Přejít na obsah

steinhart jsou napodobeniny


cigi

Doporučené příspěvky

Přestávám to tu chápat,začíná se to tu sortovat a to není dobře.Před roke když jsem narazil na toto fórum jsem tu byl rád,teď je to úplně jiné.Bojím se sem už i něco napsat aby mě hned zase nikdo neutřel.Může to někdo rozumně vysvětlit? Dělaj to prachy? povahy některých členů nebo co?

 

M.j. to dělaj podobný příspěvky, jako je tenhle tvůj. :D Vlastně co se tady řeší? Jestli ty Josefovy Steinharty nejsou napodobeniny, jo? To ale jednoznačně jsou, na tom se snad shodneme všichni. To, proč narozdíl od helenyrou a Parnisu je tady Steinhart jako producent fejků tolerovanej, je to, že souběžně s nima dělá svébytný, kvalitní a cenově přijatelný hodinky a že z jeho produkce není na hony cejtit jen pouhej kšeft a ojebávka, jako je cejtit z činnosti výše uvedenejch fejkařů. To fejkaření mám Steinharhartům za zlý a osobně už jejich produkci bojkotuju - ale respektuju, že to má někdo jinak. Co nerespektuju, je tvrzení, že na činnosti Steinhart není nic špatnýho. Je.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Návštěvník slava

M.j. to dělaj podobný příspěvky, jako je tenhle tvůj. :D Vlastně co se tady řeší? Jestli ty Josefovy Steinharty nejsou napodobeniny, jo? To ale jednoznačně jsou, na tom se snad shodneme všichni. To, proč narozdíl od helenyrou a Parnisu je tady Steinhart jako producent fejků tolerovanej, je to, že souběžně s nima dělá svébytný, kvalitní a cenově přijatelný hodinky a že z jeho produkce není na hony cejtit jen pouhej kšeft a ojebávka, jako je cejtit z činnosti výše uvedenejch fejkařů. To fejkaření mám Steinharhartům za zlý a osobně už jejich produkci bojkotuju - ale respektuju, že to má někdo jinak. Co nerespektuju, je tvrzení, že na činnosti Steinhart není nic špatnýho. Je.

 

o tom ale nemas rozhodovat ty...mozna pro sebe vnitrne ale nikomu to necpat...a to same zadny z clenu tu na foru...ale napriklad soudy.

 

 

1 z primu je urcite mimo zakon...a co jako...jedou oba?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom ale nemas rozhodovat ty...mozna pro sebe vnitrne ale nikomu to necpat...a to same zadny z clenu tu na foru...ale napriklad soudy.

 

 

1 z primu je urcite mimo zakon...a co jako...jedou oba?

 

Já o ničem nerozhoduju, co to cpeš ty mně??? Psal jsem svůj pohled na věc. A koho a co respektuju nebo nerespektuju je taky moje věc, člověče.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vis co saso?

 

 

jsi upad ne...tedy spis ti druzi!?

 

nechat toho maji bud vyrobci nebo vedeni serveru.

 

nevim jak ten kdo sem dal prim-rolex ale ja ktery jsem sem dal prim-stowa jsem proti zakazovani...cili jsem pro povoleni i toho uz zakazaneho.

 

byl jsem pro vcera...byl jsem pro pred mesicem...pred rokem...2...3.

 

byl jsem gentleman proti jinym ligam...tenkrat slo o quartz...az tak ze dopadam jak dopadam.

 

mas ty status varovani za rypani nebo ja? budeš se divit ale mám

mas ty reputaci hrubo v minusu nebo ja? taky taky

 

tu si hubu otevrit muzou jen nekteri vime? to už jsem zjistil dávno

 

Když tak vraby nebo Pavel yes saso! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava

Milí Princi to si snad děláš prdel? Ty woe, jdu ven kouknout na kluka hraje fotbal.Tam snad nikdo takhle blbě kecat nebude.

 

dle me maj modove velke stesti ze je nejde bodovat.

 

 

a ze na zaklade minusovych bodu nemuzou o modovani prijit.

 

ale hlavne ze se vedou diskuze o politicich aby prisli aspon o nejake sve vyhody a imunity.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava

ano, ja taky :)

a moje hranice je nastavena na hodinky "rolex" za $15 nebo "lolex"...

 

 

a na produkci treba Elton? :)

 

tak uz dik tobe vim co si necham dat na cifernik stavenych hodinek:

 

 

 

 

 

Posted ImagePosted Image

 

 

 

 

a barvy zfejkuju od firmy fedex.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava

Já o ničem nerozhoduju, co to cpeš ty mně??? Psal jsem svůj pohled na věc. A koho a co respektuju nebo nerespektuju je taky moje věc, člověče.

