Přejít na obsah

Hodinky a ženy


911

Doporučené příspěvky

Ja jenom ze umělý instabitches s Daniel Wellingtonem mi sem úplně nezapadají ale chápu ze ne každý ma instagram ;)

 

Schválně jsem se podíval na první příspěvek tohoto vlákna (viz níže) a nikde ani slovo ohledně definice fotek, které sem patří či naopak nepatří. Nikde žádná sepsaná pravidla. Nic jiného než vkládejte sem, co najdete...

 

Nicméně exiztenci samozvaných hodnotitelů kvality, popř. vhodného a nevhodného obsahu toho kterého vlákna (viz kupř. permanentní, cyklicky se opakující plamenné diskuse ohledně toho, kdo je a kdo není VIP) beru již jako nedílnou součást internetového folkloru. Pročež mne některé zdejší reakce vlastně vůbec nepřekvapují. B)

 

PS: Chápal jsem a rozuměl jsem tomu, když tu Kamil svého času řešil vkládání fotek, na nichž ženy hodinky buď vůbec neměly, nebo byl z hodinek vidět jen tah. Ovšem řešit, která žena sem patří a která naopak ne, to mi přijde minimálně poněkud úsměvné.

 

nevim, jestli to bude mit nejaky uspech, ale pohled na hezkou zenu s hezkyma hodinkama...takze sem vkladejte co najdete. zacina leto, tak se to hodi. zacnu prispevkem Niga

 

Tara Reid (hvězdička z teen komedií typu Prci, prci...) a její zlaté Daytony:

 

post-1118-1277058485,57.jpg

 

post-1118-1277058519,94.jpg

 

Charlize Theron x Deep Sea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schválně jsem se podíval na první příspěvek tohoto vlákna (viz níže) a nikde ani slovo ohledně definice fotek, které sem patří či naopak nepatří. Nikde žádná sepsaná pravidla. Nic jiného než vkládejte sem, co najdete...

 

Nicméně exiztenci samozvaných hodnotitelů kvality, popř. vhodného a nevhodného obsahu toho kterého vlákna (viz kupř. permanentní, cyklicky se opakující plamenné diskuse ohledně toho, kdo je a kdo není VIP) beru již jako nedílnou součást internetového folkloru. Pročež mne některé zdejší reakce vlastně vůbec nepřekvapují. B)

 

PS: Chápal jsem a rozuměl jsem tomu, když tu Kamil svého času řešil vkládání fotek, na nichž ženy hodinky buď vůbec neměly, nebo byl z hodinek vidět jen tah. Ovšem řešit, která žena sem patří a která naopak ne, to mi přijde minimálně poněkud úsměvné.

Tak ještě jednou protože jsme si nerozuměli, já nehodnotím která ženská sem patří nebo ne. Jen jsem si myslel že vlákno se jmenuje hodinky a ženy, tudíž bych tady čekal že tu kouknu na hezký fotky hodinek a žen, ale polovina postu je nějakej piece of shit fashion shit, kterej by tady nikdo doprovolně nezveřejnil ale víš jak #fitnessgirl #workhardplayhard #entrepreneur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se přidával, že bych byl celkem rád, kdyby se vynechaly fotky dam se zbytečně vytasenýma kozama a bobrem, rád se mrknu na hezký holky s hezkejma hodinkama, ale na péčko můžu chodit jinam.

 

Dle mýho osobního názoru sem například tyhle dvě krasotinky uplně nepatří, ale dát tomu pravidla musí dát někdo z modů nebo nejvyšší

 

3lcoWoX.jpg


70uo9qq.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...