Přejít na obsah

MILUJEME ADRENALIN!!


Doporučené příspěvky

Můj včerejší výstup do skal se také tak trošku změnil v adrenalinový den" Tady ten moc sympatickej kluk přímo proti mě na úzké cestě" Zastavily jsme se a čuměli na sebe, já normálně přestal dýchat" Myslivec nejsem, tak trošku nevím kdy mají malý a říkal jsem si, že jestli ještě teď za ním vylezou miminka, tak mám sakra problém. Už jsem měl vymyšlený skok asi z pěti metrů, což by asi dopadlo bez úrazu. On mě ale opatrně pomalu obešel, čuchnul si a šel pryč. Adrenalinu, jak po skoku padákem :D

post-364-031947400 1313568803.jpg

post-364-059098000 1313568841.jpg

post-364-031708700 1313568863.jpg

post-364-093620500 1313568885.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastiku , jak jsi mohl fotit ? Ja bych si kaknul do trenek .... taky jsem jednou potkal na prochazce poradnyho knoura a to jsi mel videt ... preskocit trimetrovej potok nebyl problem....

EDIT: A jak se tam naparuje model jeden... :D

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky mám u sebe na výšlapu pro sichr dva telefony, jeden bohužel ten s tím lepším foťákem pečlivě zabalený v batohu a druhý, bohužel starou mrazku v kapse. Batoh jsem si nelajskl sundat, tak velmi pomalu vytáh ten z kapsy. Ale byl to gentleman a chvíli postál" Ale řeknu ti na výměnu spoďár to málem bylo, prasat tady náme hodně, ale takhle blízko jsem ho měl asi poprvé v životě :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy když jsem v práci a nad hlavou mi proletí křídlo s vrtulí,tak nahlas závidím,jaký to tam nahoře musí bejt skvělý a ono to fakt skvělí je. O paragliding jsem se zajímal,ale zjistil jsem,že to není pro moje finance.

 

 

 

 

Minulá neděle, cca 400m.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Obdrželi jsem povolující permit na výstup Catedhral peaku :clap: Náročnost tam je, ale permity RSA uděluje spíše z důvodu přelidnění a taky chtějí prostě money, no jako všude :sad01_anim: Zkoušel jsem ho před šesti lety, ale nepovedlo se kvůli špatnému počasí, hrozí tam velké nebezpečí úderem blesku, snad to tentokrát vyjde"

post-364-035558600 1323248001.jpg

post-364-004280300 1323248015.jpg

post-364-000275800 1323248032.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já moc na adrenalin nejsem, ale jednou bych rád zažil něco podobného

 

To jsem zkusil a v tý kleci to není zase takovej nervák. Jsou sice nádherní a je to bezva zkušenost, ale adrenalin moc nee...

 

Ale každopádně můžu doporučit, stálo to za to :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

African: No teda, potkat divoky prase takhle za svetla... Vetsinou si davaji sakra pozor aby se cloveku vyhla. Fakt dobre fotky! Takhle zblizka a za svetla se to mimo oboru malokdy povede narotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Opět jsem čerpal a dost :-) Bohužel se nám ani na podruhé v životě nepodařilo zdolat jeden z nejvyšších vrcholů Drakensbergu v JAR a to opět díky prudkému výkyvu v počasí" Před dvěmi lety jsem se dostal pod žebříky, letos na žebříky, kde jsem vystoupal 30 metrů kolmých velmi strašidelných schodů a zbývalo mi pouhých 250 metrů k vrcholu. Začlo pršet, spadla mlha a nebylo jiné možnosti než dát přednost životu a opatrně slézt :wallbash: Slézání bylo na hranici a byl jsem rád za své rozhodnutí se obrátit, hora opět zvítězila :notworthy: Za tři roky repeté, jednou ji dostanu"

Sorry za fotky, ale nestíhám si je ani stáhnout z foťáku a udělat si pořádek, tyto byli zachyceny mobilem"

post-364-014196900 1328189614.jpg

post-364-056671100 1328189625.jpg

post-364-096120600 1328189637.jpg

post-364-044213000 1328189650.jpg

post-364-031561100 1328189666.jpg

post-364-042869900 1328189681.jpg

post-364-046431900 1328189722.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To VasekN: Tak to je bomba, klobouk dolů, odkud to je? Pokud to je Great white a Tiger, tak to bych nedal ani boha, to radši bungee bez gumy :oneeyed02: Jste dobrý borci. My jsme měli hodně plánů okolo Sodwany Bay a St.Lucie, bohužel cyclón v Mozambiku nám to všechno zmařil, celý týden zákaz potápění, rybaření a dá se říct všeho, co se vody týká" :worried_anim: Jeli jsme pouze nightdrive po plaži hledat Leatherbacks želvy, ale bohužel ani jedna, všechno tím blbým počasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To VasekN: Tak to je bomba, klobouk dolů, odkud to je? Pokud to je Great white a Tiger, tak to bych nedal ani boha, to radši bungee bez gumy :oneeyed02: Jste dobrý borci. My jsme měli hodně plánů okolo Sodwany Bay a St.Lucie, bohužel cyclón v Mozambiku nám to všechno zmařil, celý týden zákaz potápění, rybaření a dá se říct všeho, co se vody týká" :worried_anim: Jeli jsme pouze nightdrive po plaži hledat Leatherbacks želvy, ale bohužel ani jedna, všechno tím blbým počasím.

 

To nejsou moje fotky ja bych k zubatymu nevlezl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, na tomto videjku nejsem. Během pár dnů ( jak bude hotovo ) sem postnu další videjko, kde budu.

 

A jsi boxer/x-boxer/jiné BU? Těším se na video :boxing:

Ten chlapík, který na tom videu všecky zbuší je ukropcany, významná persona BU.cz nemýlím-li se. Někdy si pouštím jeho sparring s Tomy Kidem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiné BU....taková směs, karate, zápas, judo, Scars atd. Ale hlavně šerm ... jsem hodně zbraňovej.

A nepleteš se, je to Ucrop - hodně pohodovej chlap. Když jsem byl v Podhájskej, vletěla mi špona do oka. Měli jsme spolu zrovna sraz, objezdil se mnou celej okres....pohotovost, pak lékárnu atdatd.....potkávám ho minimálně 1x ročně + si voláme.

No a o tom "všechny zbuší" by se taky dalo polemizovat, já tam byl......Ten v tom tričku RBSD mu dal pěkně počoudit a Masta ( ta thaiboxerská supertíha na závěr ) ho pro zbytek dne vyřadil. Ale je to přátelské setkání, nejde o to někoho "seknout". Jestli chodíš na BU.cz ( jakože asi jo ), tak já jsem tam jako Jendis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...