Přejít na obsah

FIFA JAR 2010


WC 2010?  

86 hlasů

  1. 1. Kdo vyhraje na WC 2010?

    • KLDR
      11
    • Argentina
      16
    • Anglie
      2
    • Francie
      0
    • Německo
      16
    • Španělsko
      7
    • Mexico
      1
    • Brazílie
      11
    • Itálie
      2
    • Nizozemsko
      10
    • někdo jiný
      10

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Jsem tak zaujatý proti Brazilcům, že bych fandil i KLDR, kdyby s nima hrála.

Takhle to mám ještě jednodušší, protože ''tulipáni'' jsou moji vyvolení.

Hráči jako Ruud Gullit, Marco van Basten, bratři Koemanové, Dennis Bergkamp .... ukazovali lidem, jak

krásný může fotbal být. A od té doby jsou pro mě po ''našich'' (do toho pojmu počítám i Slovensko, když Češi něco poserou

a neúčastní se) týmem vyvoleným Oranjes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nizozemce jsem měl dřív celkem rád (hlavně generace kolem Marco van Bastena, Ruuda Gullita a především Franka Rijkaarda), ale moje sympatie skončily nástupem Edgara Davidse. Toho jsem fakt nemusel. Nicméně... Španělům titul přeju, protože hráli dobře. Ale katastrofální "kvalitu" rozhodčích na tomto šampionátu potvrdilo i finále a já fakt přemýšlím, jestli má smysl se na vrcholovej (nebo jakykoli) fotbal vůbec za tohoto stavu koukat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holanďani mne zklamali svou přílišnou tvrdostí. Takže jsem raději fandil Španělům. Příjemné překvapení Německo, které jsem nikdy nemusel - hráli pěkný fotbal a škoda, že ta chobotnice vytáhla Španěly...

Jinak celkově bylo MS zklamání - nějak mne hra nenadchla a výkony rozhodčích snad už nemá cenu ani komentovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Asi nás bude víc. Původně jsem to přál Holanďanům, ale po tom co předváděli, y si vítězství vůbec nezasloužili.:( Měli dostat jednu až dvě červený už dřív a možná se ani nemuselo prodlužovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak holanďani mne zklamali. Finále mi bylo víceméně jedno, moji koně jsou až třetí. Ale včera děs a hrůza. Zklamání. Pominu ty nedané tutovky na obou stranách, ale už v základní době měli jít dolů dva holanďani a jeden španěl. Rozhodčí to nezvládli. Hlavně hlavní, čároví ještě dobrý. Gól španělů (hezký) padl po akci, která byla rozehraná po otočeném rohu na odkop. No, ale nutno říct, že kdybych si měl vybrat, ta z těch dvou finalistů si to "klucí vopálený" zasloužili víc. Jenže titul má mančaft, který dal v sedmi utkáních osm gólů a celé PO haluzil na 1:0.

 

No noc, skončil fotbal, příští víkend začíná kopaná....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spanieli vyhrali zasluzene, ale na MS predviedli dost mrzky futbal. Sice ucinny, ale ani jeden ich zapas som nedopozeral.

Uz aby zacala Champions League, MS mi prijdu od sampionatu k sampionatu horsie.

 

// Drzal som Holandanom, ale po tom kickboxe v prvom polcase..

Upraveno uživatelem emte
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...