ta německá ebay vypadá vážně dobře. V případě že by servis vyšel na těch 5k tak ta cena z aukra je vážně mimo. Číhal jsem i na chrono24 a tam se dá také něco sehnat.

 

K tomu chrono24 - občas se u nějakého modelu objeví v rámečku KOMPLIKACE (např. datum) - co to znamená - že je uvedená funkce nefunguje?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, ta německá ebay vypadá vážně dobře. V případě že by servis vyšel na těch 5k tak ta cena z aukra je vážně mimo. Číhal jsem i na chrono24 a tam se dá také něco sehnat.

 

K tomu chrono24 - občas se u nějakého modelu objeví v rámečku KOMPLIKACE (např. datum) - co to znamená - že je uvedená funkce nefunguje?

 

Díky

 

Komplikace znamena, ze hodinky maji nejakou jinou funkci krome klasickeho zobrazeni casu (datum, GMT, moonphase, ....)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Original to s nejvetsi pravdepodobnosti bude, ale cena mi neprijde nikterak zvlast zajimava, co se tyce uvedeni hodinek do provozu aby jsi z nich mel radost a jistotu vodotesnosti atd - tak prelesteni pouzdra pocitej cca 2000+, servis - vymena tesneni, serizeni (pokud tam nebude zadny problem ve strojku a nebude treba menit nejake dily krome starych tesneni a korunky) bude cca 3500+ a uz se dostanes spise ke 40 tisicum coz mi prijde za takhle stare hodinky celkem dost.. Kouknul bych se na chrono24 pripadne na ebay i na jine modely, treba starsi Chronomaty a za cenu okolo 30 tisic si budes moci celkem vybirat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...