Přejít na obsah

Fake dražší než originál?


Doporučené příspěvky

Hledal jsem kamarádovi jeden konkrétní model hodinek Jacques Lemans Porto (1-1259B). No a google mě našel i stránky watchesreplika. Tam mají cenu 319 $ což je oproti např. Koscomu (3 870,-  Kč) o dost dražší. Tomu fakt nerozumím   :sad01_anim:   Není ten fake nakonec kvalitnější než originál :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledal jsem kamarádovi jeden konkrétní model hodinek Jacques Lemans Porto (1-1259B). No a google mě našel i stránky watchesreplika. Tam mají cenu 319 $ což je oproti např. Koscomu (3 870,-  Kč) o dost dražší. Tomu fakt nerozumím   :sad01_anim:   Není ten fake nakonec kvalitnější než originál :D  

 

To jsem netušil, co všechno se fejkuje. Chtěl bych vidět toho joudu co to koupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem netušil, co všechno se fejkuje. Chtěl bych vidět toho joudu co to koupí.

 

No ono to může být, že to je ještě větší podvod na kupujícm, totiž že ani nic nefejkujou, prostě tě to nechají objednat a buď nepošlou vůbec nic, nebo prázdnej balíček či něco úplně jinýho, plastový hodinky za korunu třeba. Ty fotky na těch stránkách jsou pak fotky těch opravdickejch hodinek, ale ty nikdy neuvidíš samozřejmě, takže je celkemjedno co tam napíšou za cenu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takove hodinky tam nekoupis, fejkarum jde primarne o to, aby na svem webu meli zastoupeno co nejvice znacek, a tobe ten web vypadne z googlu a ty neznaly cen a teto problematiky zjistis, ze Omegy (o kterych uz jsi nekde slysel) jsou stejne drahe jako Jacques Lemans. Tak proc kupovat JL, kdyz Omega zni lepe. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takove hodinky tam nekoupis, fejkarum jde primarne o to, aby na svem webu meli zastoupeno co nejvice znacek, a tobe ten web vypadne z googlu a ty neznaly cen a teto problematiky zjistis, ze Omegy (o kterych uz jsi nekde slysel) jsou stejne drahe jako Jacques Lemans. Tak proc kupovat JL, kdyz Omega zni lepe. ;)

 

To mě nenapadlo. To je fakt možný, že je tam maj v nabídce jen kvůli vyhledávačům. Taky u nich mají "out of stocks" .

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...