Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Asi na sebe nechtěl upozorňovat, vezl to do depa na výstavku a nechtěl to mít uslintané tak jel na elektřinu...

Cestou odtamtud jsem navštívil jedno muzeum a tam jsem viděl praktické, rodinné (pokud rodinu tvoří bezdětný rozvedený chlap) autíčko...

post-3283-0-11723800-1403596793_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na sebe nechtěl upozorňovat, vezl to do depa na výstavku a nechtěl to mít uslintané tak jel na elektřinu...

Cestou odtamtud jsem navštívil jedno muzeum a tam jsem viděl praktické, rodinné (pokud rodinu tvoří bezdětný rozvedený chlap) autíčko...

 

predstav si to pred Lidlom, ako chlap odklopi ten cumak a cpe do toho igelitky plne lacneho piva..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Rok 1993 byl mi necelej rok Rolls byl táty než ho pár měsícu po té fotografii ukradli sice se našel na Ukrajině(jak jinak) ale tenkrát nebyla šance ho sem dostat zpět věděl kde je kdo sním jezdí(něakej Generál) ale to bylo vše na památku zůstala serviska a Sada nařadí( dřevěná krabička ) Prodal bych ledvninu abych ho znovu postavil před dům a vratil tátovi

 

IMG_4793.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je spatny s tim rollsem :(, na druhou stranu dobry je, ze jsi tak mladej ...

Rok 1993 byl mi necelej rok Rolls byl táty než ho pár měsícu po té fotografii ukradli sice se našel na Ukrajině(jak jinak) ale tenkrát nebyla šance ho sem dostat zpět věděl kde je kdo sním jezdí(něakej Generál) ale to bylo vše na památku zůstala serviska a Sada nařadí( dřevěná krabička ) Prodal bych ledvninu abych ho znovu postavil před dům a vratil tátovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jagman - pěkný příběh i fotka, chápu že bys dal cokoliv za to kdybys mohl postavit toto konkrétní auto před dům a říct tátovi "pojď se na něco podívat"... Mimochodem, pokud to není tajné, jak se stal otec vlastníkem toho auta? Byl to jeho sen, který se rozhodl po r.89 splnit, nebo pracoval v diplomatických službách či u nějaké nadnárodní společnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám opět shromažďovat nějáké info, blíží se nákup vozu okolo dvou kil" V této cenové relaci se mě celkem líbí BMW řada 3, co si o něm myslíte? Zajímá mě hlavně spolehlivost a cena náhradních dílů. Jizdní vlastnosti si myslím, že budou fajn, je to přeci brambora,co :photo:  Třeba jeden fešák je tady. Děkuji za každý postřeh"

http://www.tipcars.com/#bmw-rada_3/320d-120kw-navitempomat17alu-19333159.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám opět shromažďovat nějáké info, blíží se nákup vozu okolo dvou kil" V této cenové relaci se mě celkem líbí BMW řada 3, co si o něm myslíte? Zajímá mě hlavně spolehlivost a cena náhradních dílů. Jizdní vlastnosti si myslím, že budou fajn, je to přeci brambora,co :photo:  Třeba jeden fešák je tady. Děkuji za každý postřeh"

http://www.tipcars.com/#bmw-rada_3/320d-120kw-navitempomat17alu-19333159.html

 

Doporucuju 120kW pre-LCI verzi (u 130kW praskaji retizky), mel jsem. Relativne drzak na dvoulitr, najel jsem s nim 70tkm, auto vyzadovalo bezny servis (naplne + filtry) plus semtam odesel starim (r.07) nejaky mechanicky dil. Dily na E90 sezenes dnes relativne snadno a za par korun, na 5er uz by to bylo horsi..Jizdne diky zadnimu nahonu a rozlozeni vahy skvely handling a diky hydraulice v rizeni skvela odezva, ne jako u novych BMW s el. servem..Mel jsem ho i ve verzi 330xd, rozdil ve spotrebe ca. 1,5l, coz za tu radost z jizdy stoji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...