Přejít na obsah

MILUJEME ADRENALIN!!


Doporučené příspěvky

Zde můžete postovat záááážitky, kde jste načerpali trochu toho, né Všemi tolik milovaného adrenalinu.

Místo: Jižní Afrika

Věc: Nejvyšší Bungy na světě (Bloukrans)- 216 M čistého adrenalinu

Hodinky:-) Tag Heuer Aquaracer 300M

www.faceadrenalin.com

post-364-127599709217.jpg

post-364-127599713501.jpg

post-364-127599716603.jpg

post-364-127599722435.jpg

post-364-127599728215.jpg

post-364-127599732984.jpg

post-364-127599737042.jpg

Upraveno uživatelem Vlastimil7664
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hustý, proč tam nemáš hlavu v tej tlamě? To bys viděl adrenalinu:-)V jaké zemi jsi čerpal?

 

Je to focené v Thajsku. V den kdy jsem to absoluvoval ukazovali večer ve zprávách, jak krokodýl ukousl nějakýmu thajskýmu maníkovi hlavu. Pak mě to teprve došlo :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj adrenalin je Kiteboarding ve všech podobách. Své fota raději dávat nebudu, ale tohle je asi stav, do kterého byhc se chtěl jednou dostat....

 

http://mushow.cz/kit...he-after-party/ - přehrát videjko.

 

Předminulý vánoce jsem dostal kurz u tehle chlapiku ......... sice na snehu nicmene to bylo moc fajn :-)

 

 

 

 

jinak .... sice jsem to nezkousel, ale poradnej adrenalin by mohl byt namazat se medem zastrachat klackem v ulu a chvili pockat :D

 

 

 

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě cyklistiky pěstuju vysokohorskou turistiku převážně v Alpách, mým snem jsou Himaláje a výška okolo 6000 n.m. Zatím mi schází peníze, ale snažím se šetřit. Spořím fest už jsem prodal i Rolexy a uvažuju o tom, že prodám kolo a koupím si nějaké o hodně levnější, to mi bude muset stačit. Sny se mají plnit i za cenu pořádných obětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak .... sice jsem to nezkousel, ale poradnej adrenalin by mohl byt namazat se medem zastrachat klackem v ulu a chvili pockat :D

 

Ani se nemusíš mazat medem, mam jedny a k těm stačí se postavit na tři metry a je to velkej adrenalin :) Ono celkově když jim rajbluješ s úlem, tak jim to nedělá moc dobře. Ale některý jsou hodný a jenom se víc semknou. Co je opravdovej adrenalin, přijet ke včelstvu na kole zpocenej a nebo když se někde v okolí (akční rádius cca 5 km) pěstuje mák. To pak hučej jako pominutý.

Jinak jezdim na motorce, dříve FR na kole, snowboard, kolečkový brusle, jachting a občas nějakej ten úlet, ale včely jsou pořád největší adrenalin, co si dovedu představit. A to si tisíckrát můžu říct, že jsou hodný a že stejně nevotejkam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...