Přejít na obsah

majorzeman


Doporučené příspěvky

dodnes mi dlhuje peniaze za puzdro na glocka a nove risemany. niekolko nakupov bolo uplne ok /krabicka na hodinky a pod/, potom zrazu nahla zmena v pristupe, zasielku si prebral ale peniaze mi nikdy neprisli, nekomunikuje. Po dlhom naliehani vratil nove ProTreky /su v predajnom vlakne/, ostatne vyssie spomenute ani nezaplatil ani nevratil. Hulvatstvo najvyssieho kalibru.

 

Necakam ze to urovna /od zimy mal na to casu dost/, kvoli tomu to sem nepisem, ale ostatni clenovia fora - vyhnite sa zbytocnym problemom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky negativní zkušenost cca půl roku rok zpátky, když jsem prodával Fortisy, měli jsme dohodnutou nezávaznou prohlídku. Dohoda byla na určitou hodinu. Cestou jsem se s ním spojil telefonicky a místo setkání a čas bylo potvrzený s tím, že už vyráží. Čekal jsem po hodině a půl čekání jsem mu volal, ale telefon už mi jen obsazoval, tak jsem to bral tak, že už tam bude každou chvíli. Po dvou a půl hodinách jsem se sebral a odešel. Později mi na icq napsal omluvu, že si ho nadřízený povolal zpátky a on pro něj musel okamžitě vyrazit a před nim nemohl zvedat telefon, ale doteď nepochopim, proč nezavolal/ nenapsal mezi tim, co ho nadřízený povolal zpět a dobou než pro něj dojel, nevěřim, že by šéf poznal, že přijel o 20 vteřin později přes půl Prahy jen proto ,že před cestou naťukal do telefonu SMS.

 

Suma sumárum, nic kromě času mě to nestálo, ale s teplotou někde sedět zbytečně takovou dobu neni moc extra, zvlášť když by to pro Zemana znamenalo minimum námahy...

 

Hodil sem to za hlavu a vzpomněl si na to až teď, neplánoval sem to tu vůbec psát, ale zjevně to nebyl ojedinělej případ a třeba si dá alespoň někdo větší pozor ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Za mě takhle:

jednalo se o prodej Stowa Antea - přišla zpráva "Čus, stavím se do řady" (obvykle místní členové poprosí, poděkují a podepíší se, ale řekl jsem si, dobře...), odepsal jsem tedy, že beru na vědomí.

Druhý den přišla na majora řada, tak jsem poslal zprávu, že jsou jeho a i svoje číslo na mobil, abychom se snáze domluvili.

Od té doby nic, vůbec nic. Ani SZ, ani sms...nic.

Rezervaci jsem tedy po předchozím upozornění zrušil. Chápu nedostatek času, ale nechápu, že nedovede ani ze slušnosti odpovědět, i kdyby to mělo být o týden, dva, později.

O pozitivní zkušenosti se tedy mluvit nedá, i když narozdíl od instanta a abbota mě to nestálo ani peníze, ani úsilí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uživatel majorzeman byl upozorněn, že má 14 dní na vyjádření se a případné vyrovnání veškerých pohledávek ( 14-dní proto, protože je čas dovolených - naposledy zde byl 17-tého července tohoto roku).

Pokud tak neučiní, bude následovat trvalý ban a pohlídám si,aby se tu neobjevil jeho klon. Páky na to, jak zamezit dalším registracím jednoho a toho samého člověka, máme.

Zároveň po uplynutí lhůty upozorním moderátory dalších webů (třeba knife.cz), kam vím, že dotyčný chodí, aby si jej pohlídali - s odkazem na toto vlákno. Takhle ne....internet není až tak anonymní, jak si někteří myslí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,vyjadrim se kdyz musim i kdyz mi to prijde smesny .

 

1. Instant - jsem v soku z toho, jak me tady obvinujes a hnojis ,samozrejme jsme spolu par obchudku udelali,i kdyz ne prez forum ,ale ze bych ti neco dluzil, mi fakt neni znamo.Vsechno, co jsem ti, jak rikas ty, dluzil, jsem ti poslal v poslednim baliku a platit ti za neco dvakrat fakt nebudu i kdyby me to tady melo stat ban .Za nejvetsi hulvatstvo ja povazuju se mi tady mstit a lhat.

 

2. Abbot - Tezko pochpi nekdo, kdo nepracuje a nezna vztah podrizeny s nadrizenym jak to funguje .Ano, byli jsme dohodli a me to nevyslo a ty jsi musel cekat .Nekolikrat jsem se ti omluvil a uz fakt nevim, co proto udelat vic,mam si kleknout a odprosit te? Nezavolal jsem, protoze mi doslo kredo. Pochopil bych ,ze se tady ke mne vyjadrujes,kdybych se neozval vubec,ale ja se ti nekolikrat omluvil,takze fakt nechapu,proc se tady zviditelnujes.

 

3. Chorche - Ano jedina vytka,kterou ja uznavam je od Chorcheho a musim se omluvit .Tady jsem udal botu ,ze jsem se neozval ,ale mam toho ted hodne a nejak mi to vypadlo z makovice a byl jsem pryc ,kde je net luxusem, na ktery se dostavam tezko ,proto se tady Chorchemu verejne omlouvam .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3. Chorche - Ano jedina vytka,kterou ja uznavam je od Chorcheho a musim se omluvit .Tady jsem udal botu ,ze jsem se neozval ,ale mam toho ted hodne a nejak mi to vypadlo z makovice a byl jsem pryc ,kde je net luxusem, na ktery se dostavam tezko ,proto se tady Chorchemu verejne omlouvam .

 

Já to beru a ani to nemuselo být veřejně, stačilo poslat SZ, zajímalo by mě, jestli by tě to napadlo i nebýt tohoto vlákna, ale ok.

Psal jsem, že nedostatek času chápu, ode mne byl poté pochopitelný krok zrušení rezervace.

Jinak přeju všem zúčastněným v tomto vlákně, ať to dopadne k jejich prospěchu, pokud to lze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,vyjadrim se kdyz musim i kdyz mi to prijde smesny .

 

2. Abbot - Tezko pochpi nekdo, kdo nepracuje a nezna vztah podrizeny s nadrizenym jak to funguje .Ano, byli jsme dohodli a me to nevyslo a ty jsi musel cekat .Nekolikrat jsem se ti omluvil a uz fakt nevim, co proto udelat vic,mam si kleknout a odprosit te? Nezavolal jsem, protoze mi doslo kredo. Pochopil bych ,ze se tady ke mne vyjadrujes,kdybych se neozval vubec,ale ja se ti nekolikrat omluvil,takze fakt nechapu,proc se tady zviditelnujes.

 

 

Netušim, kde si vzal, že seš jedinej pracující. Naopak čím míň svýho času mám, tím víc si zároveň vážim času ostatních... To že ses omluvil sem taky napsal a beru to, ale nemění to pro mě nic na tom, že už s tebou žádnou další spolupráci neplánuju. Vlákno se stížností sem nezakládal a nikde bych to sám od sebe nezmiňoval, ale pokud jsou i další, co měli nějaký problém, tak beru jako povinnost upozornit případný další členy fora na to, že spolehlivost neni tvoje nejsilnější stránka...

To o zviditelňování radši nebudu komentovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...