 

v tom pripade kdyz nekdo fejkuje a nekdo to kupuje je taky jeho vec ne?

 

 

jeho pohled na vec...hodinky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava

Jestli to udelas tak si frajer, jinak si tu jen placas jatra a nema cenu te brat vazne..... :)

 

 

 

 

to me mrzi kolego ze jinemu kolegovi verite mene nez hodinkovemu serveru kde ani neni spravne nastaven cas.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava

to slava - nepíšeš náhodou své příspěvky pod vlivem nějaké omamné látky ?

 

neni ti po tom nahodou uplne kulove?

 

 

pises sem snad ty pokazde uplne bez promile?

 

nechces treba vedet i co mam na sobe a dalsi podrobnosti o me?

 

nebo jake mam hodinky a kde jsem na ne vzal?

 

hele soudruzi coz takhle globalne se min starat o ty druhe?

 

nekdo quartz...nekdo fejk...dokud mi neukazete paragrafy nemame se o cem bavit...nebo jeste lepe kopii podane zaloby od rolex a panerai atd na fejkare...plus par uspesnych vysledku.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdu si ted hned objednat fejky iwc regulateur...70 tolaru...rozdil ceny oproti originalu dam treba na povodne.

 

A proc ty penize na povodne nedas rovnou bez toho divadla s nakupem cinskejch iwc?

 

nebylo by vhodné udělat steinhartu ale i dalším často diskutovaným značkám na chronomagu vlastní chlívek? členové s alergií by aspoň věděli kam nechodit :)

 

Ono by bohate stacila trocha respektu k ostatnim a nadhledu (od obou taboru). Jak je to s hodinkami Steinhart vsichni vime (a presto se to mele porad dokolecka...). Ale maji logo Rolex? Nemaji, tak at si je z jakyhkoliv pohnutek kdokoliv koupi, nevidim v tom problem. At se objevuji v chlubicich vlaknech a fotogalerii, vzdyt jsou to koneckoncu (diky predloze) pekny hodinky. Ale at ma majitel (nenarazim na zadny konkretni pripad) dost soudnosti na to nepsat, ze je to mnohem lepsi kauf nez predrazenej Rolex. Stejne tak skalni antistajnhartovci se muzou zdrzet komentaru o fejcich a napodobeninach. Delat pro Steinhart nekde na foru "rezervaci" je jen pohodlnejsi a jednodussi reseni tehoz. Je to pohodlnejsi, nez aby si kazdy potencialni flamer pred kliknutim na "Pridat odpoved" rozmyslel, jestli nebude lepsi nechat si kecy od cesty. Protoze resit problem rezervacema zavani poradnym pruserem...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava

kamo, trochu to hrotis... nazor jsme rekli, v nazoru na "velkeho bratra" a zakazy se asi shodneme... pokud to ostatnim nevadi, nepredelas je... peace... :D

 

 

 

je-li to na me ok.

 

 

uz bych koncil...ale kdyz se k tomu respektive ke me a k memu psani nekdo vyjadruje reaguju.

 

me taky za ty 3 roky nikdo nepredelal.

 

a vsechny ty co tu nekomu neco vpali bych chtel videt jak to takhle nekomu reknou do oci osobne.

 

net jsem malem zakladal a neco uz pamatuju a je to furt stejne.

 

uz vidim jak se v hospode nekdo zvedne od stolu a jde k jinemu stolu neco resit...a jak to dopadne.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slava

A proc ty penize na povodne nedas rovnou bez toho divadla s nakupem cinskejch iwc?

 

 

 

 

 

uz jsem dal...a nejen na ty letosni...a nepotrebuju na to ani predrazene banky...od doby co bylo vynalezeno 500 euro.

 

ale jednak se mi to chtelo a hodilo rict...nechces mi rikat co a jak muzu psat ze ne...a druhak to byl navod pro ty kteri na povodne a jine podobne ucely nedavaji...protoze oni nemaji...oni jsou chudi.

 

vybavilo se mi:

 

Byla jednou jedna chudá rodina. Otec byl chudý, matka byla chudá, děti byly chudé, i jejich komorná, zahradník a šofér byli chudí ...

 

ale co...taky piju stara vina a jim olezle syry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sis urcite vsiml, tak moje veta, na kterou reagujes, byla uvedena sluvkem "proc" a koncila otaznikem... Ale vzhledem k tomu, ze i Tvoje veta je otazka (i kdyz otaznik nema), tak Ti na ni s odpovidam: nechci.

 

Asi nejlepší bude trollíka nekrmit, až nám řekne všechno, co musí, zase zaleze.

Jinak tuhle diskuzi považuju za vyčerpanou, možná přečerpanou.

LOCK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...