Přejít na obsah

Rolex vs. Zenith


  

86 hlasů

  1. 1. Které by jste doporučili?

    • Zenith
      24
    • Rolex
      41
    • Ani jedny (Tak jaké?)
      21

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

koupit jediné, ty "PRAVÉ a DEFINITIVNÍ" :thumbsup_anim: .

 

jestli k tomu ještě něco můžu tak jako JEDINÉ ani jedny z tvého výběru

 

Rolex je tak nudný, že tě bude bavit týden a Zenith je tak zábavný, že tě to bude bavit čtyři dny - takže opakuji jako JEDINÉ - ŽÁDNÉ :)

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex je tak nudný, že tě bude bavit týden a Zenith je tak zábavný, že tě to bude bavit čtyři dny - takže opakuji jako JEDINÉ - ŽÁDNÉ :)

 

YPO..já se z Tebe fakt picnu...šak sis koupil ty rolády asi před týdnem...nojo, vlastně píšeš že by ho bavily ten týden..takže budou na prodej? Jinak za mě ty Rolexy...jsou šupózní.. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těchto dvou naprosto rozdílných hodinek bych také volil Rolex, myslím, že svou univerzálností a bezvýstřelkovostí se ti budou líbit i za hodně let. Naproti tomu současné výrobky značky Zenith se mi nelíbí, určitě jsou to skvělé hodinky, ale působí na mne tak nějak jako od Berousků. To starší kousky nebo ty úplně nejnovější to je jiné kafe, to je zase Zenith, tak jak se mi líbil a už jsou to zase hodinky k uvažování a definitivnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Zenith. Kochám se pohledem na strojek každý den. A navíc perfektně tikají:)

 

Přesně tak, já mám odkrytej strojek jen zezadu a taky na to čučím jak puk každej den už dva měsíce :-D Navíc ty Zenithky co máš ve výhledu jsou naprosto krásný a otevřený srdce je super - to je to co tě na hodinkách nepřestane bavit, celkový vzhled se ti prostě jednou okouká ale ta fascinujícnost mechaniky nikdy Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...