Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Xdrive 2,0d. Podle mě je to uskákana koza.

 

Bohužel všechna BMW, kterými jsem poslední dobou jel jsou uskákaná a co mě fakt překvapilo byla 5GT... čekal jsem Rolls Royce, ale to je kostitřas jak 1203ka. I sedmička je hodně nepohodlná. Bohužel. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Bohužel všechna BMW, kterými jsem poslední dobou jel jsou uskákaná a co mě fakt překvapilo byla 5GT... čekal jsem Rolls Royce, ale to je kostitřas jak 1203ka. I sedmička je hodně nepohodlná. Bohužel. :(

Jak s oblibou rika kamarad novinar BMW ted dela moc dobre Audi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Maxi jsi jak ohrana deska :) Audi a ted 1203...co bude do tretice?

 

Me se docela libi nova Mazda sest ale prodat petilete bawo a prejit na japonce? To bude asi hodne bolet :(

pozri- teraz uz vazne, najlepsie bude, ked si zoberies na par hodin tu sestku zober na testovaciu jazdu a sam uvidis, ci ti to naplni tvoje ocakavania.

ja si myslim, ze nebudes sklamany a ked chces mat nove auto, tak si to sam porovnaj. V com mas pocit, ze to bude boliet? Pokial nepotrebujes mat radost zo zadneho nahonu, tak setka ma fajn podvozok a aj motory su na dobrej urovni, poruchovost ( statisticky ) prikladna - otestuj to!

velmi dobre hodnotenia v tej triede ma aj novy passat a aj mondeo sa konecne zacalo predavat aj v EU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...