Jump to content

Hodinky a ženy

Recommended Posts

před 37 minutami, AndyAaron napsal:

Nechtel jsem ti do toho zas kecat at to nevypada, ze tu nad tim slintam porad jen ja, ale jeden koment si neodpustim. Pekna blondynka usrkavajici bile vino ma na ruce GS, zda se. Vskutku jev, ktery se nevidi tak casto!

to jsem teď chtěl napsat 😄

jen nevim jestli to není známka stárnutí, že koukáme po hodinkách a ne po ženskejch

Edited by pebe
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tohle je naštěstí bez ocásku :-D

nevim, jestli to bude mit nejaky uspech, ale pohled na hezkou zenu s hezkyma hodinkama...takze sem vkladejte co najdete. zacina leto, tak se to hodi. zacnu prispevkem Niga   Tara Reid (hvězdička z te

Jenifer Aniston Rolex   cerny Rolex Milgauss     neznama s Daytonami

to jsem teď chtěl napsat
jen nevim jestli to není známka stárnutí, že koukáme po hodinkách a ne po ženskejch

Nevidel bych to tak zle. Vsechny kozy jsem samozrejme okouknul, ale chtel jsem pusobit sofistikovane ;)
před 4 hodinami, AndyAaron napsal:

Nechtel jsem ti do toho zas kecat at to nevypada, ze tu nad tim slintam porad jen ja, ale jeden koment si neodpustim. Pekna blondynka usrkavajici bile vino ma na ruce GS, zda se. Vskutku jev, ktery se nevidi tak casto!

Ty jo, klidně slintej o106. Vždyť o čem jiném by to tady mělo být kromě fotek. ;) Jinak to vypadá, že slečna je nějakým způsobem spojená s obchodem v Chicagu. Viz https://www.instagram.com/watchgirl/

@AndyAaron neboj, ja sem lezu pravidelně kdyz vidim, ze je neco nového… nemuzu za to, ze mam ženy a hodinky rad… 😇

• 3 weeks later...

@AndyAaron Díky. A nápodobně - bylo mi potěšením. Příště se stav o něco dřív, ať na tebe mám víc času než jen pár minut po zavíračce. ;)

V 9. 7. 2021 v 6:48, AndyAaron napsal:

...... Pekna blondynka usrkavajici bile vino .....

Zrejme byla myslenkami nekde uplne jinde :D 

mhiffijppc971.jpg

Edited by honza71