Přejít na obsah

ostatní záliby


Dali

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jinak moje druha vasen je Paintball a kdyz nejsou penize nebo lidi a nikdo neni na foru tak si jdu zastrilet aspon Counter Strike 1.6 :) a kdyz me tohle neba tak zas mini golf jo a box ten teda jen rad sleduju....a jeste bych mohl pokracovat treba autama na dalkove ovladani a kino...Tak za tohle davam nejvice penez a sem blazen skoro stejne jako do hodinek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky se nám to tu začíná rozjíždět. Jeden už se jinde zmiňoval o latexu :D

Je tady ještě někdo s podobným postižením :D ?

Co tak nejčastěji nalézáš, kromě hustě rozesetých sestřelených letadel? :)

S úchylkou typu latex bych to opravdu nesrovnával :rolleyes:

Dá se nájít lecos kromě mincí a různých kovových ozdob a předmětů, nábojnic atd., ale především je tato záliba o studiu historie, zaniklých obcí, cest, bitev... Určitě to není o bohatnutí, jak se může na první pohled zdát. To se dá zařídit daleko snadněji. Přísahám, že na hodinky si tím opravdu nevydělávám. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dali: daj nejaky link.Okrem hodiniek(vintage),zbieram stare mapy a aj nejake peniaze a mam celkom slusnu filatelisticku zbierku 1896-1945.

Asi vsetko stare co sa dobre skladuje :)

Pokud se zajímáš o mapy tak doporučuju tyhle stránky, zatím to nejlepší a nejpodrobnější co jsem sehnal a z různých časových období. Doporučuji každému prohlédnout si jak vypadalo jeho město nebo obec v minulosti.

 

http://oldmaps.geolab.cz/

 

Koníčků mám víc: horské kolo, lyžování ( už se nemůžu dočkat až v listopadu vyrazím do rakouska na ledovec), ale vypadá to, že hodinky jen tak neopustím. Nakonec nutně je potřebuju při každém koníčku a pokaždé nejlépe jiné, to je přece jasný. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...