Přejít na obsah

Vymluvte mi někdo tyhle hodinky...


farářskej

Doporučené příspěvky

Já je nepotřebuju, nic mě k tomu netlačí, ale mám strašný nutkání, protože jsou tak náááádhernýýý! :)

 

Pomoc!

 

Krasna prace, staly by za hrich   :rolleyes:

 

A ted vazne ... nic Te k tomu netlaci, nepotrebujes je ... bez se na chvily proskocit nekam do prirody, vrat se za den a osm hodin a je to za Tebou  :whistle:

 

Mozna bychom meli zalozit neco jako anonymous chronomagors, nebo tak neco   :rolleyes:

Upraveno uživatelem norbu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez se na chvily proskocit nekam do prirody, vrat se za den a osm hodin a je to za Tebou  :whistle:

 

Taky řešení, v tomhle horku by mě trefil šlak při prvním proskočení :)

 

mozno by si si vybudoval lepsi vztah k cibuliam ktore by si nasiel v nejakom starom bazari niekde na potulkach po CR.

 

To souhlasím... akorát bych mezitím nesměl čumět na eBay, no.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekne cibule za peknu cenu. nevidim dovod aby si ich nekupoval. snad len jeden. mozno by si si vybudoval lepsi vztah k cibuliam ktore by si nasiel v nejakom starom bazari niekde na potulkach po CR.

 

Ma pravdu predsedo ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znám, taky jsem mel asi troje cibule, vzdycky impulzivni nakup. Jakmile byly doma, jednou jsem se natahl a pak lezely v supliku. Takze zbytecne vynalozene penize - ale z hlediska ukojeni touhy je to k nezaplaceni. Par korun nic neznamena a ta radost, kdyz hodinky dorazi je skvela Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky řešení, v tomhle horku by mě trefil šlak při prvním proskočení :)

 

 

To souhlasím... akorát bych mezitím nesměl čumět na eBay, no.

 

 

ja tam teraz cumim cele dni. v praci mame uhorkovu sezonu... momentalne mam prihodene na 3 hodinky. uvidime kam sa potiahne cena.

 

inac nakoniec ta asi schladi konecna cena za tie cibule. podla mna pojde nakoniec nad 200 GBP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...