Přejít na obsah

Poraďte mi


Doporučené příspěvky

Mili chronomagovia,

vedeli by ste poradit s vyberom hodiniek medzi modelom VOSTOK-EUROPE Ekranoplan, vid http://www.mojehodinky.sk/hodinky/sk/Vostok-Europe-Ekranoplan-2432-01-5455107 a LUM-TEC M6 Set, vid http://www.lum-tec.eu/sk/?m=vypis&mcat=38&c=kolekcia-2.

 

K VOSTOKOM este jeden dotaz - co myslia pod pojmom "tichy timer". Podla to znamena, ze si "hlavne oznacenie" na lunete nastavim na prislusnu rucicku a nasledne si zmeriam uplynuty cas - napr. pri turistike.

 

Vdaka za vsetky nazory, kde zhodnotite plusy a minusy jednotlivych modelov.

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám LUM-TEC M8 a jsem velmi spokojen.

V mém podpisu najdeš i recenzi a sledování přesnosti chodu.

 

Cital som to vlakno - pekna praca a super foto. Zaujala ma vsak jedna vec, ze zakaznik si moze sam vyspecifikovat hodinky. Chapem tomu dobre, ze si v podstate ja sam zlozim hodinky?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quote name='Roman-ZA' date=' 2.July.2010 - 12:36' timestamp='1278067001' post='449226'

 

Vdaka za vsetky nazory, kde zhodnotite plusy a minusy jednotlivych modelov.

Roman

 

 

Vostok ( + )= WR 200, 17 tríciových svetelných zdrojov, automatic,zakręcana korona

( - )= mineral glass, s ruskými hodinky jako ruská ruleta :suicide_anim: (by mohl být dobrý nemusí fungovat ),Pouze silikonové

 

lum-tec (+) = zafírové antireflexné

(-) = batéria,414 ? ;),napodobuje B&R

 

The winner is VOSTOK :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně vem LÜM-TEC.Budeš mít něco,co jen tak někdo nemá.Nemusíš se bát poškrábání pouzdra ani náramku.Navíc dostaneš dva řemeny v ceně.

A co se týká možnosti sestavit si model podle svých představ,tak se jedná o možnost výběru ciferníku a ruček s možností individuálního potisku.

Myslím,že to platí při obědnání třinácti a více kusů.Máš to tady .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...