Přejít na obsah

Přesnost 7S26


Ford

Doporučené příspěvky

To Tzolkin:

Asi sis toho přečetl málo. Tak svoje domněnky nezaměňuj za fakta.

Eta nezačíná na 28800. Kdes na to přišel? Slyšel jsi někdy třeba o unitasu?

I přesnost Ety, např 2824-2 se může lišit. Zkus si něco taky přečíst o Grades - Standard, Elaborated, Top a Chronometer. Třeba pak přestaneš tak blábolit.

Jinak několik mých seik s uvedeným kalibrem si drželo stabilní odchylku a ve dvou případech by se vešly do tolerancí chronometru.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych do tématu nezaujatě vstoupil s tím, že mě 7S26 dělal do 3s denně. SKX007 byly mé nejpřesnější hodinky spolu se Stowa Antea, kde byla 2824. Kdyby mi Seika dělaly 30s denně, tak jdou okamžitě  hodináři nebo do pryč. A rozhodně bych si nemyslel, že je to v pohodě a že to nemám řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

re chorche. 3 sek..dy denne??? a to pri noseni na ruce??? zda se to byt neuveritelne na koleckovy automaticky stroj. 

Ano, při denním nošení, odkládány na noc. Ono když má člověk na 7S26 štěstí, tak umí překvapit :)

Alpinisty mi teď dělají taky kolem 3s, ale tam je 6R15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre budu se snazit neblábolit.  btw. hojeni kompexu patří do ordinace. ikdyž dát okázale najevo začatečníkům jak tomu nerozumí může být příjemné.

 

 

re Horhe fl. banán.  ten unitas je ale natahovací a ne automat?? ma 17 kamenu. a frekvenci 18 tisic.  to meli snad i naše primky. Ja měl na mysli současné automaty swiss a ty startuji na 28 880a tak prostě swiss made je u mě lepší než japonci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre budu se snazit neblábolit.  btw. hojeni kompexu patří do ordinace. ikdyž dát okázale najevo začatečníkům jak tomu nerozumí může být příjemné.

 

 

re Horhe fl. banán.  ten unitas je ale natahovací a ne automat?? ma 17 kamenu. a frekvenci 18 tisic.  to meli snad i naše primky. Ja měl na mysli současné automaty swiss a ty startuji na 28 880a tak prostě swiss made je u mě lepší než japonci.

 

Svajciarska sekcia je o riadok vyssie. Zrejme by bolo lepsie prezentovat tieto svoje subjektivne nazory tam ako v tomto prostredi. Resp. sa zdrzat niektorych blabolov.

Tu sa ti lahko moze stat, ze duch japonskej sekcie ti to razom utne katanou.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, tak komplexy ? Mě teda přijde dost sebevědomé napsat " Hodinky s 28.800 kmity jsou velmi přesné, strojky s 36.000 kmity jsou již skoro přené jako quartz. švýcarská ETA má 28.800 kmitů cca odchylka  3 vteřiny/den. Seiko, Orient a Citizen - mají 21.600 kmitů. Přesnost těchto strojků je při maximálním seřízení v poloze číselníkem nahoru 7 vteřin denně, v polohách při běžném nošení 8 - 12 vteřin denně."

Bez jakéhokoliv smajlíku, tudíž bráno zcela vážně. Ale po upozornění na nesmysly si léčíme komplexy... Miluju totiž lidi, co mají zapotřebí někoho poučovat, když sami ví kulové. Bral bych takové sebevědomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upozornit na nesmysl se dá i bez invektiv :tongue_ss:  ale omlouvam se....

Např. Breitling ( mel  jsem je půjčené na tři dny) šel opravdu na vteřinu přesně. A bylo řečeno ( prodejcem ALTMAN)  , že je to vysokým počtem kmitů. Vteřinovka skoro neskákala šla jakoby plynule.  JIné automaty jsem neměl , nevyhovuje mě , že když se odloží na dva dny tak se zastaví a houpačku na nočním stolku bych nechtěl  :taz:  Kamarádi mají hodně ORIENTY a nějakých 15=20 vteřin to za den udělá. A to s nima tedy makaj v autodílně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, keď tu už ten "majster sveta" robí "duševný striptíz" :-) nedá mi: čo je s Tadeášom? :-D ešte za čias keď som to tu iba čítal, a raz za 2 mesiace napísal príspevok, tak ma chlapec hodne bavil, normálne mi jeho humor a "moudra" i chýbajú  :offtopic:

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl odejit

Poor little baby :-)

 

Nechýba Vám, tak ako mne? Ja viem, dokopy Tí, čo tu blábolia jak majster vyššie určite dajú tú "TADA sumu" :-)...ale predsa len, on bol len jeden, špecifický...jeho sveter, rifle a dva kvéry (plus priateľka) dali dokopy 40% jeho brutto váhy :D...a bola s ním sranda, nie?  :spam:

A už končím, sorry  :bangin:

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:clap:    jdu si koupit nove predrazene designove hodinky stormy nebo krásné festiny z nove kolekce. krasne hodinky ktere potesi a vypadaj aspon. spotrebni vec.a ne bejt upjaty na levný seiko krám, za ktere by se navíc stydela i jasnena vlahova design :eek:    to bych na ruku nedal stydel bych se.takovy ošklivy hodinky nosit n obchodní schuzku i na rande.  blabol jste vy, pokrytecky parafrazovaci clanku jak se vam to hodi do kramu.   davova psychoza bez nazoru. byt spatneho. takovy narušený jednostraně zaměrený  lidi  na jednu značku jsem dlouho nevidel. jak rikam porucha v puberte nebo problem se seberealizaci v beznem zivote. a zde se ve většině doplnujete ve flaešném  pocitu sounalezitosti. tak čau tím končím a neoběste se když vám automaty pujdou o 10 vterin spatne :frusty: :frusty: :furious: :fyou:    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...