Přejít na obsah

Představení nových členů Chronomagu


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

nevím jestli sis všiml nadpisu vlákna, ale tady se členové tohoto fóra, pokud chtějí, představují. 

 

Pokud žádáš radu u konkrétního modelu hodinek, Zkus si vyhledat příslušnou sekci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím místní členy, chvíli mi trvalo než jsem zjistil, že je tady představovací vlákno, tak zjednám nápravu k tomuto foru jsem se dostal, když jsem zjitil, že kromě digitálek (na který ale nedám dopustit) existujíi i jiné hodinky, takové co mají různé strojky,, mechanismy, vychytávky atd. a všechny ty věci okolo, který mně na nich baví. a líbí se mi na nich..

proto tady zatím věci čtu a zjišTuju jak to vlastně chodí a sbírám info pro pořízení nějakého zajímavého modelu (teď jsem zrovna koukal na Exp. I) než bych něco komentoval, takže zatím spíš pár příspěvků pro zábavu v sekci "hodinky a ženy" - ty jsou totiž taky dost zajímavý.

měj te se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj PUMPA

Ja to tady sonduji uz nejaky patek, a do ted to nejak nepobiram.

Abys mohl prodavat ,musis tu mit 50 nejakych ukazek a pokecu treba o slonovi.

A pak uz jsi zadany...tak na to prdim a prodavat nemuzu ale koupi jo...tu uz jsi pro ne ok.  :)  :frusty: :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZORTE tohle fórum není primárně o prodeji. Když chceš prodávat tak jdi na aukro, bazoš apod. 

 

Ta půlroční čekačka a příspěvky oddělí zrno od plev. Protože tu pak zůstanou opravdu jen ti co mají hodinky rádi a né ti, kteří chtějí jen prodávat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo ja na prodej nic nemam jen kupuji.Zde jiz 5krat a ok.

Ale komenty, ktere jsem bohuzel cetl na seznamovaci sekci zde byly fakt k tematu hodinek. To opravdu ano.

Ps: ale o prispevky na provoz fora to uz si rict,nestidi.... :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A před čím mě to teda má varovat?

Kasli na to, ja ho mam taky :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě připravená kolonka, jako třeba věk, tu taky ve svým profilu vidím, i když ji nemám vyplněnou. Akorát že tuhle kolonku si nevyplňuješ sám,ale v případě potřeby ti ji vyplněj moderátoři. Dokud tam není nic dalšího, ale jen "status varování" znamená to, že jsi žádný varování nedostal a tedy to nemusíš řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vespolek,

 

chvilku se uz tady mezi Vami pohybuji, doposud jako pasivni clen, ale po tydnech cteni fora jsem se odhodlal neco i napsat.


K Chronomagu jsem se nedostal nahodou, ve svem okoli mam jednoho velkeho nadsence. Sam jsem se o hodinky nikdy prilis nezajimal a vlastne jsem dlouho zadne ani nenosil. Jenze pozdeji potreba merit cas (a i jine veliciny) preci jen vyvstala. Formou darku a v posledni dobe i vlastnimi nakupy jsem nashromazdil hodinky v podstate pro kazdou prilezitost. Chybi snad jen klasicke ?pilotky? a neco s vodotesnosti nad 300 m, ale jelikoz nepilotuji, ani se hlubinne nepotapim, zatim neni potreba. Co se tyce hledani dokonalych, definitivnich hodinek, jsem pouze na zacatku cesty...


Davam prednost mechanickym hodinkam, i kdyz vyhod elektronickych (zejmena solarnich) vyuzivam take. Vyslovene preferovane znacky nemam, u kazdeho vyrobce se najde nejaky zajimavy model. Pri te rozmanitosti je taky skoda se na neco upinat, radsi toho vyzkouset vic... tak snad mi to nadseni chvili vydrzi...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...