Přejít na obsah

Hodinky a ženy


911

Doporučené příspěvky

Marcus - když jsme byli předloni v Izraeli, tak hlavně ve Starém Městě v Jeruzalémě bylo hodně vojáků a překvapilo mne, že možná 20-30% byly holky. Přes den vypadaly přesně takhle a když se k večeru do Starého města stahovaly další jednotky na noční hlídky, byly vyzbrojeny a vystrojeny ještě mnohem víc. Jejich výzbroj byla dost ošoupaná a bylo vidět, že je hodně používaná, navíc nebyla úplně jednotná. Pochopitelně jsem dívkám koukal především na … ehm, zápěstí a obvykle to byly nějaké G-Shocky, často také s patinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, igor261069 napsal:

ivan: jestli se nepletu, tak tam mají i holky povinnou vojenskou službu, tak proto jich je tolik

Ne, nepleteš se. Mají. A z náboženských důvodů nemají tolik úlev jako muži. A fakt to dost z nich sluší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zas furt vrtá hlavou, co asi tak stálo za tou kérkou dámy na té poslední fotce od Marcuse, to jakože:

- brejden, ráda bych něco typicky amerického, prosím nad každé prso po dvou US vlajkách a do prostředka nějak decentně zakomponovat siluetu Washingtonu, pokud by to teda nebyl velký problém;

- say no more, ma'am;

?

Jinak fakt nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2021 v 16:11, bandicoot napsal:

Holky od IDF mě berou šíleně.

Tak holky z IDF dnes:

https://www.ynetnews.com/article/H14o9dT1u

(Dievčina si prišla odslúžiť z UK, rodinu ma v Londýne, je tam sama).

 

Mimochodom, majú základňu, kde dievčatá absolvujú základný výcvik...niekoľko tisíc dievčat v uniforme spolu...😃 

 

ShowImage.jpg

Upraveno uživatelem M109
Edit: A aby som dostál vláknu, pridávam foto, aj dievčina aj hodinky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...