Přejít na obsah

Představení nových členů Chronomagu


Doporučené příspěvky

Ahoj jmenuji se Tomáš, na fóru budu pod nickem Tom.cz. Vybírám si hodinky, strávil jsem na tomto fóru hodně času a tak jsem si řekl, že se taky přidám.

 

Tak vítej a hodně štěstí ve výběru. Jo a hele, máš rád uherák??? ,,To jen pro legraci, jsem nemocný?" :cheers:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kupec

Na fóre som už prihlásený od 7.12.2011. prepáčte že až tak neskoro som zareagoval. Som zberateľ náramkových hodiniek, numizmatik a preto ten nick "kupec" Náhodou som sa dostal k Chronomagu a vidím že sú tu seriózny diskutujúci.

Dúfam že aj ja prispejem s trochou múdrosti a po prípade aj nejakou zaujímavou kúpou hodiniek. Preto Vás všetkých pozdravujem a prajem Vám veľa zábavy na Chronomagu.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áááá, to je ten okamžik. K tomuhle se odhodlávám už 4 roky co jsem tu registrovaný, nidky mne nebavilo pindat po fórech :). Trávím tady ale toliko času čtením a uskutečnil x nákupů, že jsem si říkal, že bych moh aspoň občas třeba někomu něco olajkovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

do teď jsem pročítal jen část o Primkách a až nyní zabrouzdal i do jiných částí fóra :-))) Tak se představuji trošku opožděně.

Hodinky jsem dříve nosil jen občas a to jedny quartzky od Casia. Asi před 4mi měsíci jsem si řekl, že bych si raději pořídil nějaké stylovější, mechanické hodinky. Tak Casia šly do světa a přišly Prim sport II. Bohužel já mám tak blbou vlastnost že se hned začnu pídit po historii a různých zajímavostech. Díky tomu jsem narazil na toto forum kde jsem zjistil, že existuje více typů, více barevných variant a už to jelo. K dnešnímu dni mám doma již patery sporty dvojky a dvoje jedničky a jak se znám, tak to není konečná :suicide_anim: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to tady, po asi 3 měsících můj první příspěvek. Hodinky jsou super! Díky Vašemu foru a hodinářském ateliéru Knespl&Majzlík - jsme skoro sousedi. Jsem tomu taky propadl, něco zabavil rodičům a prarodičů, něco jsem koupil a moji současná sbírku můžete vidět na fotce ( dvoje cibule jsou ještě na servisu..) Samozřjemě nejradši mám automaty a jsem moc rád, že mám troje ve své sbírce.

 

Zleva:

 

JLC memovox, Omega seamaster, Seiko baby monster Japan verze, DKNY 1286, Casio edifice, Detomaso firenze a nahoře Police 12079j (poslední dvě čistě designovky samozřejmě)

 

Vzheldem k tomu, že mezi mé koníčky patří i film, docela mě bere product placement. tzn. moje staré omegy umístěné na volantu mustangu (aspoň auto sedí) kdo ví z kterého je to filmu? A kterým americkým hodinkám jsou podobny digi DKNY v jednom (podle csfd/ Komedie) Sci-Fi / Akčním filmu? ? :)

 

 

 

 

 

 

 

P.S. vim, fotky jsou strašný :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jmenuju se Dan. Poznávací znamení rajtky, sedlo a hlavně kůň, BMW a rozhlasový mikrofon.

 

Hodinky mě nikdy extra nebraly. Vše ale změnila moje ženská - nechtěně. Loni jsem jí chtěl k Vánocům pořídit pořádný hodinky, mezi které jsem tehdy řadil především Festinu atp., ale moje holka modrooká viděla asi 1000 hodinek, ale nedokázala se rozhodnout, které a jestli vůbec. Tak měla smůlu. Jenže čím víc jsem viděl hodinek, tím víc mě začaly fascinovat.

 

Od té doby, co jsem objevil chronomag, jsem pořád tady a čtu a čtu. Mezi tím jsem vstoupil do světa hodinařiny skrze Seiko5 SNK809K2, které, jak pevně doufám, v blízké době ozvláštním nějakým ručně dělaným koženým NATO páskem. Ale obávám se, že mi to stačit nebude ... už pokukuji po Samuraích a ujíždím na oranžových ručičkách Fortis Cosmonaut, na které si ale asi zatím budu muset nechat zajít chuť, protože to by mě asi doma zabili ... nebo, kdyby nebylo na oves, zašlápli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jmenuji se Ondra. Studuji v Ostravě a pocházím z Olomouce. Při jedné diskuzi s kamarádem u piva jsem dostal tip na toto fórum.

