Přejít na obsah

Představení nových členů Chronomagu


Doporučené příspěvky

Micey- já se tím nechlubím, ani sem je neukrad, a ani bych to nikdy neudělal, ale hodinky co stály 3500,- jsem měl za 500,- od fetáka, ty bys to nebral?

Jestli jsi jeden z Rychlých Šípů tak promiň, že jsem se Tě dotknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey- já se tím nechlubím, ani sem je neukrad, a ani bych to nikdy neudělal, ale hodinky co stály 3500,- jsem měl za 500,- od fetáka, ty bys to nebral?

Jestli jsi jeden z Rychlých Šípů tak promiň, že jsem se Tě dotknul.

 

Ne nebral, a přijde mi drsný že to bereš jako něco nenormálního, patřícího do rychlejch šípů. Koupit si od feťáka něco o čem vím že je kradený, mi nepřijde o moc lepší než to na férovku ukrást.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey-Tak v tom případě máme asi každej jiný hodnoty, ale něco koupit a ukrást je rozdíl, to bys měl vědět a za to že něco koupim, nehodlám poslouchat tvý moralizovaní..To že ty bys nekoupil výhodnej kup je tvá věc, ale mě za to nemusíš moralizovat, jestli se tady chceš udělat před někým správňákem a dobrym chlapem, nebo je to nějaká tvá póza zde, tak prosím to nezkoušej na mě,

Díky, Dan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey-Tak v tom případě máme asi každej jiný hodnoty, ale něco koupit a ukrást je rozdíl, to bys měl vědět a za to že něco koupim, nehodlám poslouchat tvý moralizovaní..To že ty bys nekoupil výhodnej kup je tvá věc, ale mě za to nemusíš moralizovat, jestli se tady chceš udělat před někým správňákem a dobrym chlapem, nebo je to nějaká tvá póza zde, tak prosím to nezkoušej na mě,

Díky, Dan.

 

Myslím, že takhle výhodný kup by nás tady neuskutečnilo víc a nejde o moralizování, jde o princip. Nekupuju faky, nekupuju kradené věci, řekl bych, že pro většinu milovníku hodinek (a zdejších členů) je to prostě přirozené, proto se ozval někdo, komu se to nelíbí, to je celé. Ale ať si samozřejmě dělá každý, co chce...je to, jak píšeš, hlavně o těch hodnotách. Každý je máme nastavené trochu jinak. Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey-Tak v tom případě máme asi každej jiný hodnoty, ale něco koupit a ukrást je rozdíl, to bys měl vědět a za to že něco koupim, nehodlám poslouchat tvý moralizovaní..To že ty bys nekoupil výhodnej kup je tvá věc, ale mě za to nemusíš moralizovat, jestli se tady chceš udělat před někým správňákem a dobrym chlapem, nebo je to nějaká tvá póza zde, tak prosím to nezkoušej na mě,

Díky, Dan.

 

Ahoj člene Kokene,

vítej na fóru.

Dal jsem si tu práci a přečetl jsem všech Tvých 27 příspěvků, které jsi zde publikoval za ty dva dny, co jsi zde registrovaný.

Nechci v žádném případě "moralizovat" - koneckonců, kritiku neslyšíš zrovna rád - ale myslím, že jsi nevstoupil do dveří zrovna tou správnou nohou. Jsem pro stejná práva a povinnosti "bažantů", "půlek" i "mazáků" (ber s rezevou, prosím), ale trochu pokory a vzájemné úcty by neuškodilo.

Zamysli se nad tím, prosím, stejně, jako jsem se zamyslel já, než jsem postnul tuto mojí noticku.

Ať se Ti daří!

Murphy97

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj člene Kokene,

vítej na fóru.

Dal jsem si tu práci a přečetl jsem všech Tvých 27 příspěvků, které jsi zde publikoval za ty dva dny, co jsi zde registrovaný.

Nechci v žádném případě "moralizovat" - koneckonců, kritiku neslyšíš zrovna rád - ale myslím, že jsi nevstoupil do dveří zrovna tou správnou nohou. Jsem pro stejná práva a povinnosti "bažantů", "půlek" i "mazáků" (ber s rezevou, prosím), ale trochu pokory a vzájemné úcty by neuškodilo.

Zamysli se nad tím, prosím, stejně, jako jsem se zamyslel já, než jsem postnul tuto mojí noticku.

Ať se Ti daří!

Murphy97

 

To je imho velmi pěkně řečeno :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Murphy97

zdravim, tvojí kritiku a názor beru, protože to je věcné, k věci, nikoliv útočný styl, jako volí jiní zde.Trefils ses do černého, s kritikou mám "problémy" doma, v práci, i ve škole:))

Ale je rozdíl, pokud píšu do fora, jak jsem se seznámil s hodinkama, kde uvedu jak jsem k nim přišel a někdo mě začne hned kritizovat a moralizovat útočnou formou, to se mi nelíbi.

Bylo mi taky 22let, jak jsem uvedl, nikde jsem se s tím nechlubil, ani nenaváděl ostatní.

Jinak díky za názor, vypadáš, že to máš v hlavě srovnaný.

Budu se snažit o trochu pokory zde, mám ve zvyku s lidmi vycházet, ale taky všem říkat co si myslím, což ne zrovna každý slyší rád.

Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..někdo mě začne hned kritizovat a moralizovat útočnou formou, to se mi nelíbi.

 

Napsal jsi že sis koupil čorky, já na to že bych se tim moc nechlubil. Co to je za moralizování a co je na tom útočnýho? Prostě mi to přijde divný, na tomhle fóru psát že sis koupil kradený hodinky. Už bych to nerozváděl, ale pak se mě zeptáš jestli bych to neudělal taky a píšeš něco o rychlejch šípech.. takže jsem ti odpověděl. Neřešit, už tak jsme tady dost OT. Máš koneckonců recht, je to tvoje věc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey-co je OT?

poslední věc, diskuze ve foru bylo o představení se nových členů, jen jsem psal jak šel můj čas s hodinkami, nic jiného.O chlubení tam nic nebylo.Jestli sis to takhle vyložil tak není problém u mě, ale u tebe.Druhá věc je, že se mě to dotklo a byl sem na tebe nepříjemnej, za to soráč.

Peace.

Koken

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím všechny. Hodinky mě fascinují někdy od puberty, nikdy jsem je nějak cíleně nesbíral, ale nedávno jsem si uvědomil, že jich mám v šuplíku nějak moc. Jedná se téměř výhradně o quartz (pouze s vyjímkou jedněch Prim). Pravidelně nosím podle příležitosti patery hodinky. Nemám žádné skvosty čím by se dalo chlubit. Pouze jsem si minulý týden udělal radost a koupil pilotky Citizen JY0010-50E Skyhawk Titanium Radiocontrolled.

 

K mechanickým hodinkám se časem určitě taky propracuju, ale momentálně při výběru hodinek vyhrála přesnost, bezúdržbovost, odolnost a funkčnost nad designem a stylem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, asi nejsem úplně ten správný chronomagor, protože mechanické hodinky jsem měl naposled Primky na základce. než jsem zjistil, že jsou i hodinky, které se nemusí natahovat, seřizovat a podobně. Přesto mechanické strojky moc obdivuju. Jenom mám problém v tom, že i když by k mému věku slušely lépe asi by zůstali na čestém místě v poličce. Tak si je zatím nechávám v poličkách u obchodníků. Ale nikdy neříkej nikdy, že? V současnosti mám dvoje quartzky, Seiko SNA 029 a Citizen AS4020. Jirka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...