Přejít na obsah

Hodinky a ženy


911

Doporučené příspěvky

No popojedem, třeba k Longines a jeho ambasadrokám, lyžařka Mikaella Shiffrin, herečka Kate Winslet a do třetice litevská herečka Ingeborga Dapkunaite. Dále opět herečka Margot Robbie ve stájí Richard Mille a nakonec tenistka Naomi Osaka a Citizen 

ambassador-enus-mikaela-shiffrin-800x996.jpg

ambassador-enus-mikaela-shiffrin-1600x1432.jpg

ambassador-enus-kate-winslet-800x996.jpg

ambassador-enus-kate-winslet-1600x1432.jpg

ambassador-ingeborga-dapkunaite-800x996.jpg

ambassador-ingeborga-dapkunaite-1600x1432.jpg

Does-Richard-Mille-need-New-Brand-Ambassador-Margot-Robbie-Probably-Not-but-it-Doesnt-Hurt-8.jpg

img_osaka05_slider.jpg

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já pro změnu navážu těmi méně známými, neřkuli přímo anonymními tvářemi. Něco mi říká, že čtyřku už jsem sem kdysi dával, ale čert to vem. Mimochodem, má favoritka se tentokrát skrývá pod číslem 3. ;)

x48i1d1zchz51.jpg

Angela Martinez
92aqqqf35hz51.jpg

7bqavcert1z51.jpg

dhv04i67a1z51.jpg

Luhanna Mostajo
5zf01dbisaz51.jpg

Lydia Farley
rimh2zwy7oy51.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny Seika :)
@LukeD - ja asi zacinam mit slabost pro pani s Cartier. Zatim jsem asi nebyl zklamanej z toho, co postujes :)
Jinak trojka tradicne vypecena, jedes na zrzavou jistotu. Ja tentokrat krome posledni pani Cartier bych dal prednost trosku exotictejsi dvojce, jen na takove to kockovani ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AndyAaron napsal:

@LukeD - ja asi zacinam mit slabost pro pani s Cartier. Zatim jsem asi nebyl zklamanej z toho, co postujes :)
Jinak trojka tradicne vypecena, jedes na zrzavou jistotu. Ja tentokrat krome posledni pani Cartier bych dal prednost trosku exotictejsi dvojce, jen na takove to kockovani ;)

Máš recht, ballonová slečna Lydia má sakra co do sebe. Ad zrzka: Když ona má takový kukuč, kterému se prostě nedá odolat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...