Jump to content

POLICEJNÍ HODINKY

Recommended Posts

To sureshot

Tak tyhle hodinky vypadají fakt dobře. jen se obávám zeptat se na cenu.

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ale třeba se pletu a jsem uplně mimo. 10 let u nejvytíženější jednotky v České republice je třeba málo a jsou tu lidé, kteří mají zkušenosti z praxe větší než já a vědí lépe co dokážou lidé agresivní

Děláš z toho trošku kovbojku    

Tak si kup nějaký echt "vojenský" a je to úplně nastejno... Nejvíc mě pobavila nutnost dojezdového času Ono už se nehlásí "laso 1, laso 1, tady Město, vyražte směr Hl. nádr.... laso 1 rozumí a vyrá

To Micey

Krásné hodinky, ale a.) si to nemůžu dovolit

b.)i kdybych mohl, tak je to prostě moc za military hodinky

c.( když vybavím diverky Seika nebo podobné hodinky stejným páskem, bude to to samé za pětinovou cenu.

Chci platit za hodinky ne za značku.

To jsem to za ty Primky ale schytal... Ve skutečnosti vypadají určitě lépe, než jsem je postnul já. Třeba je nový majitel nafotí lépe...

Edited by ricous

Tys je přece nenavrhoval a nevyrobil :) A,koneckonců,můžeš porovnat.....Q41 Sport a Q41 Policejní......tož na férovku,které se Ti líbily víc????

Jako nezaujatému se mi víc líbí ty Sporty, na druhou stranu kdybych byl příslušník, tak chci ty policejní...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Eltoňácké Primky pro Policii ČR... Mám momentálně zase jedny doma - povedené pouzdro Q41, safír, moc pěkné balení. Jeden rychlý obrázek "z pod lampičky".

Jako sběratelský kousek pěkné, ale vidět s tímhle na ruce nějakého kolegu z práce, asi bych se od něj držel dal...:) Opravdu stojí 1000,- eur?

Opravdu musím potvrdit, že co nosím tyhle policejní primky ( pravda, za 220 EUR, s minerálem, s vhodnějším řemenem od simona), tak se ode mě poliši fakt držej dál...... :D

Edited by cigi

Jako sběratelský kousek pěkné, ale vidět s tímhle na ruce nějakého kolegu z práce, asi bych se od něj držel dal...:) Opravdu stojí 1000,- eur?

1.000,- EUR? Tak to vás natáhli, matko...

zabrouzdej na váš web, jestli tam je ještě odkaz na objednávky, jinak se obrať na Elton - cena cca 5.650,- Kč + případný tisíc za safír...

Nejsem na toto odborník, ale podle mně potřebuje policajt buď hodně dobrou luminiscenci, kterou stačí chvíli nasvítit a svítí dlouho, popřípadě tritium, popřípadě kvarc s podsvícením. Tedy alespoň pokud má dělat někde v terénu a v noci.

Ty z Eltonu mají fajn pouzdro, vnitřek bych řekl že nic moc.

• 2 years later...

To je jasné, policajti jsou marťani, tak odletí na mars. S těma muklama, které pustil do ulic tuneldědek se určitě domluvíš. Ti jsou všudezdejší. Jejich argumentace není složitá. Výzvě: "Naval hodinky nebo ti rozbijeme hlavu" budeš zřejmě rozumět, protože tihle chlapci to asi opakovat nebudou. O jistě mnoho z nich jsou vlastně hodný kluci, který zlí policajti strčili do vězení, co se dá taky čekat od marťanů.

Jen doufám, že si jeden z těch féráků, co pak si pak pujdou stěžovat na policejní stanici k těm marťanům.

Guest jan333

rekl bych,ze takovej kdo by mel "koule" na to vyzvat me k navaleni cehokoli mezi muklama,kteri byli amnestovani urco nebude

za "tuneldedka" mas + treba to s tebou nebude tak spatny jak sem myslel:)

• 2 weeks later...

Rekl bych, ze Realcop uz za tech par let sluzby vystrizlivel...... Jeho prispevky jsem se na pocatku take pobavil, ale da se to pochopit. Ted by uz asi dobu dojezdu nemeril bo je ve fazi nasranosti. Neni se co divit. Prachy zadny a perspektiva mizerna. Veril by jsi, ze kdyz policajt mluvi s civilem, tak mu take nekdy pripada jako Martan? Vis, myslet si ze mezi tech par tisici propustenymi neni nekdo "kdo by mel ty koule si ti o neco rict" svetci i o tvem mimozemskem puvodu.

• 3 weeks later...