Přejít na obsah

Představení nových členů Chronomagu


Doporučené příspěvky

Po několika dnech pročítání fóra jsem se tu 19.prosince zaregistroval a hned s tím, že na jaře bych si pořídil nějaké pořádné hodinky, nejspíš Monstra. Týden na to jsem už jedny přes sz kupoval, sotva pár dní mi zdobí zápěstí a já už pokukuju po Landmonsterech nebo Atlasech (spíš ty první). KDE SE TOHLE ZASTAVÍ??? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KDE SE TOHLE ZASTAVÍ??? :o

Nikde.

Řekl bys, když jsem měl kombo sestavené z osmidenních Jaeger-LeCoultre Reverso Grande Date a Breguet Aeronavale Type XX Limited Edition, že to je konec.

Nebyl.

Prodal jsem to, šel zpátky na start a od prvního rozcestníku jinou cestou.

post-2655-055200300 1357580303.jpg

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po několika dnech pročítání fóra jsem se tu 19.prosince zaregistroval a hned s tím, že na jaře bych si pořídil nějaké pořádné hodinky, nejspíš Monstra. Týden na to jsem už jedny přes sz kupoval, sotva pár dní mi zdobí zápěstí a já už pokukuju po Landmonsterech nebo Atlasech (spíš ty první). KDE SE TOHLE ZASTAVÍ??? :o

 

No....já jsem se tu registroval a šlo to taky jednoduše.......Tissot.......Omega......Breitling......co bude dál netuším, ale je to děs běs - kdyby mi někdo před rokem řekl, že dám za hodinky víc jak 5 tisíc, tak bych se mu vysmál :D Všechny bych tu do jednoho pozavíral do blázinců :-)

 

A kde se to zastaví ? Já věřím, že život se pohybuje v sinusoidě, takže očekávám propad a následné vyléčení bídou. Jen doufám, že se mi do té doby podaří splašit Breitling SuperOcean 44 v modré barvě :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde... Prodal jsem to, šel zpátky na start a od prvního rozcestníku jinou cestou.

 

 

No....já jsem se tu registroval a šlo to taky jednoduše.......Tissot.......Omega......Breitling......co bude dál netuším, ale je to děs běs - kdyby mi někdo před rokem řekl, že dám za hodinky víc jak 5 tisíc, tak bych se mu vysmál :D Všechny bych tu do jednoho pozavíral do blázinců :-)

 

A kde se to zastaví ? Já věřím, že život se pohybuje v sinusoidě, takže očekávám propad a následné vyléčení bídou. Jen doufám, že se mi do té doby podaří splašit Breitling SuperOcean 44 v modré barvě :cheers:

 

Tak nedík ;) , nepotěšili jste mě, přesně tohle jsem tak ňák tušil :bag:

Upraveno uživatelem PNS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KDE SE TOHLE ZASTAVÍ??? :o

Až ti dojdou všechny peníze/zkrachuješ/umřeš.

Já jsem sem vlez(JÁ PITOMEC) kvůli primkám. Dneska mám primek dost a bohužel moje paní jich už má dost taky. Jenže díky tomuto fóru jsem zjistil, kolik je na světě dalších krásných hodinek a fuj na to! Myslím si, že proti chronobundusu je závislost na automatech jen lehkou formou chřipky. Tož vítej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...topíme na 23- 24 st. To něco dřeva sežere, je fakt, že ze 70% topíme okory, co zbyly po řezání dřeva na stavbu, zbytek buk. Až přejdeme na pořádné dřevo tak to bude méně, tak asi 2,5, ale ne jeden, to ne, to by mu bylo smutno.

No zvhledem k tomu, že jsme spolu už korespondovali, tak doporučuji k nahlédnutí - zákonem stanovené minimum je 16 stupňů a existujou i piliny a taky hřejou - a to pak bude hodinek! :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc se menujes postovni novinova sluzba?

 

PNS je zkratka z přezdívky Polda Nobunaga San, kterou mi kdysi před hodně lety přišili kamarádi a dodnes se se mou ještě semtam táhne :angel:

 

BTW proč se jmenuješ sibirnaya? ;) A není tu prosimtě vlákno na způsob "Původ našich nicků" ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před Vánocemi jsem se rozhodl, že na svých Jacques Lemans F 1117 FN vyměním kovový tah za pořádný řemen a zároveň, že i to poškrábané sklíčko by zasloužilo výměnu. Chvíli jsem uvažoval, že bych se jich zbavil a pořídil jiné, ale přeci jen to byl dar od rodičů a poslední tři roky na ně nemůžu říct jediné křivé slovo, takže jsem to zavrhl a pustil se do hledání řemenu. Na radu kamaráda (Peti, díky!! :) jsem nakouknul na chronomag? No, dnes už je sice mám na hnědém Hirsch Liberty, ale zároveň mám neuvěřitelné nutkání koupit si nové hodinky!! Takže posledních pár dní jen projíždím fórum, ebay a další stránky a hledám a hledám?mám zálusk na pilotky s manuálním nátahem, ale vzhledem k omezeným financím a převažující nabídce automatů, se dívám i po automatech. Z toho, co jsem zatím pochytil, tak jsem si udělal žebříček 1) Laco 2) Archimede 2) 3) Stowa, Steinhart? ale jelikož pořád někde něco čtu a zjišťuju, tak neustále přidávám další značky a přehazuju pořadí, takže to uvádím spíš jen tak pro přehled. Rozhodně mám ale jasno v tom, že chci ETU a safírové sklo. Zároveň ale nechci zanevřít na své ?nové? JL a chtěl bych jim taky pořídit safír, i když s tím řemenem dohromady to dá polovinu jejich pořizovací ceny.

