Přejít na obsah

ostatní záliby


Dali

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

safi:

Tarja nebo Anette

 

 

Za me Tarja.

Anette me nejak nebere, resp. neni to spatny, ale chybi tomu neco :(

Jsem docela rad, ze odesla - Nightwish mam rad, ale uz par let se potacej v takovy divny schyze, kdy opisujou sami sebe. Naproti tomu Tarja se s albem My Winter Storm zase kousek posunula, castecne se jeste o kousek vice priblizila vazne hudbe (napr. Our Grat Divide) na druhou stranu je to misty prijemne experimentalni hudba (napr. Poison)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filmy, serialy - v originale, bez titulku, cimz si vytvarim prostor na argument, ze se neflakam, ale v podstate delam neco do skoly. :)

Knizky - je uzasne, kolik toho clovek stihne precist v metru/tramvaji. Zvlast, kdyz mate knizku digitalizovanou a narvanou do mobilu. :robot:

Ovsem nejvetsi zaliba - a taky nejnakladnejsi - je

post-1770-1204199308.jpg

Upraveno uživatelem hufnor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to že včelař tu jsem jediný

 

Peta-Biker -- tak to teda abych popřál hodně štěstí preventivně! x-D

 

mechano -- píšu si ..... to se někdy může hodit ..... dělaj tam třeba i meče?

 

.... Ještě jsem si vzpoměl na jednu zajímavou moji občasnou zálibu ..... mrkněte sem:

http://budo.rajce.idnes.cz/Bitva_o_Notorburg_2006/

jsem hned na první fotce .....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... dělaj tam třeba i meče?

Samozřejmě že dělají, ale prodávají je pouze chovatelům sršňů :starwars:

Teda chovatelem toho , čemu se říká sršni shodou okolností jsem ( přiznávám , že ne tak docela dobrovolně ). Jsou to žahalky obrovské a sršně překousnou jak nic. Je to ale potvora a nepostojí chvilku , jen když jí dám pivo. :lol:

post-343-1204277831.jpg

post-343-1204277845.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nekoukám na ciferník tak koukám na filmy. V podstatě mám rád všechny dobrý, cokoli od Petera Greenawaye, ale třeba i cokoli od Kevina Smithe :) , Christopera Nolana. Mám moc rád sci-fi takže speciální edice Vetřelců společně s podpisem H. R. Gigera, kterej přijel před třemi lety do Národního technického muzea, byla povinností. Lepší už je snad jenom Věc od Carpentera. Taky se musím pochlubit speciální evropskou edicí Blade Runnera s pozitivním koncem, pracně sehnanou od maníka z Nyxu na VHS a následně převedenou na DVD.

Hodně poslouchám muziku. Mimo dechovky cokoli, na co mám zrovna chuť. Trochu sbírám komiksy a občas vypotím nějakou absurdní povídku nebo kousek "verše". Ale jsou to spíš takový "akční haiku" typu "Bruce Lee v Bruselu bruslí" ... :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nekoukám na ciferník tak koukám na filmy. V podstatě mám rád všechny dobrý, cokoli od Petera Greenawaye, ale třeba i cokoli od Kevina Smithe :) , Christopera Nolana. Mám moc rád sci-fi takže speciální edice Vetřelců společně s podpisem H. R. Gigera, kterej přijel před třemi lety do Národního technického muzea, byla povinností. Lepší už je snad jenom Věc od Carpentera. Taky se musím pochlubit speciální evropskou edicí Blade Runnera s pozitivním koncem, pracně sehnanou od maníka z Nyxu na VHS a následně převedenou na DVD.

Hodně poslouchám muziku. Mimo dechovky cokoli, na co mám zrovna chuť. Trochu sbírám komiksy a občas vypotím nějakou absurdní povídku nebo kousek "verše". Ale jsou to spíš takový "akční haiku" typu "Bruce Lee v Bruselu bruslí" ... :thumbsup_anim:

 

Taky jsem si v prosinci koupil Blade Runnera Final Cut bez dabingu. Ten film je prostě Nr. 1. Není nad dobře udělané sci-fi. :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nemocný krom hodinek (jak jinak) na historickou audio/radio techniku, zvláště perverzně shromažďuji kotoučové magnetofony typu SONET, SONET DUO, B3 atd. V poslední době (už přes rok) jsem propadl akvaristice - uklidňuje to. ^_^

 

 

Málem bych zapomněl: anime!!! (v jakémkoliv množství)

Upraveno uživatelem kopferkingel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nekoukám na ciferník tak koukám na filmy. V podstatě mám rád všechny dobrý, cokoli od Petera Greenawaye, ale třeba i cokoli od Kevina Smithe :) , Christopera Nolana. Mám moc rád sci-fi takže speciální edice

 

 

"Akční haiku" pořádám taky, a docela často :) Mohli bysme si tady na to založit poetický thread....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letadla první světové války, se zvláštním zaměřením na němce a rakušáky. No a pak jejich plastikové modely. Tyhle stránky jsou takové mé chlubítko...

Fakt pěkné.....

mě bere vše kolem našich pilotů od 1914 až po současnost,ale hlavně WW2(RAF) a také 1.republika.....sbírám vše,co se týče našich pilotů:podpisy,foto ,atd....

Jinak taky TOTO(klikni)

No prostě letedla a létání......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...