Přejít na obsah

Přesnost 7S26


Ford

Doporučené příspěvky

 Pro přesnost hodinek je podstatné co nejvíce kmitů.  Hodinky s 28.800 kmity jsou velmi přesné, strojky s 36.000 kmity jsou již skoro přené jako quartz. 

 

 

 ten unitas je ale natahovací a ne automat?? ma 17 kamenu. a frekvenci 18 tisic.  to meli snad i naše primky. Ja měl na mysli současné automaty swiss a ty startuji na 28 880a tak prostě swiss made je u mě lepší než japonci.

 

A ten s tím "čím víc pruhů, tím víc Adidas", znáš? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:clap:    jdu si koupit nove predrazene designove hodinky stormy nebo krásné festiny z nove kolekce. krasne hodinky ktere potesi a vypadaj aspon. spotrebni vec.a ne bejt upjaty na levný seiko krám, za ktere by se navíc stydela i jasnena vlahova design :eek:    to bych na ruku nedal stydel bych se.takovy ošklivy hodinky nosit n obchodní schuzku i na rande.  blabol jste vy, pokrytecky parafrazovaci clanku jak se vam to hodi do kramu.   davova psychoza bez nazoru. byt spatneho. takovy narušený jednostraně zaměrený  lidi  na jednu značku jsem dlouho nevidel. jak rikam porucha v puberte nebo problem se seberealizaci v beznem zivote. a zde se ve většině doplnujete ve flaešném  pocitu sounalezitosti. tak čau tím končím a neoběste se když vám automaty pujdou o 10 vterin spatne :frusty: :frusty: :furious: :fyou:    

koukám Tzolkina, že jsi nejspíše velmi nadšeně studoval obor agent provocateur... Srovnávat firmu se 130 letou historií a několika vyvinutými inhouse strojky typu Seiko s JVD, to už chce fištróna... Jestli se ti tu s námi nelíbí, máš určitě i jiné možnosti seberealizace, než se tu do nás navážet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:clap:    jdu si koupit nove predrazene designove hodinky stormy nebo krásné festiny z nove kolekce. krasne hodinky ktere potesi a vypadaj aspon. spotrebni vec.a ne bejt upjaty na levný seiko krám, za ktere by se navíc stydela i jasnena vlahova design :eek:    to bych na ruku nedal stydel bych se.takovy ošklivy hodinky nosit n obchodní schuzku i na rande.  blabol jste vy, pokrytecky parafrazovaci clanku jak se vam to hodi do kramu.   davova psychoza bez nazoru. byt spatneho. takovy narušený jednostraně zaměrený  lidi  na jednu značku jsem dlouho nevidel. jak rikam porucha v puberte nebo problem se seberealizaci v beznem zivote. a zde se ve většině doplnujete ve flaešném  pocitu sounalezitosti. tak čau tím končím a neoběste se když vám automaty pujdou o 10 vterin spatne :frusty: :frusty: :furious: :fyou:    

 

Jo, tak pán majster to nevykrýva...no škoda, tešil som sa že nahradi Tadeáška :-)

 

 

Ked ti chyba, vies kde ho hladat. Tzolkin a spol uplne stacia. 

 

No práve že neviem Instante...ani neviem, ako "bol odišlý"...nemáte niekto vlákno alebo storku jak to bolo, dík? :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:clap:    jdu si koupit nove predrazene designove hodinky stormy nebo krásné festiny z nove kolekce. krasne hodinky ktere potesi a vypadaj aspon. spotrebni vec.a ne bejt upjaty na levný seiko krám, za ktere by se navíc stydela i jasnena vlahova design :eek:    to bych na ruku nedal stydel bych se.takovy ošklivy hodinky nosit n obchodní schuzku i na rande.  blabol jste vy, pokrytecky parafrazovaci clanku jak se vam to hodi do kramu.   davova psychoza bez nazoru. byt spatneho. takovy narušený jednostraně zaměrený  lidi  na jednu značku jsem dlouho nevidel. jak rikam porucha v puberte nebo problem se seberealizaci v beznem zivote. a zde se ve většině doplnujete ve flaešném  pocitu sounalezitosti. tak čau tím končím a neoběste se když vám automaty pujdou o 10 vterin spatne :frusty: :frusty: :furious: :fyou:    

Sbohem, nebudeš tu nikomu chybět. :tired:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak pán majster to nevykrýva...no škoda, tešil som sa že nahradi Tadeáška :-)

 

No práve že neviem Instante...ani neviem, ako "bol odišlý"...nemáte niekto vlákno alebo storku jak to bolo, dík? :-)

 

F.

 

ja mam kokotov dost za cely den v realnom zivote, nie ze by mi chybali aj tu..

 

"storku".. ja som myslel ze uz si plnolety, clovece.. tada ohovaral toto forum na inych forach, no a kedze nebol kto by mu dal kres papulu, co zjavne zahrnalo potencialne komplikacie sposobene a.) tym ze je to vraj pravnik a b.) navyse chabej telesnej konstrukcie, tak dostal dozivotny ban, takzvany v.y.j.e.b.a.n.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam kokotov dost za cely den v realnom zivote, nie ze by mi chybali aj tu..

