Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Jo, hoši, díky.

 

Skopčil som mu, okrem toho čo som mu napísal, i Vaše komenty. 

 

A pridal som, že ani "na ceste do Neba neexistujú žiadne zázračné skratky a úspory". A to je argument, na ktorý ako dobrý katolík :-)?určite dá. Lebo v to verí :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani, dnes mi fotrík poslal dotaz na tento "zázračný šetrič paliva":

 

http://www.fuelsharksaver.com/sk70A5lk5E/

 

Počuli ste o tom? Že je to pi_ovina?mne sa to sakra nezdá. Jak môže pridrbaná kktina strčená do zapaľovača zázračne ošetriť a zoptimalizovať fungovanie elekto.obvodov v aute a zabezpečiť optimálne vstrekovanie paliva...

 

Že je to scam jak prasa?!

 

Díky, díky?potrebujem mu to vyhovoriť, tak mi dajte prosím nejaké argumenty.

 

F.

jsem tedy netušil, že humor je tady......

 

tohle mi to připomíná

 

http://www.novinky.cz/ekonomika/319846-coi-odhalila-podvod-na-lidi-sporic-energii-nesetri-ale-naopak-spotrebovava.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, chlape?.díky!

 

Toto letí fotríkovi elektronickou poštou. 

 

F.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz..nastala pro mě doba nákupu letních pneu. Cenu bych si představoval tak cca něco kolem 8k. Do výběru se mi dostaly tyto http://www.pneuok.cz/m7%7Cmt203%7Cmo12224/225-45-r-17-bravuris-2-91w-fr/ Už jsem je jednou měl na Cliu a byl jsem s nima spokojenej, ale přesto uvítám i další ohlasy nebo jiný typy co kolem dané ceny pořídit. Dík

 

požadované rozměry jsou: 225/45/17 91W

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdím cca 15k ročně max..žádný dálky...žádnou kudlu z 0 na 100 za 3 vteřiny, sem pohodovej řidič. :D Goodyearr Excellance mám teď, ale ta stojí 3k jedna. to už se mi nechce dávat. Conti mám zimaky. Mám za to, že je to s Barumem jedna fabrika, takže jsou dražší jen kvůli jménu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle testů velmi dobře vycházely a i já jsem s nimi velmi spokojen Vredestein Sportrac 5 - kolem osmičky byly teda v rozměru 205/55/R16, ale bylo to uprostřed léta a od té doby se  třeba ceny nějak rozumně pohnuly.

 

Jinak doporučuji omrknout web http://www.tyrereviews.co.uk/ . Najdeš si tam svoji pneu (dle tpyu, rozměru, výrobce, ....) a web k ní agreguje výsledky všech odborných testů, kterými prošla + je tam hromada uživatelských recenzí, které by mohly být v jistém směru snad i objektivnější. Když nic jiného, zajímavý údaj od běžných uživatelů je info o výdrži toho kterého typu. 

 

No a nebál bych se doporučit nakoupit na nejlevnejsipneu.cz - bral jsem odtamtud minimálně 3 sady a vždy jsem dostal přesně to, co psali - seděl DOT i země původu - nenašel jsem jiný web, kde by tyhle údaje uváděly. Možná placebo, ale made in germany na mě působí důvěryhodněji než poland / russia atd. 

Upraveno uživatelem dieegoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem na to juknul a překvapilo mě hodnocení mnou vybraných Barumek...docela solidní, oproti Goodyearům Excellence, který mám na autě teď....Barumky vyšli procentuelně ohodně lépe....Ty Vredestein v mým rozměru ani nemaj na nejlevnejsipneu.cz. Já taky napuju na těhle stránkách už po několikátý a vždy spokojenost...Mno ještě mám nějakou chvilku čas, tak kdyby měl ještě někdo nějaký návrh... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvil jsem s člověkem z výroby (Barum/Conti Otrokovice), když jsem před týdnem kupoval Continental CSC3 a doporučoval ty Bravuris 2, že prý proti jedničkám je to velkej skok a je to kvalitní guma, myslim, že na tvé ježdění, co popisuješ budou v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvil jsem s člověkem z výroby (Barum/Conti Otrokovice), když jsem před týdnem kupoval Continental CSC3 a doporučoval ty Bravuris 2, že prý proti jedničkám je to velkej skok a je to kvalitní guma, myslim, že na tvé ježdění, co popisuješ budou v poho.

 

 

jezdím cca 15k ročně max..žádný dálky...žádnou kudlu z 0 na 100 za 3 vteřiny, sem pohodovej řidič. :D Goodyearr Excellance mám teď, ale ta stojí 3k jedna. to už se mi nechce dávat. Conti mám zimaky. Mám za to, že je to s Barumem jedna fabrika, takže jsou dražší jen kvůli jménu....

