Přejít na obsah

Představení nových členů Chronomagu


Doporučené příspěvky

Ano, souhlasim a rozumim, ze to tak vypada. Problem je v rozdilu psaneho a mluveneho. Dilem ne presne popsano a dilem ne presne pochopeno. K tomu se nabalily emoce. Cil se ale ukazal stejny, forum a hodinky, jen cesta k vysvetleni a pochopeni si vyzadala osobni pristup.

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to chapu dobre - nelibi se ti jak to delam, pojd to delat se mnou a lepe - tak smekam!

 

Edit: a vlastne smekam i pred tim, kdyby to byl jen povoleny navrat.

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás všechny, hodinky na ruce neustále nosím už od první třídy, zatím jsem se pohyboval v oblasti levných Quartzek kolem tisícovky a stačilo mi, že mám přehled o čase, ale v poslední době jsem začal pátrat po něčem reprezentativnějším, Casio na gumovém pásku a s kombinovaným ciferníkem. Nu a pátrání po informacích mě dovedlo až sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás všechny, hodinky na ruce neustále nosím už od první třídy, zatím jsem se pohyboval v oblasti levných Quartzek kolem tisícovky a stačilo mi, že mám přehled o čase, ale v poslední době jsem začal pátrat po něčem reprezentativnějším, Casio na gumovém pásku a s kombinovaným ciferníkem. Nu a pátrání po informacích mě dovedlo až sem.

Podľa seba za krátku dobu môžem povedať že cesta bude drahšia ako predpokladas...

 

 

Vlado

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, na chronomag lezu už nějekej ten rok a asi i díky tomu, jsem si pořídil první Hodinky(B Navitimer AB0121211C1A1). Do tý doby jsem hodinky jenom dostával, od mamky, od tchýně, od manželky. Snad se mi podaří sem dát nějakou fotku, ale zatím mi to nejde.

První hodinky co si vybavuju, jsem dostal od mamky v roce 1985, digitálky s kalkulačkou a hrou formule, čímž jsem strávil podstatnou část vyučovacích hodin, hraním na hodinkách. Když se vybila baterka, tak jsem se do nich podíval a... od tý doby se do hodinek nedívám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem mirahoh a manželka mi nadělila Accutronovu Prim bibli pod stromeček a jsem aktivní nosič Sport II a Sport III, syn má dětské Prim strojek 66 a bratr od roku 1970 z ruky nesundal Diplomaty. A Chronomag sleduj už dlouho, štvalo mě, že nemůžu obdivovat sbírky, nebo nové objevy, těším se jak malé kluk!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem mirahoh a manželka mi nadělila Accutronovu Prim bibli pod stromeček a jsem aktivní nosič Sport II a Sport III, syn má dětské Prim strojek 66 a bratr od roku 1970 z ruky nesundal Diplomaty. A Chronomag sleduj už dlouho, štvalo mě, že nemůžu obdivovat sbírky, nebo nové objevy, těším se jak malé kluk!

No- už teď jsi na tom dost zle, ale pokud budeš chodit sem, zlepšení fakt nečekej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, budu zde vystupovat pod nickem Johny65. Díky zálibě k hodinkám a členovi 14titi jsem se přihlásil už před nějakým časem na toto fórum a zjistil jsem že kromě výborného prodejního fóra jsou zde i zajímavé diskuze ke všem možným tématům a proto jsem se dnes rozhodl aspoň představit, protože moc velký přispěvovatel zrovna nejsem a mluvím k věci jen když k ní mám opravdu co říct. Hodinky jsem měl rád od mala, většinou nějaký šílenosti od vietnamců, mluvící hodinky až jsem se dopracoval k digitálním Casiům a Timexům :) Teď pokukuju samozřejmě po něčem zajímavějším. Z oblíbených značek se mi moc líbí hodinky od firem Tissot, Casio G-Shock, Luminox, LÜM-TEC, Longines, ale i různé microbrandy a samozřejmě Breitling. Takže ještě jednou všechny moc zdravím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím všechny členy Chronomagu a díky za tyhle stránky. K fóru jsem se dostal vlastně náhodou, při výběru nových hodinek. Původně to měly být nějaký ?normální? Quartzky, ale čím víc si toho tady čtu, tak zjišťuju, že to dopadne jinak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Rád bych napsal pár řádků o sobě a o tom, proč tento příspěvek píšu.

Do nedávna jsem byl nositelem fashion hodinek (pro mě nový výraz). Když jsem před Vánoci uskutečnil koupi Prim Retro Czech a ty díky opožděné České poště nedorazily včas, mé naštvání z představy válejících se hodinek na poště mě vedlo ke zrušení objednávky.

Krátce na to jsem potkal kamaráda, který se v hodinkách vyzná. Ukázal jsem daný kus a polilo mě horko z jeho chladné reakce. Začali jsme se bavit o hodinkách. Já o svých fashion, jako jsou Kenneth Cole,  Armani a pomezních Jacques Lemans anebo o spotřebních Swatch. On o Certina, Tissot, Maurice Lacroix. Začal jsem proto sledovat Váš server, za jehož vznik a správu děkuji, a velice brzy jsem zabrouzdal do odnože "Prodám". Protože jsem impulzivní, vzal jsem to za opačný konec a místo čtení miliónů stran krásného textu o hodinkách jsem začal kupovat. A propadat závislosti. Jsem tady přes měsíc a vím, že víte, co prožívám. Je to super, to je jasný. Ze všeho o hodinkách jsem v dobrém slova smyslu nadšený, ale z čeho jsem naprosto konsternovaný, je způsob vašeho jednání. Jste slušní, držíte slovo a jste féroví. To je pěkná "oáza" v dnešním úplně jinak fungujícím světě. 

Tak jsem vám chtěl tímto příspěvkem poděkovat.

Jsem v tom až po uši  :mobile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...