Přejít na obsah

Grand Seiko Diver 200m


jiriskopal68

Doporučené příspěvky

Nemel, ale poctive jsem je 2x zkousel oboje na prodejne. Pres tu zlatou jsem se neprenesl proste. Desne me tak kombinace zlata/bila taha za oci. Co te na tech titanovejch mimo vahy (predpokladam) laka?

 

Titan se hodlam vyzkouset (myslim tim koupit, na ruce uz byly) u snowflake.

 

Kurna tohle mucenicko ti vubec nezavidim :lol2:

 

Ale urcite bych na nic nich neprehazoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A někdo s takovejhlema kecama, to mi tady chybělo :)

 

Londoner: namátkou, nejsou to nutně plusy ani mínusy jen rozdíly:

 

jinak vedou teplo, pouzdro je trochu jiné na omak, titan je víc do šediva, na tahu tak víc vyniknou leštěné články (celkem je to vidět na té fotce s Jackem), každý titanový článek tahu má ze strany dvě díry, které jsou zaslepené tam, kde není díra potřeba, celkově se míň blejskaj.

 

Hmotnost je samozřejmě hlavní faktor, vyšší tvdrost je taky fajn, ale obecně těžší hodinky normálně nosím, takže to není úplně hlavní kritérium.  A tak pořád dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když je měl (titanovky), tak sem chtěl taky tunit.

Líbil se mi cifr ale barva a hmotnost titanu už ne. Mám rád železo. Taky se mi nelíbil ten pětičlánkový buznatah, tak sem měl furt nápinky napsat klukům do práglu aby někdo zkusil na ně nasadit ten jednoduchý "oyster" z SBGX115/117.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě jsem si zkomplikoval život. Dvoje mít nebudu a babo raď.

 

Jak se to říká s tou solí do ran? :whistling:

 

Pak mě jednoho dne osvítil duch svatý: proč se Kubo pořád tolik fixuješ na ty titanový? U ocelových se ti netříská zlatá se zelenavou lumi a velkými bílými čísly na lunetě. Váhy se neboj, vždyť - jak se někde rozplýval s. velitel - to pouzdro tesal snad sám Leonardo, takže je budeš moct nosit i hezky těsně u zápěstí.

 

Nech si titan, otevřeš si dveře ke quartz diverům, které se ti s ním nebudou tak bít...

Jo a modovat GSko je hereze! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...