Přejít na obsah

Seiko 5 automat SNK 809


pepinoE39

Doporučené příspěvky

Hodinky gut, ale jsou prťavý. Já mám obvod zápěstí 17.5mm, podobný s průměrem 36 jsem měl a nezvykl jsem si. Když něco málo přitlačíš, můžeš mít submariner. Ty maj 42mm

post-8501-1280846303,98.jpg

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za vaše názory, ještě jsem se rozmýšlel mezi jinýma Seiko 5, strojek stejný jen design trochu jiný, ale díky za odpovědi, které byly opravdu rychlé :), na strapu budou určitě vypadat pěkně, mám právě v plánu vybrat si k nim nějaký slušný kožený řemínek, tak aby to ladilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky gut, ale jsou prťavý. Já mám obvod zápěstí 17.5mm, podobný s průměrem 36 jsem měl a nezvykl jsem si. Když něco málo přitlačíš, můžeš mít submariner. Ty maj 42mm

 

Ja mám tiež obvod zápästia 175mm, mal som model s krémovým číselníkom a boli plne nositeľné. 37mm vôbec nie je extrémne malá veľkosť, zvlášť keď zoberieme do úvahy, že veľa vintage hodiniek má priemer 32-34mm.

 

Edit. k strojčeku: hlavná nevýhoda je nemožnosť náťahu

Upraveno uživatelem dizi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Hodinky gut, ale jsou prťavý. Já mám obvod zápěstí 17.5mm, podobný s průměrem 36 jsem měl a nezvykl jsem si. Když něco málo přitlačíš, můžeš mít submariner. Ty maj 42mm

 

 

tak tyhle hodinky vypadají vážně dobře....díky za inspiraci....hledám něco v automatu pro sport a volný čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky gut, ale jsou prťavý. Já mám obvod zápěstí 17.5mm, podobný s průměrem 36 jsem měl a nezvykl jsem si. Když něco málo přitlačíš, můžeš mít submariner. Ty maj 42mm

 

 

ať nedojde k omylu...myslel jsem tyhle submariner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...