 

"storku".. ja som myslel ze uz si plnolety, clovece.. tada ohovaral toto forum na inych forach, no a kedze nebol kto by mu dal kres papulu, co zjavne zahrnalo potencialne komplikacie sposobene a.) tym ze je to vraj pravnik a b.) navyse chabej telesnej konstrukcie, tak dostal dozivotny ban, takzvany v.y.j.e.b.a.n.

:lol2:  :lol2:  :lol2:  Dík, za odpoveď i trpezlivosť s mojím slovníkom.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezvysoval náááhodu tu jeho chabu telesnu hmotnost nejaky ten kvér, co nosil pod sakom? Ci si tu fotku pamätam zle? Tu niekde vo volajakej sekcii o rucnych zbraniach, ci co, ci kde, co ako...

 

Edit: ale tak v.y.j.e.b.a.n. ma dostal teda...zena prisla pred chvilou, ci som normalny...

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som skusil par vtipov na temu kompetitivny upgrade partnera po styridsiatke, pripadne ze 40=20+20, ved ono jej to pomaly docvakne. My sme uz vo faze "bohovske hodinky milacik" - okruhle narodeniny su za dverami.. :)

 

edit: a to ani nehovorim ako som schudol v poslednej dobe :D

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tzolkin kup si co chceš ale hlavně táhni!!urazis lidi a na tvoje osobní názory není nikdo zvedavej .mel by dostat BAN. Prostě jdi ohromovat tam kde te ocení a poplacaji po zadech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:clap:    jdu si koupit nove predrazene designove hodinky stormy nebo krásné festiny z nove kolekce. krasne hodinky ktere potesi a vypadaj aspon. spotrebni vec.a ne bejt upjaty na levný seiko krám, za ktere by se navíc stydela i jasnena vlahova design :eek:    to bych na ruku nedal stydel bych se.takovy ošklivy hodinky nosit n obchodní schuzku i na rande.  blabol jste vy, pokrytecky parafrazovaci clanku jak se vam to hodi do kramu.   davova psychoza bez nazoru. byt spatneho. takovy narušený jednostraně zaměrený  lidi  na jednu značku jsem dlouho nevidel. jak rikam porucha v puberte nebo problem se seberealizaci v beznem zivote. a zde se ve většině doplnujete ve flaešném  pocitu sounalezitosti. tak čau tím končím a neoběste se když vám automaty pujdou o 10 vterin spatne :frusty: :frusty: :furious: :fyou:    

K pobavení či k pláči,upřimné,nadčené či uboze ironizující.Zřejmě opřené o bohaté zkušenosti ze světa hodinek.Ano,jistě,Storm a krásná Festina z krásné kolekce,z nové kolekce.Nemám vůbec nic proti,od toho peníze jsou,aby si mohl člověk koupit co chce a co se mu líbí.Ano.Už si se pochlubil,v úplně špatném vlákně.Plácal jsem tu všelijaké nesmysly (a stále plácám),ovšem tak nadčený ze svého omylu jsem nikdy nebyl.Někdy je to škoda že se tu na foru někdo loučí( tím myslím zasloužilé členy),v tomto uraženecky-napadajícím příspěvku však tuto škodu v žádném případě nespatřuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidelně se mi (většinou po hrubých otřesech - zapomenu že mám na ruce hodinky) stane, že jdou do minusu, klidně 30s/den, není tam ale mechanická závada, jen si to nechám vždy přesunout dopředu... 7S26

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mě Monstra dělaly tuším nějakých +20s. Hrozně mě to rozčilovalo a říkal si, jestli nezajít k hodinářovi. Pak jsem ale koupil postupně hafo primek a 20s mi najednou přijde dost slušný. Starý hodinky naučí toleranci :-)

 

Navíc nemám winder a musím je pokaždý, po delším odložení, natahovat i celkově nařizovat, takže už fakt to seřizovat na vteřinu přesně neřeším. Ono bez hackingu je to docela oser.

Vteřinovku tam mám v zásadě jen pro dekoraci. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje Seiko SNZG15K1 jdou tak nějak pořád přesně. Za den (a noc odložené naplocho) se předběhnou do asi 2s, odložené na korunce přes noc jdou do mínusu asi 5-7s. Jednou za pár dní tedy zkontroluju přesný čas (na stole mám DCF) a případně odložím v noci na korunku. Takto je dokážu pohodově udržovat v mém oblíbeném pásmu 0 až +15s vůči přesnému času. Není to tedy jen tak samo od sebe, ale každopádně je tahle přesnost velmi milé zjištění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak mám svý první Seika a po prvních nadšenejch dnech mě docela schladila nepřesnost... Měřím teprve od včerejška, ale už mi to dělá v průměru víc než 1 s/h +. Od včerejšího dopoledne se předběhly už o 25s, což je podle mě fakt dost. Na práci jsem je měl sundaný a ležely na dýnku, to samý přes noc. Tak uvidíme, jak to bude dál. Pokud udrží stejný hodnoty, tak bude muset na seřízení (wr jenom 30 m, tak se nemusím bát, že bych o něco mohl přijít :-D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...