Jump to content

Představení nových členů Chronomagu

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Micey-Tak v tom případě máme asi každej jiný hodnoty, ale něco koupit a ukrást je rozdíl, to bys měl vědět a za to že něco koupim, nehodlám poslouchat tvý moralizovaní..To že ty bys nekoupil výhodnej

Micey- já se tím nechlubím, ani sem je neukrad, a ani bych to nikdy neudělal, ale hodinky co stály 3500,- jsem měl za 500,- od fetáka, ty bys to nebral? Jestli jsi jeden z Rychlých Šípů tak promiň,

Ahoj všem, jsem Vrsar a na toto forum mě přivedla touha po prvních kvalitních hodinkách. Bohužel čím víc tady čtu, tím mám menší představu co bych chtěl. Začal jsem u B. Blackbird a ted již pokukuji p

Ano, souhlasim a rozumim, ze to tak vypada. Problem je v rozdilu psaneho a mluveneho. Dilem ne presne popsano a dilem ne presne pochopeno. K tomu se nabalily emoce. Cil se ale ukazal stejny, forum a hodinky, jen cesta k vysvetleni a pochopeni si vyzadala osobni pristup.

Edited by km.kmk

Jestli to chapu dobre - nelibi se ti jak to delam, pojd to delat se mnou a lepe - tak smekam!

Edit: a vlastne smekam i pred tim, kdyby to byl jen povoleny navrat.

Edited by nickolas

Zdravím Vás všechny, hodinky na ruce neustále nosím už od první třídy, zatím jsem se pohyboval v oblasti levných Quartzek kolem tisícovky a stačilo mi, že mám přehled o čase, ale v poslední době jsem začal pátrat po něčem reprezentativnějším, Casio na gumovém pásku a s kombinovaným ciferníkem. Nu a pátrání po informacích mě dovedlo až sem.

Zdravím Vás všechny, hodinky na ruce neustále nosím už od první třídy, zatím jsem se pohyboval v oblasti levných Quartzek kolem tisícovky a stačilo mi, že mám přehled o čase, ale v poslední době jsem začal pátrat po něčem reprezentativnějším, Casio na gumovém pásku a s kombinovaným ciferníkem. Nu a pátrání po informacích mě dovedlo až sem.

Podľa seba za krátku dobu môžem povedať že cesta bude drahšia ako predpokladas...

Vlado

Ahoj, na chronomag lezu už nějekej ten rok a asi i díky tomu, jsem si pořídil první Hodinky(B Navitimer AB0121211C1A1). Do tý doby jsem hodinky jenom dostával, od mamky, od tchýně, od manželky. Snad se mi podaří sem dát nějakou fotku, ale zatím mi to nejde.

První hodinky co si vybavuju, jsem dostal od mamky v roce 1985, digitálky s kalkulačkou a hrou formule, čímž jsem strávil podstatnou část vyučovacích hodin, hraním na hodinkách. Když se vybila baterka, tak jsem se do nich podíval a... od tý doby se do hodinek nedívám. 

Jsem mirahoh a manželka mi nadělila Accutronovu Prim bibli pod stromeček a jsem aktivní nosič Sport II a Sport III, syn má dětské Prim strojek 66 a bratr od roku 1970 z ruky nesundal Diplomaty. A Chronomag sleduj už dlouho, štvalo mě, že nemůžu obdivovat sbírky, nebo nové objevy, těším se jak malé kluk!

Jsem mirahoh a manželka mi nadělila Accutronovu Prim bibli pod stromeček a jsem aktivní nosič Sport II a Sport III, syn má dětské Prim strojek 66 a bratr od roku 1970 z ruky nesundal Diplomaty. A Chronomag sleduj už dlouho, štvalo mě, že nemůžu obdivovat sbírky, nebo nové objevy, těším se jak malé kluk!

No- už teď jsi na tom dost zle, ale pokud budeš chodit sem, zlepšení fakt nečekej....

Ahoj, budu zde vystupovat pod nickem Johny65. Díky zálibě k hodinkám a členovi 14titi jsem se přihlásil už před nějakým časem na toto fórum a zjistil jsem že kromě výborného prodejního fóra jsou zde i zajímavé diskuze ke všem možným tématům a proto jsem se dnes rozhodl aspoň představit, protože moc velký přispěvovatel zrovna nejsem a mluvím k věci jen když k ní mám opravdu co říct. Hodinky jsem měl rád od mala, většinou nějaký šílenosti od vietnamců, mluvící hodinky až jsem se dopracoval k digitálním Casiům a Timexům :) Teď pokukuju samozřejmě po něčem zajímavějším. Z oblíbených značek se mi moc líbí hodinky od firem Tissot, Casio G-Shock, Luminox, LÜM-TEC, Longines, ale i různé microbrandy a samozřejmě Breitling. Takže ještě jednou všechny moc zdravím.

• 4 weeks later...

Zdravím všechny členy Chronomagu a díky za tyhle stránky. K fóru jsem se dostal vlastně náhodou, při výběru nových hodinek. Původně to měly být nějaký ?normální? Quartzky, ale čím víc si toho tady čtu, tak zjišťuju, že to dopadne jinak :)