Přejít na obsah

Představení nových členů Chronomagu


Doporučené příspěvky

Vraby, Long - včera jsem přemlouval jednoho idiota, aby si nechtěl nechat smazat profil. Přemlouval jsem ho pouze jednou. To hovado blbé mi potvrdilo, že si chce nechat profil smazat, načež se pro jistotu vrátilo dnes ráno pod nickem Strom. Takže zase spousta práce s mazáním, blokováním IP atd ...

 

Kurva, připadám si tady jako v mateřské školce. Tak si ty mateřský postupy zkouším na Ypovi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraby, Long - včera jsem přemlouval jednoho idiota, aby si nechtěl nechat smazat profil. Přemlouval jsem ho pouze jednou. To hovado blbé mi potvrdilo, že si chce neshat profil smazat, načež se pro jistotu vrátilo dnes ráno pod nickem Strom. Takže zase spousta práce s mazáním, blokováním IP atd ...

 

Kurva, připadám si tady jako v mateřské školce. Tak si ty mateřský postupy zkouším na Ypovi ...

měl bys rozlišovat dvojí identitu a dvojí identitu ...... druhou identitu ke které se kdokoli přizná není dvojí identita, ale jenom jinej nick ..... identita je stejná ...... až budeš mít někdy čas, tak se podívej kdo všechno tu má dvojí identitu .... tu opravdovou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve svém dnešním příspěvku jsem použil několik invektiv na adresu člena km.kmk. Tímto se mu upřímně omlouvám, Díky kuncákovi jsme si promluvili po telefonu a řada věcí se vysvětlila. Jediné, co nejde vrátit, je smazaný původní profil. Škoda. Proto prosím všechny , do budoucna, než mne požádáte o smazání profilu - vydechněte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ve svém dnešním příspěvku jsem použil několik invektiv na adresu člena km.kmk. Tímto se mu upřímně omlouvám, Díky kuncákovi jsme si promluvili po telefonu a řada věcí se vysvětlila. Jediné, co nejde vrátit, je smazaný původní profil. Škoda. Proto prosím všechny , do budoucna, než mne požádáte o smazání profilu - vydechněte :-)

A ten ban uz neplati, kdyz kolega vesele behem dneska prispiva?

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/user/66808-kmkmk/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ukončen. Vykoupil se budoucí prací pro fórum :-)

Tak to jo... vse zapomenuto.

 

Jelikož již delší dobu nemůžu vnitřně strávit způsob vedení fóra Bertem, tak jsem po tomto jeho, ve srovnání s tolerováním příspěvků v žumpě apod., zbytečném kroku požádal o zrušení mého účtu... Jistě, za Patrika bylo IMHO lépe, fórum mělo úroveň a bylo více o hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...