S ježděním jsem na tom podobně jako ty. Bravuris 2 mám 2 roky na Focusu (195/60/15) a naprostá pohoda. A gumy jsem už dvakrát kupoval na http://www.kupuj-pneu.cz a taky pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani, dnes mi fotrík poslal dotaz na tento "zázračný šetrič paliva":

 

http://www.fuelsharksaver.com/sk70A5lk5E/

 

Počuli ste o tom? Že je to pi_ovina?mne sa to sakra nezdá. Jak môže pridrbaná kktina strčená do zapaľovača zázračne ošetriť a zoptimalizovať fungovanie elekto.obvodov v aute a zabezpečiť optimálne vstrekovanie paliva...

 

Že je to scam jak prasa?!

 

Díky, díky?potrebujem mu to vyhovoriť, tak mi dajte prosím nejaké argumenty.

 

F.

tyhle zázraky jsou věčné. Dřív to byly magnety na hadičku, pak Turbonátor neboli turbo bez turba, neturbí to, jede to hůř ale za ty prachy pocit k nezaplacení. Na jedné takové věci mám dokonce osobní zásluhu. Kdysi se nám na taliánské fórum vetřel nějaký hejhulák, začal tam propagovat zázračné tabletky do benzínu. Taky to mělo vylepšit úplně všecko. Už nevím tu značku, na tom jejich webu byl super text, zřejmě z čínštiny přeložený s pomocí laponštiny, plný "odborných a vědeckých" keců o ničem. Tak jsem se v diskusi toho propagátora zeptal co to je "plošný moment setrvač" a jak mám rozumět tomu že přípravek "je vyroben z nejlepších minerálních olejů" a současně "neobsahuje žádné ropné látky". Odpověď byla samozřejmě záplava keců o tom jak to skvěle funguje a tak dále. Tak jsem se znova zeptal. A znova. A ještě jednou. A pak ten text z jejich webu zmizel a zanedlouho i ten web. Odhaduju že to přejmenovali nebo začali podvádět s něčím jiným.

 

edit: jé on se ten turbonátor pořád prodává http://www.sportovniautodoplnky.cz/otto-r-new-tech-power-launcher-turbonator/

Upraveno uživatelem PepaSFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle zázraky jsou věčné. Dřív to byly magnety na hadičku, pak Turbonátor neboli turbo bez turba, neturbí to, jede to hůř ale za ty prachy pocit k nezaplacení. Na jedné takové věci mám dokonce osobní zásluhu. Kdysi se nám na taliánské fórum vetřel nějaký hejhulák, začal tam propagovat zázračné tabletky do benzínu. Taky to mělo vylepšit úplně všecko. Už nevím tu značku, na tom jejich webu byl super text, zřejmě z čínštiny přeložený s pomocí laponštiny, plný "odborných a vědeckých" keců o ničem. Tak jsem se v diskusi toho propagátora zeptal co to je "plošný moment setrvač" a jak mám rozumět tomu že přípravek "je vyroben z nejlepších minerálních olejů" a současně "neobsahuje žádné ropné látky". Odpověď byla samozřejmě záplava keců o tom jak to skvěle funguje a tak dále. Tak jsem se znova zeptal. A znova. A ještě jednou. A pak ten text z jejich webu zmizel a zanedlouho i ten web. Odhaduju že to přejmenovali nebo začali podvádět s něčím jiným.

 

edit: jé on se ten turbonátor pořád prodává http://www.sportovniautodoplnky.cz/otto-r-new-tech-power-launcher-turbonator/

 

Diky, i toto tatkovi preposlem. Ako, uz mi pisal, ze mu doplo - ze je to podvod ako svina, no i tak...cim viac argumentov, tym lepsie.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám O2 2.0TDi (PD) s DSG, nemáte někdo manuál?
Měřil jsem 0-100 s vypnutým ASR - 9,1s (zapnuté ASR - 9,8s) a zajímalo by mě kolik má s manuálem...

Ochcávka mě příjemně překvapila, tuším že má 9,1 i udávaných ale čekal jsem tak 9,8s. Né že by na tom tak záleželo :))

Sibiř: Nádhera, až na ty mrtvý mouchy na skle. :D To už se jich tolik rojí, nebo si to přes zimu nemyl? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc bych to pres zimu myl? naposled sem jel v zari, mozna zacatkem rijna, odpojil baterku, nenabijel, neska zapojil baterku, desetkrat zapumpoval benzinovou pumpou a behem 15s to chytlo. dojel na benzinku, dofoukal z 1,3 na 1,8 atm a udelal 30km okruh. lec bylo ponekud chladno, tak sem se uz tesil do garaze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...