Přejít na obsah

Letecké PRIM automat


Doporučené příspěvky

Protože pokukuju na Internetu po pilotních hodinkách, hodně mě na aukru zarazily dvě různé aukce, které mají poměrně dost společných detailů, posuďte sami:

1. http://aukro.cz/item1283659512_letecke_hodinky_prim_vyr_c_698.html

post-13018-001901100 1288904507.jpg

 

2. http://aukro.cz/item1303930913_nadherne_letecke_prim_cislovane_c_63.html

post-13018-035759800 1288904631.jpg

 

Zdá se mi, že to jsou jedny a ty samé hodinky......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup teď jsem přehlédl :crying_anim02: Ale nic nepíše o rotoru. U prvních kup teď byl oddělen. Poté u těch od korunky už ani slovo, jedině že vyměnil strojek nebo nechal opravit. Jak píše hirsch. Jestli se zadaří večer hodím foto Prim letecké renovované na zakázku v počtu cca 40 kusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda když jsou takhle všechny troje pohromadě, tak bych řekl, že ty původní byly hezčí. Špičaté ručky, bílá sekundovka, i ten znak byl preciznější. U těch nových se mi vybavuje Parexo. No ale ty jsou alespoň na původní kalibr Prim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda když jsou takhle všechny troje pohromadě, tak bych řekl, že ty původní byly hezčí. Špičaté ručky, bílá sekundovka, i ten znak byl preciznější. U těch nových se mi vybavuje Parexo. No ale ty jsou alespoň na původní kalibr Prim :)

 

To je renovace z Eltonu? Pokud ano, tak by se mohli držet původního modelu a dát tam (případně vyrobit) původní ručky. Toto je takový nejaký "paskvil". Když už to stoji takovej ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvám, ja si to neuvědomil že je na číselníku vlastně i jiný znak a jak pišeš v předchozim moc se jim tisk nepovedl. Ale i tak se mohli držet původního modelu, asi si myslí že s jedním typem ruček (ve dvou barvach) si vystačí? :-) Na těch posledních je nějak pootočenej ciferník ta 6tka je trochu mimo osu. Ale jinak jsou pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, zhruba rok 2007.

 

V roce 2007 se ale zadne nedelaly. Byly to armadni hodinky. Myslim, ze se to tady uz parkrat resilo. Byly tady i ohlasy z prvni ruky, ktere potvrzovaly, ze vojaci hodinky skutecne fasovali a potom je vraceli zpet. Byla to specialni armadni zakazka v poctu asi kolem 3500 kusu z vylepseneho materialu (to jsou info od Primu). Byla take verze pro civilisty. Ale vsechno v sedmdesátých letech a v jedne verzi - lisily se pouze vterinovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvám, ja si to neuvědomil že je na číselníku vlastně i jiný znak a jak pišeš v předchozim moc se jim tisk nepovedl. Ale i tak se mohli držet původního modelu, asi si myslí že s jedním typem ruček (ve dvou barvach) si vystačí? :-) Na těch posledních je nějak pootočenej ciferník ta 6tka je trochu mimo osu. Ale jinak jsou pěkný.

 

Tisk se povedl, jedná se o nový letecký znak. Lvíček s hvězdou už je tabu. :crying_anim:

post-7277-068128400 1289320035.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...