Přejít na obsah

POLICEJNÍ HODINKY


realcop

Doporučené příspěvky

Kdyby chtěl nějaký (nejlépe) příslušník mnou avizované "cajtské" Justex http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/30918-policejni-hodinky/page__view__findpost__p__462105 , může je mít za 2.100,- Kč včetně pošty. Jsou ouplně nové, nenošené. Původní zájemce je momentálně "bez střeliva" a doma by se mi na ně prášilo. A omlouvám se, že to nedávám do sekce Prodej - přeci jen je trochen specifický...

 

Ha sou fuč.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý, dobrý, ale není ten poplašňák z umělý hmoty? :rolleyes:

 

 

Přesně to mě teď napadlo, tomuhle k těm pravejm bouchačkám z filmů, co buděj respekt, něco chybí, hlavně do délky, šířky a výšky... :D Jinak vskutku vkusné vnadidlo, kibi jistě neodolá.

 

A viník je s tvrdým Y, protože de natvrdo, jasný, ne?

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to ne. Nicméně člověk, který něco vi o fyziologii člověka a o boji nožem ti řekně, že první čeho se musíš zbavit tak jsou ruce protivníka. Tedy přeíznout šlachy. Zkus se s někým rvát bez rukou, tedy přeříznutými šlachami. Mezi tupými hovádky které se tě pokusí zapíchnout jako sele jsou i ti co prošli např. Afganistánem jako ruští vojáci. Tito lidé ti půjdou nejdřív po rukách.

 

Nicméně trochu odklon od tématu. Ještě nějaké návrhy na hodinky pro Policii?

 

Každopádně ty hodinky mužeš nosit deset a více let, takže investice do kvality tě přijde na tři kačky deně osobně bych ti doporučil značku Luminox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně ty hodinky mužeš nosit deset a více let, takže investice do kvality tě přijde na tři kačky deně osobně bych ti doporučil značku Luminox

 

 

 

Přátelé

- obávám se že hodinky pro opravdovské policajty jsou nyní naprosto zbytečný luxus. Ministr John v bratrském souznění s kolegou Kalouskem vám (nám) všem ukáže kolik uhodilo i bez život zachraňujících chronometrů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíš prosimtě, kde by se dali tyto hodinky s legem PČR sehnat nebo objednat. Pracuju u policie již několik let a něco takovího by se mi fakt zamlouvalo. Moc dík za odpověď. PS: musím je mít.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha sou fuč.

 

 

Nevíš prosimtě, kde by se dali tyto hodinky s legem PČR sehnat nebo objednat. Pracuju u policie již několik let a něco takovího by se mi fakt zamlouvalo. Moc dík za odpověď. PS: musím je mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíš prosimtě, kde by se dali tyto hodinky s legem PČR sehnat nebo objednat. Pracuju u policie již několik let a něco takovího by se mi fakt zamlouvalo. Moc dík za odpověď. PS: musím je mít.

 

Optám se ti, zda budou ještě k prodeji.

P.S. Ale těch hrubek... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ricious

 

To víš člověk si rychle zvykne na T602 s korekcí chyb v policejním počítači a když ho nemá je v ř.ti :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Optám se ti, zda budou ještě k prodeji.

P.S. Ale těch hrubek... :D

 

Moc díky bylo by to super kdyby šly sehnat. Určitě o ně mám zájem. Sice bych si radši přál luminox navy seal s logem pčr, ale o tom si můžu nechat asi jenom zdát ve svejch snech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehmm ja sem uzemák a taky nosím neprůstřelnou vestu. Před tím 10 let na PMJ v Praze. Drahý Tado, asi vůbec netušíš, čeho jsou lidé schopni :rifle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ehmm ja sem uzemák a taky nosím neprůstřelnou vestu. Před tím 10 let na PMJ v Praze. Drahý Tado, asi vůbec netušíš, čeho jsou lidé schopni :rifle:

 

Ale jo, tuším, možná líp než bys předpokládal :). Taková vesta se vyplatí, mnohdy víc než pistole :) Spíš mě to překvapilo, myslel jsem, že u nás v ČR se mezi policií balistická ochrana moc nenosí, vyjma různých zásahů a tak podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo nosí. Doby kdy to považoval někdo za projev akčního mládí už dávno pominuly. Na PMJ sem ji nosil denně. Teď jako územák ji vozim na noční hlídky v autě. Když je tíseň kde by mohla být zbraň tak si ji obleču.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, to asi nebudeš pochůzkář, když máš neprůstřelnou vestu? Že by kriminálka?

 

 

Žádná kriminálka. Jezdim normálně hlídkovou na místňáku. Já osobně neznám žádnýho kriminalistu, kterej nosí neprůstřelnou vestu, i když možná takoví jsou. I na místňáku se dostaneš do spousty krizovejch situací, ve kterejch seš vděčnej za to, že máš vestu oblečenou na sobě. Někdy si jí beru taky proto, abych to neschytal od svýho kolegy, kterejma jsou jak už to většinou bejvá předškoláci a posiláci, který choděj do Prahy na praxi každý tři měsíce. Všichni tito nováčci si totiž rády pohrávají s přidělenou zbraní a tak mám někdy větší strach z nich než z pachatelů na ulici. :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Jo, tak pro výkon povolání policisty mi neprůstřelná vesta přijde jako naprosto přirozená pracovní pomůcka, ale jak tak hádám, tak si jí člověk musí koupit za vlastní, nějakou takovouhle fešáckou, co se nosí pod oblečením? Alespoň zdravotní pojišťovna by na to, ale měla přispívat, bylo by to fér a logické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...