Přejít na obsah

uspěšné státnice


stana

Doporučené příspěvky

takisto gratulacia, sice po svojich statniciach mam uz nejaky ten rok, ale na to sa neda zabudnut. Cele ti to vsak len zacina, prajem, aby si sa uplatnil a hlavne vela uzitocnej praxe, tam zacina druha skola :-))) vela uspechov.

 

no právě praxi potřebuju jako súl...,diky za gratulaci :thumbsup_anim:

 

takisto gratulacia, sice po svojich statniciach mam uz nejaky ten rok, ale na to sa neda zabudnut. Cele ti to vsak len zacina, prajem, aby si sa uplatnil a hlavne vela uzitocnej praxe, tam zacina druha skola :-))) vela uspechov.

 

no právě praxi potřebuju jako súl...,diky za gratulaci :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, mě to čeká za rok.

 

děkuju za gratulaci :smile_anim:

 

Gratuluji. Tak je to jasný: IWC INGENIEUR!!!! :smile_anim:

 

tak pro IWC mam slabost ale takovéto hodinky si asi určitě nepořídím,díky za gratulaci :)

 

Gratulace :) já si večírek po mých prvních státnicích ovšem jaksi nepamatuji ... :D

 

diky za gratulaci,no ja si pamatuju převážnou část a dokonce i konec :clap:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

ahoj soukmenovci musím se vám pochlubit včera se se mě stal konečně inženýr,panové takovou radost jsem už dlouho neměl a hned tak mit nebudu ale ty nervy....

 

Stáňo, gratululace, pane kolego, já to dal dneska :-))) Konečně po pěti letech začne život na plný koule :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáňo, gratululace, pane kolego, já to dal dneska :-))) Konečně po pěti letech začne život na plný koule :-)

 

To si, kamaráde, jenom myslíš. Teď teprve zjistíš, jak to bylo ve škole fajn. A to jsem si fakt nikdy nemyslel, že bych něco takovýho řekl..

 

Přesto gratuluji všem novým inženýrům a přeji hodně štěstí na trhu práce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak gratulace. Ožer se to jo to k tomu patří,klidně i několikrát. Ale pomalu se chystej na zásadní střet s mimoakademickou realitou a všudepřítomnejma blbcema. Už je to dávno, ale ten prvotní střet s realitou se zapomenout nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...