Přejít na obsah

Fajn potápky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Těžko radit. Musíš si sám rozmyslet, jestli ti nové moonwatche přinesou za ty peníze onu techniku, kvůli které si ty hodinky koupíš, např. změní se servisní interval na dvojnásobek, nebo víc ? Je tam lepší těsnění ? Kvalitně vyřešená korunka, kde neserveš za dva roky závit ? Antimagnetické ? Keramická luneta, která bude vypadat pořád jako nová a co pouzdro ? ? Atd.

 

Třeba závit korunky je pro mě taky jedna z priorit. Ale o těchto dílech firmy moc informací nezveřejňují. Ale nemyslím si, že třeba u fabrik jako OMEGA nebo BREITLIG by šlo o slabinu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná trochu mimo - ale hodně se mi líbí tyhle http://schroeders-agentur.de/MOLA/

nebo tyhle http://www.nauticfish.com/index1.html

Doporučuji i projít http://oceanictime.blogspot.com/ je tam spousty odkazů na výrobce hodinek vč. recenzí

 

O MOLA a SARPANEVA vím. Otázkou je taky cena, která bude určitě přesahovat cca těch 50 litrů. To už bych šel raději do IWC.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z no-name potápek se mi nejvíc líbí Sonic Baracuda, jsou ale 45 mm.

 

S velikostí je to už asi jedno, všechno jsou to mastodonti. Jinak se vyrojilo plno malých garážových firmiček, které se soustředí na výrobu potápek. Dřív jsem z býval nadšený, ale teď mě to už moc nebere. Firma krachne a servis je: "...v pdachu." (Jak by řekl klasik.) Upraveno uživatelem PhoeniX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stoji za to, vzdat se hodinek kvuli tomu krachnuti a servisu?

U specialit jako je plneni olejem mozna ano, ale u klasicky ETY bych to klido risknul.

Libi se mi taky, maji neco do sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oris - nepekne puzdro a dost tuctove hodinky, nazivo sa mi ziaden oris nepaci som zistil dokonca

 

Sinn - fajn, ale maju taky mdly nezaujimavy look

 

Seiko MM - do tohoto chod, klasicky look, pekne spracovane hodinky, in-house

ja som mal v zime velmi silne nutkanie zadovazit si MM, ale nakoniec som od toho upustil definitivne koli rozmerom puzdra - prilis velke hhodinky pre mna, ale pokial chces 44mm tak sa ich neboj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oris - nepekne puzdro a dost tuctove hodinky, nazivo sa mi ziaden oris nepaci som zistil dokonca

 

Sinn - fajn, ale maju taky mdly nezaujimavy look

 

Seiko MM - do tohoto chod, klasicky look, pekne spracovane hodinky, in-house

ja som mal v zime velmi silne nutkanie zadovazit si MM, ale nakoniec som od toho upustil definitivne koli rozmerom puzdra - prilis velke hhodinky pre mna, ale pokial chces 44mm tak sa ich neboj

 

skor by som poveadal ze prave hodinky oris maju netypicky a neotrepany dizajn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...