Jump to content

Hodinky a ženy

Recommended Posts

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tohle je naštěstí bez ocásku :-D

nevim, jestli to bude mit nejaky uspech, ale pohled na hezkou zenu s hezkyma hodinkama...takze sem vkladejte co najdete. zacina leto, tak se to hodi. zacnu prispevkem Niga   Tara Reid (hvězdička z te

Jenifer Aniston Rolex   cerny Rolex Milgauss     neznama s Daytonami

Marcus - když jsme byli předloni v Izraeli, tak hlavně ve Starém Městě v Jeruzalémě bylo hodně vojáků a překvapilo mne, že možná 20-30% byly holky. Přes den vypadaly přesně takhle a když se k večeru do Starého města stahovaly další jednotky na noční hlídky, byly vyzbrojeny a vystrojeny ještě mnohem víc. Jejich výzbroj byla dost ošoupaná a bylo vidět, že je hodně používaná, navíc nebyla úplně jednotná. Pochopitelně jsem dívkám koukal především na … ehm, zápěstí a obvykle to byly nějaké G-Shocky, často také s patinou.

před 17 hodinami, igor261069 napsal:

ivan: jestli se nepletu, tak tam mají i holky povinnou vojenskou službu, tak proto jich je tolik

Ne, nepleteš se. Mají. A z náboženských důvodů nemají tolik úlev jako muži. A fakt to dost z nich sluší.

před 11 hodinami, Murphy97 napsal:

Ta prvni sem nepatri, at koukam, jak koukam, porad vidim spoustu jinych veci, nez hodinky 🙂

Myslíš jako nádherné oči, smyslné rty a půvabný úsměv 😄

Mně zas furt vrtá hlavou, co asi tak stálo za tou kérkou dámy na té poslední fotce od Marcuse, to jakože:

- brejden, ráda bych něco typicky amerického, prosím nad každé prso po dvou US vlajkách a do prostředka nějak decentně zakomponovat siluetu Washingtonu, pokud by to teda nebyl velký problém;

- say no more, ma'am;

?

Jinak fakt nevím.

V 16. 1. 2021 v 16:11, bandicoot napsal:

Holky od IDF mě berou šíleně.

Tak holky z IDF dnes:

https://www.ynetnews.com/article/H14o9dT1u

(Dievčina si prišla odslúžiť z UK, rodinu ma v Londýne, je tam sama).

Mimochodom, majú základňu, kde dievčatá absolvujú základný výcvik...niekoľko tisíc dievčat v uniforme spolu...😃 

ShowImage.jpg

Edited by M109
Edit: A aby som dostál vláknu, pridávam foto, aj dievčina aj hodinky.