Přejít na obsah

Omega Cibule - mají nějakou hodnotu?


SaKaL

Doporučené příspěvky

Ahoj všem znalcům,

kolegovi z práce neušlo, že jsem trochu zabředl do chrono mánie a tak mě poprosil, zda bych mu něco nezjistil o níže uvedených "cibulích"...

Jsou to funkční Omegy a nic jiného o nich nevím. Za zmínku stojí rytina na odklápěcím krytu - je tam něco, co připomíná " H - VI - 44 x " - že by letopočet?

Tak jestli k tomu někdo něco bude mít, rád přivítám jakoukoliv poznámku...

post-11776-1277161583,93.jpg

post-11776-1277161589,57.jpg

post-11776-1277161594,92.jpg

post-11776-1277161601,02.jpg

post-11776-1277161606,94.jpg

post-11776-1277161611,55.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za chválu, hodil jsem kolegovi odkaz, tak si to snad přečte...

Prodávat je by, si myslim, byla škoda - i nechronomagovi se musí líbit...

A o příběhu nic neříkal, ale zkusim ho pošťouchnout, ať něco zjistí... (Marku... :smile_anim: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

ten ruční n ápis by mohla být nějaká signatura hodináře, ne?

 

Vím, že je starší vlákno, ale :

1) udělal jsi moc pěkné fotky těch detailů

2) uvedená cena sedi tedy 2 až 3 t

3) na plášti není žádná signatura, ale značka hodináře tedy kdy byli na servise nebo v opravě

 

 

 

Tak jaká je historie ?

V servise byly za války v těžké době, ale kde ?

V čechách ?Posted Image

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Toto jsem našel na stránkách Omega tak se tam podívej,určitě tam bude informácí mnohem víc.

 

 

Archiv OMEGA propojení umožňuje pro všechny majitele hodinek Omega se před rokem 2000 si objednat on-line o výpis z archivu relevantní pro jejich hodinky.

 

Tato služba stojí CHF 75,00 za výpis, nebo ekvivalent v místní měně.

 

Výpis z archivu není osvědčení o pravosti a nezaručuje pravost hodinek nebo jejich částí. Výpis z archivu obsahuje podrobné informace z našeho archivu, který se vztahuje na hodinky a jak je opustili naše zařízení v Bienne, stejně jako přesné datum výroby hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Částka za informaci = skoro cenu hodinek. :-)

 

Toto jsem našel na stránkách Omega tak se tam podívej,určitě tam bude informácí mnohem víc.

 

 

Archiv OMEGA propojení umožňuje pro všechny majitele hodinek Omega se před rokem 2000 si objednat on-line o výpis z archivu relevantní pro jejich hodinky.

 

Tato služba stojí CHF 75,00 za výpis, nebo ekvivalent v místní měně.

 

Výpis z archivu není osvědčení o pravosti a nezaručuje pravost hodinek nebo jejich částí. Výpis z archivu obsahuje podrobné informace z našeho archivu, který se vztahuje na hodinky a jak je opustili naše zařízení v Bienne, stejně jako přesné datum výroby hodinek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Za zmínku stojí rytina na odklápěcím krytu - je tam něco, co připomíná " H - VI - 44 x " - že by letopočet?

 

Omlouvám se, že se vracím ke staré záležitosti, ale trochu mě překvapuje, že to "H - VI - 44" nikoho z vážených kolegů diskutujících nenapadlo přečíst jako "11 - VI - 44", tedy - servis hodinek proveden 11. června 1944, a X už může znamenat cokoliv... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...