Přejít na obsah

Hodinky a ženy


911

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Radek Cigi napsal:

Já tu Ratajkowski nějak nemusím, ona má na všech fotkách úplně stejný výraz. Nebudu to hledat, ale nevzpomenu si, že bych ji někdy viděl vyfocenou s úsměvem. Pokaždé je to výraz takové napůl ublížené a napůl naštvané "cikánečky" 😂. Pokud se vám líbí, berte mě prosím s rezervou - hodnotím pouze výraz na foto, neznám jí, a klíďo to může být fajn holka s takovou imidž 😉.

Mně se vůbec nelíbí. Ale ten její otrávený ksicht nešlo přehlídnout, navíc má hodinky, tak jsem ji sem prdnul. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2021 v 14:23, Radek Cigi napsal:

Já tu Ratajkowski nějak nemusím, ona má na všech fotkách úplně stejný výraz. Nebudu to hledat, ale nevzpomenu si, že bych ji někdy viděl vyfocenou s úsměvem. Pokaždé je to výraz takové napůl ublížené a napůl naštvané "cikánečky" 😂. Pokud se vám líbí, berte mě prosím s rezervou - hodnotím pouze výraz na foto, neznám jí, a klíďo to může být fajn holka s takovou imidž 😉.

 

V 6. 2. 2021 v 14:35, feltharg napsal:


Tak to jsi teď pojmenoval úplně přesně co mi asi povdvedome tak strašně vadilo. Ale mne tahle buchta zajímá asi jeste min, tak jsem nad ni tolik nepremejslel.

Ale má je (hodinky)

 

V 6. 2. 2021 v 16:58, Marcus napsal:

Mně se vůbec nelíbí. Ale ten její otrávený ksicht nešlo přehlídnout, navíc má hodinky, tak jsem ji sem prdnul. 

Mně absolutně nebere, naopak nechápu, co na ní lidi vidí. Je to velkokozá cuchta, která se snaží zaujmout svojí nahotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...