Přejít na obsah

Hodinky a ženy


911

Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Daemonultimate napsal:

Tu první pani od někud znám a ta poslední mě učila.

 

před 55 minutami, Murphy97 napsal:

Na univerzite tretiho veku 😂

Chlapci, takhle nějak, jen bruneta, vypadá třídní našeho mladýho, kterou má od září ve třetí třídě. Jako bez pr.ele fakt. Na třídních zchůzkách mi moje žena (která je fakt kost a kobra dohromady) jen pošeptala, ať neslintám, že stačí ostatní tatínci :D :D Ale Rolády teda nenosí, má klasicky Apple voče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jarett napsal:

 

Chlapci, takhle nějak, jen bruneta, vypadá třídní našeho mladýho, kterou má od září ve třetí třídě. Jako bez pr.ele fakt. Na třídních zchůzkách mi moje žena (která je fakt kost a kobra dohromady) jen pošeptala, ať neslintám, že stačí ostatní tatínci :D :D Ale Rolády teda nenosí, má klasicky Apple voče.

Tak jestli je to ta paní co s tebou jezdí na kole, tak se bát nemusí, to je opravdu kost a kobra dohromady a to na fotkách moc vidět není.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, pavel23 napsal:

Tak jestli je to ta paní co s tebou jezdí na kole, tak se bát nemusí, to je opravdu kost a kobra dohromady a to na fotkách moc vidět není.😀

Ano, to je ta cyklistka :) 

A abych to tu neplevelil, tohle by taky mohlo být bráno jako "hodinky a ženy", ne ? 

Foto moje, DeepSea moje a paní taky moje :D

IMG_0DC9CE7FD23E-1.thumb.jpeg.bb8dc0617e37ef90330c8da6dd69a1b8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, pavel23 napsal:

Tak jestli je to ta paní co s tebou jezdí na kole, tak se bát nemusí, to je opravdu kost a kobra dohromady a to na fotkách moc vidět není.😀

🤣 +1

Já tedy do cyklovlákna moc nechodím :D ale pokud paní vypadá stejně pěkně jako ze zadu, což asi vypadá :D tak bych chtěl teprv vidět tu úču :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Jarett napsal:

 

Chlapci, takhle nějak, jen bruneta, vypadá třídní našeho mladýho, kterou má od září ve třetí třídě. Jako bez pr.ele fakt. Na třídních zchůzkách mi moje žena (která je fakt kost a kobra dohromady) jen pošeptala, ať neslintám, že stačí ostatní tatínci :D :D Ale Rolády teda nenosí, má klasicky Apple voče.

Vsak jestli si dobre pamatuji, tva pani je take velmi pohledna zena!

edit: jsem tydyt, nepodival jsem se na dalsi vyvoj v tomto vlakne 😁. Ale zase to jednoznacne potvrzuje ma slova!

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Jarett napsal:

Ano, to je ta cyklistka :) 

A abych to tu neplevelil, tohle by taky mohlo být bráno jako "hodinky a ženy", ne ? 

Foto moje, DeepSea moje a paní taky moje :D

IMG_0DC9CE7FD23E-1.thumb.jpeg.bb8dc0617e37ef90330c8da6dd69a1b8.jpeg

Myslím, že bys mohl dostat výjimku na foto ženy i bez hodinek 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, vždy je o něco víc hezčí ( ten ***** ) den !!! 
 

Jarede : teď jsem si vzpomněl , jak jsme Tvou milovanou polovičku jednou před lety ( možná i dokonce já ) řešili ve vlákně bike :0D … Byla zábava, když se pak přišlo co je zač :0D …. 

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...