Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

nejsi oprávněn jakkoliv manipulovat s registrační značkou a s kontrolními nálepkami. Nové zelené se nevydávají a co s tou starou by měli vědět ti oprávnění. Ovšem jak už bylo zmíněno, o jejich kvalifikovanosti se dá s úspěchem pochybovat. Jednou se mi dva strašně hádali u vozíku, kde mají být boční odrazky. Shodli se na tom že je mám blbě ale protože se nemohli shodnout, nechali to projít. Samozřejmě že byly umístěné správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před časem jsem řešil alternativy ke Škoda Octavia RS, chvíli jsem ještě uvažoval Golf GTI Performance, ale nakonec se rozum přiklání k praktičnosti a příští týden bych rád zadal do výroby.

Furt ale váhám s výbavou, tak kdybyste měl někdo nějaký zkušenosti, budu rád. 

Canton ano/ne

Když ano, s Bolerem nebo Columbusem?

tady mám trochu potíž v tom, že Bolero se mi moc nelíbí, ale nevím, jestli je to dostatečný důvod k připlacení 30k za Columbus. Škoda ani ještě nezveřejnila podmínky případných aktualizací map po 3 letech a teď mám google mapy v mobilu zadarmo. Hraje to alespoň líp?

Parkovací senzory v zadu ano/ne (doteď jsem neměl a taky jsem to přežil ... )

 

Díky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty senzory si vezmi, když nic jiného tak nám to s kamarádem jednou zachránilo pěknej průser, když se za auto dostal u nákupáku nějakej malej capart a absolutně nebyl vidět.

 

Jinak jak jsem se tu nedávno rozhodoval o autě tak nakonec to bude ta OII 2.0 TDI PD. Nechám to chipnout na 125kw, nový potahy od MAD, 17" kola a bude to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canton sem zvukově neslyšel, ale odrazuje mě umístění repráků (viditelně v interieru, kufr) za mě asi ne. Radio Bolero, navigaci mám externí a navíc se ta navigace ráda krade, společně s xenony.

 

Z výbavy:

 

Senzory ano vpředu i vzadu. Vyhřívaný čelní okno. Bezklíčový startování (ale furt je tam manuální Construct). DSG. A pokud se dá volit pak elektrický pátý dveře. Xenony.  Alarm co je uvedenej ve výbavě. Pak bych asi i ten adaptivní tempomat.

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, to s tím odrazováním to moc nechápu :), možná jsem něco přehlídl, ale žil jsem v domnění, že repry jsou na úplně stejným místě jako bez cantona, jen jsou od jiného výrobce , plus jeden středový, co není vidět v přístrojové desce a navíc subwoofer v kufru za podběhem místo cargo elementu. 

 

S tou výbavou mi zase sázíš brouka do hlavy, já jsem si myslel, že v ostatním už mám jasno a bral jsem prakticky jen nějaký prkotiny v řádu stokorun a kožený sedadla + rs challenge packet s 18 kolama a nějaký blbosti k tomu + DAB a ten mrdník na dětskou sedačku, kdyby se v průběhu let zadařilo :)...jo a ještě asistent rozjezdu do kopce na přání přítelkyně ... a váhal sem 3 položky viz výše 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty senzory si vezmi, když nic jiného tak nám to s kamarádem jednou zachránilo pěknej průser, když se za auto dostal u nákupáku nějakej malej capart a absolutně nebyl vidět.

 

Jinak jak jsem se tu nedávno rozhodoval o autě tak nakonec to bude ta OII 2.0 TDI PD. Nechám to chipnout na 125kw, nový potahy od MAD, 17" kola a bude to :-)

 

jnj asi máš pravdu, když se nic nestane, budu si říkat zbytečných 10k, ale kdybych to někde o něco (v horším případě někoho) opřel, tak budu litovat ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, to s tím odrazováním to moc nechápu :), možná jsem něco přehlídl, ale žil jsem v domnění, že repry jsou na úplně stejným místě jako bez cantona, jen jsou od jiného výrobce , plus jeden středový, co není vidět v přístrojové desce a navíc subwoofer v kufru za podběhem místo cargo elementu. 

 

S tou výbavou mi zase sázíš brouka do hlavy, já jsem si myslel, že v ostatním už mám jasno a bral jsem prakticky jen nějaký prkotiny v řádu stokorun a kožený sedadla + rs challenge packet s 18 kolama a nějaký blbosti k tomu + DAB a ten m.dník na dětskou sedačku, kdyby se v průběhu let zadařilo :)...jo a ještě asistent rozjezdu do kopce na přání přítelkyně ... a váhal sem 3 položky viz výše 

 

máš recht, tak potom je to jedno, vem to "nej" zvukově co jde...

 

ted sem najel tu specifikaci:

 

elektricky páty dveře máš ve výbavě

asistent do kopce taky

xenony

tempomat

 

 

co bych si dal:

mlhovky s cornerem 2500 kč, kam natočíš volant tam to svítí a celkem znatelně

střešní nosič stříbrný 10 500 kč

elektrický sedadlo s pamětí 18 400 , uložíš přítelkyni a sebe, stiskem tlačítka máš za deset sekund nastaveno a neřešíš že to někdo přešteloval

vyhřívání dozadu 5100

adaptivni tempomat 17 000, je tam i funkce automatickyho brždění, tady bych se odvíjel podle nájezdu km zda ano či ne

parkovaci kamera 8000

sunset 4000... neřešil bych ani propustnost světla, spíš to že dozadu ti nikdo přes okno nevidí

vyhřívání skla 5000 pokud mrzne je to do minuty dvou rozmrznutý

kessy s alarmem 16 000 na poskakování po městě, klíče v kapse sedneš jedeš, jinak klíč do zapalování a nastartovat

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...