Nějakou dobu jsem si to tu jen tak pročítal, potom přišla registrace a občasný příspěvek. Po nějaké době jsem už zatoužil po nějakých hodinkách, no většina byla mimo to, co bych byl ochoten za hodinky zaplatit. Začal jsem vcelku jednoduše a to hodinkami Seiko5 SNK809, které jsem našel ve zdejším bazaru a pomocí SZ zakoupil od zdejšího člena. Uběhlo pár týdnů, mě se opět změnil trošku úhel pohledu a situace graduje. Zítra snad na poště budu moci vyzvednout očekávané Certina DS Pilot, které také pochází z tohoto fóra. Trošku přemýšlím, že bych Seika nahradil něčím větším na tahu. I ta suma, kterou bych byl ochoten dát za hodinky, mnohonásobně narostla. Když to tak shrnu, asi jsem od zdejších pacientů cosi pochytil Posted Image

 

Je tu spousta zajímavých věcí ke čtení, nejen co se hodinek týče. I o tom nespressu vážně uvažuji... Teď už snad jen ten uherák a jsem jasný Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny, cerstve registrovany, uz nejakou dobu se ale zajimam a pokukuji po kvalitnejsich hodinkach nez jsou moje postarsi (12/2003) titanove quartz chrono Festiny a tak jsem taky pred par dny udelal prvni krucek - nakup prvnich automatu tady na foru (viz muj podpis). A temato to asi koncit nebude...chronobundus se zacina projevovat a tak s hledanim nekoncim, aby v tom Mauricky nebyly samy...

Upraveno uživatelem vaclav.heza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj vsem, tak i ja jsem po delsi dobe pasivniho procitani fora podlehl a zaregistroval se. Duvodem bylo take to, ze mi nedavno byly ukradeny hodinky co jsem nosil - Citizen AV0031-59A, a tak jsem potreboval nejakou nahradu. Zatim jsem sel do quartzu od Certiny, ale uz mam policeno na automaty - myslim, ze to bude idealni darek k mym letosnim 30-tinam. Momentalne pokukuju po Hamilton Khaki Automatic X-wind, ale treba se to jeste zmeni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož vitajte u mě doma na mojem monitóru. Co Vám budu povidat. Registroval sem sa před víc jak rokem enem proto, že sem chtěl vidět fotky v inzerci. No, pak mě napadla taková blbosť zapnút si sledování inzerce. No, nedopadlo to dobře, od vánoc tu mám jedny Kasia Edifiče, jedny Sejka Kinetiky, jedny PRCky Tisóty, jedny Sertiny Kaskadéry a k tomu nejaké starší kúsky Občanů, Skagena a tak. Pak sem sa eště chvílu přesvědčovál, že cibule co sice pěkně tikajú, ale majú chybu aji 5 vteřin za deň sú tak akorát ku ničemu. No ale co, když sem minulý týdeň dostal od Romana první tikající hodinky (Hamilton QNE), tak se věděl, že su v pr.de.li stejně jak Vy všecí tady.

Tož asi tak, šak to nakonec všecí znáte, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všechny...trochu se zpoždením se představuju (nějak jsem tohle vlákno přehlídl)

 

 

 

oblíbený značky hodinek - heuer (od dětství) iwc (od mládí)

 

oblíbený z kategorie "nad myslitelnou dostupnost" - PP nautilus, AP royal oak

 

 

 

oblíbený - město/brno, sportovec/jerome le banner, režisér/clint eastwood, politik/arnold schwarzenegger, jídlo a pití/káva a cigára, strom/dub

 

 

 

další koníčky nad finanční možnosti - kola, motorky (už vyléčenej), hifi (skoro vyléčenej)

 

 

 

doufám, že se mi podaří udržet se na uzdě a nebudu kupovat několikatery hodinky ročně...držte mi palce... forum jsem začal sledovat před cca 2 roky, měl menší záchvat vybírání hodinek, ale jiný průvany v peněžence mi to vyhnaly z hlavy a teď po nějaké době jsem zpátky a zaregistrovanej ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zravim. nikdy sem sem nemel registrovat a najit toto forum:)

najprv som sa registroval zo zvedavosti, kuli fotkam a kvuli oprave par hodinek comam doma.

a znikol stoho kazdodeni ritual tu cist a prohlizet a vzdelavat se. Nikdy som si nemyslel ze mne to dostane .

a stalo se :)

sem vdacny za vsetky rady a za ochotu :) dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...