Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

K zimnim gumam- idealni zimak neexistuje, cim delsi zivotnost, tim tvrdsi smes tim horsi prilnavost, dobra prilnavost, kratsi zivotnost, cim hrubsi vzorek, tim lepsi samocistici schopnosti a lepsi zaber ale vetsi hlucnost, cim jemnejsi vzorek tim horsi zaber ale zase jsou tišší, taky zalezi jestli jezdim vice v brečce ve meste nebo prevazne na snehu na horach, dle toho je dulezity vybirat, v praze jezdim do brecky kleber hrubsi vzorek do sracek, pouze provoz mesto, dalnice minimum, proto neresim az tak hlucnost, za zimni mesice najeto tak 40t/ sezona, ted je tam budu davat 3 rok a pohoda, zadnej aquaplaning, drzej, a vzorku mam akorat, takze najedou pres 100k, k neuvereni,jo jsou to 15" , tot moje zkusenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Tak mi to neklaplo ani s těma Nokian, páč jsem je chtěl vzít od borce, co mu zbyly z auta, který prodal a nikdy je nenasadil...   ale, vůl, inzeroval špatnej rozměr. Takže nakonec jsou doma Pirelli sottozerro 2 series. Uvidíme jak to bude klouzat na sněhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to neklaplo ani s těma Nokian, páč jsem je chtěl vzít od borce, co mu zbyly z auta, který prodal a nikdy je nenasadil...   ale, vůl, inzeroval špatnej rozměr. Takže nakonec jsou doma Pirelli sottozerro 2 series. Uvidíme jak to bude klouzat na sněhu.

 

Tyto Pirellky mám na Focusu v rozměru 205/55 R16 a jsem s nimi spokojen. Přímo vinikající mi připadají na vodě, a ani při brždění a vedení stopy nejsou vůbec špatné. Na asfaltu mi přijdou trochu jako "žvejkačky", ale to půjde spíše o můj pocit při přechodu z letních 225/40 R18. Myslím, že budeš spokojený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na Nokiany R2 přezouval Roomstra. Měkký jak bačkora, celkem hlučný, asi se do dvou let sjedou, ale držet budou jak lepidlo. Na tu ranní ještě neprojetou Prahu budou pro manželku řítící se třicítkou ideální :)

 

No a jak sem tam tak stál a koukal na zimáky obecně, došlo mi, že ty moje Fuldy fakt nejsou žádný hifi. Vzorek na hranách 5, pocitově už tvrdší... Asi mi to za zbytečný nervy se třema dětma v autě nestojí. Navíc mám to na další 4 roky a auto půjde pryč nejvíc osmiletý, takže stejně bych jednu sadu kupoval teď nebo za rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ode dneška pro rohlíky tady tím trpaslíkem :clap: Kámoš ho blázen dotáhl v plný palbě, víc už toho tam prej dát nejde, nezávislý topení na dálkáč bude asi v zimě příjemná záležitost pro mamku s děckem" No a první dojmy? Mladou to s Áčkem dneska prej dost bavilo, je spokojená, takže s toho mám také radost"

post-364-0-63561200-1381517317_thumb.jpg

post-364-0-00622300-1381517332_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na Nokiany R2 přezouval Roomstra. Měkký jak bačkora, celkem hlučný, asi se do dvou let sjedou, ale držet budou jak lepidlo. Na tu ranní ještě neprojetou Prahu budou pro manželku řítící se třicítkou ideální :)

 

No a jak sem tam tak stál a koukal na zimáky obecně, došlo mi, že ty moje Fuldy fakt nejsou žádný hifi. Vzorek na hranách 5, pocitově už tvrdší... Asi mi to za zbytečný nervy se třema dětma v autě nestojí. Navíc mám to na další 4 roky a auto půjde pryč nejvíc osmiletý, takže stejně bych jednu sadu kupoval teď nebo za rok.

 

Tak nakonec si teda koupil toho cigoša? 

Upraveno uživatelem wave ceptor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec si teda koupil toho cigoša? 

Jo. Tak nějak vyšel nejlíp. Asi není hezkej, ale děti se tam na cestu že školy vejdou, maj srandu jak vidí z těch velkých oken, zadní dveře jsou na nástup prostorný, 3 tašky jdou do kufru taky a tsi je k začátečníkovi celkem tolerantní. A 35% sleva na půlroční auto s 7tkm oproti novýmu je taky OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Panedge:

 

Vidis, na Mazdicu jsem malem zapomnel. Co se tyce servisu, tipuji ze to bude plus minus stejne jak se 159. A je taky krasna. No, nez milion kecu, radsi to projet.

 

Tak kvalitu s Alfou bych se neodvazoval srovnavat.Mazda je pro me drzak jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkusenosti s Alfou 159? Hledam neco do 250k, v provozu od cca 2009. Koncern nechci, frantiky taky ne. Prestoze se mi Laguna i C5 libi. Slusne bmw mimo rozpocet, bohuzel. Rozum by bral mondeo nebo focuse, ale ta alfa... Nebo nejaky tajny tip? :) diky

 

Koukni pár stran zpátky, měl jsem stejnej dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel, lepsi zimaky, nez alpin 4 od michelinu, momentalne neexistuji..

 

Dost záleží i od rozměru a od toho, kde a jak člověk jezdí... já třeba bral UG8 Performance, protože v mém rozměru a pro moje ježdění vychází z testů líp (asi z výjimkou životnosti).

 

2 Panedge:

Vidis, na Mazdicu jsem malem zapomnel. Co se tyce servisu, tipuji ze to bude plus minus stejne jak se 159. A je taky krasna. No, nez milion kecu, radsi to projet.

 

Tak s tímhle tipem se moje praxe neshoduje - na 159 mnohem míň servisů a spolehlivých ještě míň, dostupnost ND někdy dost problematická, ceny jinde (a to nekomentuju, jak šílená byla na 159 pojistka, přesně kvůli cenám ND a servisu). Z těch zmiňovaných aut mi připadá celkem rozumná volba C5, imho překvapivě festovně postavené auto a dál už je to o kusu a co má za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, moje srdce touží po e46 330Ci. Ovšem můj rozum mi říká, že dát za něj 14.000 eur je přeci jen příliš. Stav je vynikající, Individual, najeto pod sto tisíc (interiér by odpovídal). Mohl by mi někdo z místních znalců k tomu něco říct? Čistě víkendovka, pro upřesnění. V takovém stavu téměř nesehnatelné...

Edit - je to 3/2003

Upraveno uživatelem prazskej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...