Přejít na obsah

MILUJEME ADRENALIN!!


Doporučené příspěvky

Zdá se mi to, nebo ti potápěči opravdu nemají suchý oblek?

 

Nevím o tom, že by se někdo na nádech potápěl v sucháči asi by tam byl trochu problém s regulováním tlaku vzduchu uvnitř obleku :-) Jinak všichni máme freediverské obleky. Jsou to takový přiléhavý gumy, voda se do toho nedostane, problém ovšem spočívá v tom, že aby ses do toho obléknul musíš to buď namočit(což je skutečná výzva :-) nebo něčím vymáznout což už není taková tragédie (např. zahřátý kondicionér :-) Poslední ponory pod led si raději beru klasickou 7mm kombinézu. Na těch 30 minut to stačí .... co je opravdové peklo je převlékání a tzv. zaplavovací fáze. Hlavně když je třeba méně než -10 člověk to musí rychle svlíknout jinak to ze sebe může akorát tak rozlámat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, já jsem se potápěl v 7mm několikrát a když měla voda 10°C tak to zaplavování bylo nesmírně nepříjemné.

O těch freediverských slyším poprvé, něco si o tom vygůglím.

No já se sucháčem nikdy do vody nelezl, ale umím si představit, že vhodné množství olova vyřeší jakýkoliv problém se vztlakem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, já jsem se potápěl v 7mm několikrát a když měla voda 10°C tak to zaplavování bylo nesmírně nepříjemné.

O těch freediverských slyším poprvé, něco si o tom vygůglím.

No já se sucháčem nikdy do vody nelezl, ale umím si představit, že vhodné množství olova vyřeší jakýkoliv problém se vztlakem :D

 

Nevyřeší, protože u sucháče musíš regulovat tlak vzduchu uvnitř obleku, tj máš ho hadičkou napojenej na flašky a přifukuješ si ho nebo případně upouštíš. Při freedivingu žádný flašky na zádech nemáš :-)

 

No a mně se zaplavuje třeba vodou co má 0,5 stupně :-)

Upraveno uživatelem VasekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...No a o tom "všechny zbuší" by se taky dalo polemizovat, já tam byl......

 

Jo, myslel jsem to trochu s nadsázkou...mě tedy zbraně moc neříkají-prakticky, ale obdivuju je, hlavně evropksá tradice mě přitahuje...Hans Tallhoffer či jak se píše a tak:) Já-klasickej box, na BU.cz jsem chodíval, ale léta už jsem tam nebyl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já jsem trochu novější....hlavně Salvatore Fabris. Německá škola meče, to ne. Já jsem přes itaskou, kordíkář :) Už to bude cca 17 let, co se jí, nějakým způsobem, věnuju. A dle výsledků na různých cross-style fightech mi to i funguje, takže pohoda. Vždycky si rozbijem držku s kendistama, ostatníma šermířema, escrimadorama a jinýma tyčkařema.....pak se jde na véču, na pívo.....jak píšu, pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Nový film "Into The Mind" z dielne Sherpas Cinema bude nadupaný adrenalínom určite až nad uši. Dá sa o ňom hovoriť bez váhania ako o filme zimnej sezóny. Tak hor sa na svahy!

 

http://vimeo.com/75775481

 

http://vimeo.com/54348266

 

Jen tupě zírám už na trailer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...