Přejít na obsah

Představení nových členů Chronomagu


Doporučené příspěvky

 

Tak vítej, člověče nešťastná, obávám se, že tady najdeš, co hledáš, bohužel se Ti to strašně zalíbí a po prožití mnoha dílčích chronoorgasmů začneš ve středním chronověku asi zažívat kousek toho štěstíčka, pokud Tě ovšem chronochtíč zcela nesežere...

Děkuji za originální přijetí, které Ti dává za pravdu Upraveno uživatelem Violoncello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Děkuji za originální přijetí, které Ti dává za pravdu  :clap:

Líbí se mi tady, líbí se mi svět hodinek. A manželka mě pomalu ztrácí, čili koloběh koníčku a vášně je zachován  :mobile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Pani. Chronomag okukujem uz nejaky ten cas, ale az teraz ma to viac zacalo bavit a samozrejme aj nosenie a udrzba nakupenych hodiniek vyzaduje stale viac informacii, ktore sa tu daju ziskat. Za cas co som tu zaregistrovany som najviac sledoval sekciu Prodam a uz aj nejake tie hodinky kupil, ale stale sa ich da zaobstarat viac :) Takze dufam ze tu ziskam nejaku dalsiu inspiraciu. Mojim takmer idealom su Omega Speedmaster moonwatch len akosi neviem prekusnut tu slabu vodeodolnost. Tak uvidim ako to cele dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Jsem zde už nějaký ten pátek, ale teprve dnes jsem se odhodlal pro první příspěvek. Na model prvních hodinek si už nepamatuji, ale určitě to byly dětské Primky. Co si pamatuji, tak proběhly i nějaké digitálky a pak Poljoty s budíčkem. Ty s nějakýma dalšíma mám v krabičce někde velmi dobře schované  :smile_anim: . Jestli je někdy najdu, tak se určitě pochlubím. Teď ujíždím na automatických Seikách. 

Rosťa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

na fórum mě přivádí jak jinak než touha po nových hodinkách. Jsem naprostý amatér, který tak maximálně tuší, že je rozdíl mezi mechanickým a quartz strojkem. Moje denní hodinky jsou quartzové Boccie, nicméně před nedávnou dobou se ke mně dostaly staré natahovací (a nefunkční) Primky, nechal jsem je zprovoznit u hodináře a velice si je oblíbil. Nicméně jejich vzhled je na určité společenské akce přece jen poměrně dost retro, takže bych rád něco mechanického v modernějším a elegantnějším hávu :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jako klukovi mě říkali Becky podle slavného stopéra Franze Beckenbauera (on hrával fotbal podobně jako já :-) ) ale o to teď nejde. 

Mám jednoduchý dotaz. Můj syn se učí hodinářem a letos dělá závěrečné zkoušky. Jako písemnou práci si vybral téma "Demontáž a montáž kapesních hodinek MOLNIJA 3602.

Napadlo mě, že by jsme mu s manželkou tyto hodinky mohly koupit jako dárek a památku na (alespoň doufáme) úspěšné ukončení studia.

Několik inzerátů na tyto hodinky jsem na netu našel, ale se strojkem 3602 jenom jedny na Slovensku. Potom nějaké Ruské stránky tam v nabídce tyto hodinky mají, ale tam bych si asi nevěděl rady s nákupem. 

Proto se chci zeptat i zde, jestli by mi někdo neporadil, kde tyto hodinky sehnat? Případně zda by je někdo zdejší neměl na prodej?

Předem děkuji na nasměrování nevědomému 

Becky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jako klukovi mě říkali Becky podle slavného stopéra Franze Beckenbauera (on hrával fotbal podobně jako já :-) ) ale o to teď nejde. 

Mám jednoduchý dotaz. Můj syn se učí hodinářem a letos dělá závěrečné zkoušky. Jako písemnou práci si vybral téma "Demontáž a montáž kapesních hodinek MOLNIJA 3602.

Napadlo mě, že by jsme mu s manželkou tyto hodinky mohly koupit jako dárek a památku na (alespoň doufáme) úspěšné ukončení studia.

Několik inzerátů na tyto hodinky jsem na netu našel, ale se strojkem 3602 jenom jedny na Slovensku. Potom nějaké Ruské stránky tam v nabídce tyto hodinky mají, ale tam bych si asi nevěděl rady s nákupem. 

Proto se chci zeptat i zde, jestli by mi někdo neporadil, kde tyto hodinky sehnat? Případně zda by je někdo zdejší neměl na prodej?

Předem děkuji na nasměrování nevědomému 

Becky

Ahoj Becky, vítej na fóru. Ta koupě v tomto vlákně zanikne. Dej si inzerát do rubriky Koupím - viz odkaz zde (inzerát pak na stránce vytvoříš kliknutím vpravo na "Založit nové téma"). Držím palce ať to vyjde jak synkovi, tak koupě hodinek pro něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, do nedavna som nosil hodinky vylucne s baterkou, ale potom to prislo a ocarili ma mechaniky konkretne zelvy od seika. Forum mi pomohlo zorientovat sa a s nakupom som dlho neotalal :-) teraz mam na ruke hodinky ktore mi robia prijemnu spolocnost , dobre sa nosia, dobre vyzeraju a presne ukazuju cas. Co viac si mozem priat? Obcas si vymenim tah , striedam kozu , mesh shark, na ceste mam super jubille. Vdaka cennym radam, ktore su v ceskej zemi vzdy na vyssej urovni ako doma.

Rudo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jsem Rohlik a po hodinkách už jsem pokukoval delší dobu, ale až poslední rok jsem začal koukat intenzivněji. Hlavně můj bývalý šéf, vážený člen tohoto fóra byl tím posledním kouskem, který mě finálně nakazil.

Pořád se beru jen za poučenějšího začátečníka a hlavně tady sleduji erudici většiny z Vás.

Nicméně chronochoroba propukla v lehčí formě i u mě a stihl jsem par akvizic od Longines až po poslední Frederique Constant. Fanoušek žádné značky ani modelu zatím nejsem, ale uvidíme co bude dal.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...