Přejít na obsah

STOWA do Česka nedodává?


Doporučené příspěvky

Tak jsem vyplnil objednávku na řemen a přesku k mým hodinkám STOWA Antea a v kontaktní adrese v možnostech volby země není Česká republika. Je tam kde co exotického, ale z evropských zemí žádná, díky tomu pak není ani možné zvolit způsob doručení a platby. Nevíte někdo, co se to děje? Objednával jste někdo teď něco u STOWA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle kliknout na odkaz - ONLINESHOP European Customers?

 

No já jsem se dostal nějak na jinou stránku a tam takováto možnost volby není, nenapadlo mě, že bych měl jít až na hlavní stránku, když všechny možnosti výběru a objednání jsou i tam. Díky.

 

P.S. Objednával jsem z této stránky:

http://www.german-watches.com/cgi-bin/lshop.cgi?action=showdetail&wkid=4586&ls=e&nc=1274544651-4806&rubnum=antea&artnum=anteaschwarzdatum&file=&gesamt_zeilen=Tshowrub--antea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kdysi jsem objednával u amíků, kteří nezasílali do Čech. Tak jsem poslal dotaz, jak to udělat a oni mi řekli ať zvolím nejbližší zemi, která je v seznamu a v poznámce zadám přesnou adresu. Došlo to bez problémů a od té doby tam objednávám aniž bych je předem upozorňoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyplnil objednávku na řemen a přesku k mým hodinkám STOWA Antea a v kontaktní adrese v možnostech volby země není Česká republika. Je tam kde co exotického, ale z evropských zemí žádná, díky tomu pak není ani možné zvolit způsob doručení a platby. Nevíte někdo, co se to děje? Objednával jste někdo teď něco u STOWA?

 

A neni tam misto Czech republic Tschechische republik takze hledat T a ne C??? Nebo napis rovnou Regine Schauer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem vyplnil objednávku na řemen a přesku k mým hodinkám STOWA Antea a v kontaktní adrese v možnostech volby země není Česká republika. Je tam kde co exotického, ale z evropských zemí žádná, díky tomu pak není ani možné zvolit způsob doručení a platby. Nevíte někdo, co se to děje? Objednával jste někdo teď něco u STOWA?

 

Já asi před měsícem objednal Stosa Antea 390 ale bohužel bude dodávka trvat až do ledna. Moc to tam nestíhají..(

 

Moc pěkný kousek.!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Já asi před měsícem objednal Stosa Antea 390 ale bohužel bude dodávka trvat až do ledna. Moc to tam nestíhají..(

 

Moc pěkný kousek.!!

 

Jo, to je u Stowy evergreeen, ty jejich zpomalené časy dodání hodinek :-/ Těžko říct, jestli to je výrobou nebo je to jen marketingový tah, aby drželi poptávku nad nabídkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je u Stowy evergreeen, ty jejich zpomalené časy dodání hodinek :-/ Těžko říct, jestli to je výrobou nebo je to jen marketingový tah, aby drželi poptávku nad nabídkou.

 

Okřídlené přísloví praví: "Kdo si počká, ten se dočká..." Velmi, ale velmi relativně "levná" značka nemá moc možností jak si vylepšit pozici. Prodloužením dodacích lhůt je jedna z mála cest. Hádám marketing.

 

Za mne samotného pouze škoda, že mám zápěstí pouze 16cm, protože Prodivery jsou úžasné. :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okřídlené přísloví praví: "Kdo si počká, ten se dočká..." Velmi, ale velmi relativně "levná" značka nemá moc možností jak si vylepšit pozici. Prodloužením dodacích lhůt je jedna z mála cest. Hádám marketing.

 

Za mne samotného pouze škoda, že mám zápěstí pouze 16cm, protože Prodivery jsou úžasné. :crying_anim:

 

To je nesmysl. Pockas si na znacku nebo produkt, kterej za to stojí, ale ne na Stowa. To nema s marketingem nic spolecneho. Naopak myslim, ze to dost zakazniku odrazuje (alespon me tedy ano). Delaji skvele, kvalitni hodinky, ale podle me proste jen nestihaji kapacitne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Fanousem. Ja mam na tyhle firmy vubec stesti. Stowa a Doxa. Doxa ma zase nejhorsi EU ceny na planete ve srovnani s US cenama. Kazda firma ma neco. Produkty maji ale uzasne, takze jsem si sam sobe to cekani vysvetlil jako prodlouzeni prijemneho teseni se.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Fanousem. Ja mam na tyhle firmy vubec stesti. Stowa a Doxa. Doxa ma zase nejhorsi EU ceny na planete ve srovnani s US cenama. Kazda firma ma neco. Produkty maji ale uzasne, takze jsem si sam sobe to cekani vysvetlil jako prodlouzeni prijemneho teseni se.

 

Pilotky od Laco jsou stejne kvalitni a daj se objednat bez problemu, navic uz maj zastoupeni v ČR. Stejne hodinky, stejna legenda, vetsi vyber, ...........takhle by asi měli fungovat hodinarske firmy do 1000 Eur, zadna falešná exkluzivita, maximalni vztricnost a basta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nesmysl. Pockas si na znacku nebo produkt, kterej za to stojí, ale ne na Stowa. To nema s marketingem nic spolecneho. Naopak myslim, ze to dost zakazniku odrazuje (alespon me tedy ano). Delaji skvele, kvalitni hodinky, ale podle me proste jen nestihaji kapacitne.

 

Já jsem byl vždy idealista! :) Pokud to je o kapacitě, tak bohužel, chvíli to trvá.

 

1) zhodnocení, že se poptávka zvýšila a není to je náhlý závan euforie, která odezní => min. 3 měsíce

2) vypsání výběrového řízení na novou CNC mašinu => 1 měsíc

3) dodávka mašiny a proškolení zaměstnanců => 3 měsíce

4) zkušební výroba => 2 týdny

 

No a to máme už tedy téměř 3/4 roku za předpokladu, že už teď jedou 24/7.

 

A opět jde o idealistickou verzi. Kdyby to jelo jako u nás v práci, tak rozšíření kapacit o novou linku (tedy bez vývoje nového produktu) by trvalo min. 1,5 roku a to od schválení projektu... :blowup: Možná proto jsem s těmi dodávkami u Stowy tak smířlivý, vše má svůj čas. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodináře 3 měsíčním proškolením nelze vyrobit, to je zásadní kapacitní problém?

 

Zas bych rekl, ze v Nemecku a v Pforzheimu obzvlast snad nebude o hodinare takova nouze.

 

Pedro82: Vyhoda Stowy je, ze to neni zas tak obrovska firma a ridici procesy muzou byt rychlejsi a pruznejsi nez u velkych molochu. Na druhou stranu je pro takhle "mensiho" vyrobce mnohem snesitelnejsi, kdyz mirne nestiha a ma previs zakazek, nez kdyby nalili nemalou investici do rozsireni vyroby, ktera by pak treba cas od casu stala. To by byla ekonomicka sebevrazda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodináře 3 měsíčním proškolením nelze vyrobit, to je zásadní kapacitní problém?

 

Máš pravdu, hodinář je ten problém. Obsluhu CNC, montáž a balení zvládne už ale dost lidí.

 

Skalis: O tom jak to funguje přesně v menších společnostech mám pouze drobnou představu, dělám ve společnosti, kde zcela nová linka stojí 7 mil. USD a výš. Přiznávám, žiju v jistém smyslu v jiném světě...

Upraveno uživatelem Pedro82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...