 

No nevím, jestli jsem se moc nerozepsal, ale potřeboval jsem to trochu ventilovat a zbavit se toho nahromaděného tlaku z nových informací, abych mohl pokračovat v hledání. Třeba až si nějaké pilotky pořídím, tak budu zase na tři roky spokojený a už sem nikdy nevlezu :whistle: :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už jsem tady vydržel nějakou dobu a pěkně pomalu začínám, tak si myslím, že je na řadě, abych se představil. Jmenuji se Jakub a je mi 20 let, tohle fórum jsem našel náhodou, když jsem hledal nějaké info o hodinkách. Po pár přečtených vláknech jsem se registroval a začal vstřebávat informace. Zhruba po dvou měsících jsem od místního člena pořídil mechaniky s manuálním nátahem, které mě oslovily, jsou to hodinky Slava, nemám v plánu je nosit každý den, ale ke košili nebo na ples, ideální. Pár dní poté mi došly moje první automaty, konkrétně Orient Ray, jsem z nich nadšený, moc se mi líbí, připadám si, že hodinkám propadám stále víc a víc. Rád bych těm mým orientům dopřál ještě nějaký kožený řemen a na strapshopu mě zaujal tmavě modrý vodě odolný řemen ze žraločí kůže, snad ho co nejdříve pořídím.

 

 

post-25666-054585200 1358442883.png post-25666-088771400 1358443632.jpg

Lumi u mých orientů (samozřejmě po intenzivním nasvícení)

 

Nejhorší je, že už koukám dál a dál, rád bych si například pořídil jedny přesné a odolné hodinky a můj zrak padl na Géčka,Úplně jsem si ty hodinky zamiloval a už se těším, až si je pořídím a vezmu je provětrat někam na čundr :).

 

post-25666-007035300 1358443071.jpg

 

Aby toho nebylo málo, tak teď už jen váhám jaké hodinky pořídit po Géčkách, mysl mi padá na Glycine Incursore II jsou opravdu krásný, akorát mě trochu mrzí, že to nejsou automaty, i když bych to asi překousl. Zároveň mě ale láká něco oranžového a to hodinky opět od orientů. Konkrétně přemýšlím nad tímto modelem v kombinaci s tímto hirsch řemenem no a nebo tyhle maka v kombinaci s nějakým oranžovým kaučukem. Rád bych si také pořídil hodinky s GTLS podsvícením, ovšem s tím počkám do příštího podzimu.

 

No snad si brzy pořídím nějaké "lepší" hodinky, se kterýma bych se mohl podívat i na nějaký ten sraz :)

 

Jinak bych ještě rád poděkoval za místní členy, dobře se mi tu tráví čas, dáváte sem krásné kousky a super rady a jste většinou i velice vstřícní, palec nahoru pro vás :)

 

Jimmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové,

 

jsem Jone, dovolte, abych se představil ctěnému fóru. Můj "chronoprofil": Tag Heuer Monaco Calibre 6, Oris Big Crown "Wings arround the World", Kelek 5287M, Festina 6568, Prim Orlík II-V, Atlantic Worldmaster vintage (které střídavě užívám) a pak nějaká ta drobotina v šupleti ladem. Kromě hodinek mě baví obecně různá "veteš" všeho druhu jako nože, auta a podobně. Taky mám dvě kočky, nějaké bonsaie a pár slušných lahví s ročníkovými lihovinami. Uživatelem Chronomagu jsem 9 měsíců, hodinky beru rekreačně a moje ambice oscilují mezi "...k životu stačí no name asie za pár šupů, když slušně běhá..." a "...už si konečně musím pořídit Patek Philippe, aby byl klid...". Je mi potěšením a národním svátkem se s vámi poznat. J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny chronomagory a chronomagorky,

 

registruji se až teď, ale o hodinky se zajímám od února 2009. K tomuto zájmu jsem se dostal přes repliku (ano, fuj!) Dayton, které jsem dostal darem od známé. Momentálně ujíždím na vintážní vlně s dědovýma Primkama a do budoucnosti pokukuju po nějakých Seikách. K mým dalším zájmům patří ameriky, ostatní starší auto a moto, oldies music a filmy (hlavně ze 70 let). Na fóru budu občas přispívat pod nickem LED.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jmenuji se Rudy a na tomto foru budu vystupovat pod nickem hd1903. Rohodl jsem se registrovat z důvodu toho, že se zajímám o období WW II konkrétně o USAAF.

Rád bych se tedy dozvěděl a sehnal hodinky, které tato armáda nosila. Děkuji všem.

 

Rudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...