Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Já se ženit, dám určitě přednost té Š1203....

Miluju supersporty od Porsche, i když je to platonická záležitost. Dávají si na čas, ale 959 nebo Carrera GT byla nádherná, funkčně dokonalá auta a i když nemám rád ty moderní hybridní technoůogie, o jejichž ekologickém přínosu si dovolím pochybovat, nejnovější 918 je nádherné auto. Tohle kolem mne neslyšně proplulo cestou do depa při mé letošní návštěvě Le Mans.

post-3283-0-86499500-1403508602_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezisku, ale ved do tych supersportov nedavaju elektromotory kvoli ekologii. to je len marketingovy lollipop. Koho kedy trapila spotreba u auta za milion? 

918ka ma skoro 900koni, pritom atmosfericky osemvalec - to je ten pravy dovod. Vysledny vykon z litra objemu: 130k/l. 

 

Proste si musia pomaly uvarit zakaznikov - dnes by full electric supersport od Porsche este nezozrali... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instant - já to vím, ale ohánějí se tím, navíc se snižují emisní limity a nikoho nezajímá, jak je to v širším kontextu, tahle globální zaslepenost mi vadí a přitom se těm nesmyslům celý svět podřizuje. 130 koní z litru lze dostat i bez elektromotoru, chápu ale, že tyhle technologie jsou in a jednou budeme v takových autech jezdit. A třeba takový start/stop systém, znám několik lidí, co ten systém mají, ale nepoužívají, protože je to otravuje... Ale 918 je nádherné auto, mnhem hezčí než na fotkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instant - já to vím, ale ohánějí se tím, navíc se snižují emisní limity a nikoho nezajímá, jak je to v širším kontextu, tahle globální zaslepenost mi vadí a přitom se těm nesmyslům celý svět podřizuje. 130 koní z litru lze dostat i bez elektromotoru, chápu ale, že tyhle technologie jsou in a jednou budeme v takových autech jezdit. A třeba takový start/stop systém, znám několik lidí, co ten systém mají, ale nepoužívají, protože je to otravuje... Ale 918 je nádherné auto, mnhem hezčí než na fotkách...

 

Ono to není ani tak o výkonu, jako o tom, v jakých otáčkách ho z toho motoru dostaneš a v tom je elektřina neporazitelná. Eko je bullshit stejně jako start/stop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto pisu i moznost lehkeho najezdu, dejme tomu do 20kkm. Pred casem tady tusim josef01 psal o moznosti i 50%, ale bohuzel tady uz dlouho nebyl a na email nereaguje, tak nevim co s nim je :(

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/70182-vážení-přátelé/?p=1109712

 

... pro me by to s tim autem bylo take ted zajimave... napriklad neco ve stylu Volvo for expats tj. svedsky docasny znacky a pak prevod s danovou optimalizaci... kdyby nekdo mel tu moznost...... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hammond z nej byl naprosto nadseny.

 

Mimochodem, dneska jsem dal auto do servisu, druhe predni sklo rozbite od sutru behem mesice. No a hned vedle je Porsche, pres jehoz parking chodim do kanclu a co tam nevidim. Ja myslim, ze jsem to na zivo jeste nevidel, nebo si to aspon nepamatuju. Krasna hracka.

 

2apu9ane.jpg6yzuduza.jpgu2upuqyn.jpg2y7y7yqe.jpg

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ženit, dám určitě přednost té Š1203....

Miluju supersporty od Porsche, i když je to platonická záležitost. Dávají si na čas, ale 959 nebo Carrera GT byla nádherná, funkčně dokonalá auta a i když nemám rád ty moderní hybridní technoůogie, o jejichž ekologickém přínosu si dovolím pochybovat, nejnovější 918 je nádherné auto. Tohle kolem mne neslyšně proplulo cestou do depa při mé letošní návštěvě Le Mans.

 

 

...co je to za sportak, kdyz není slyset...?!?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...