Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Projede vše co jeho bráchové s redukcí. Ale je pravda, že je třeba jet s citem (předtím jsem měl atmosféru s redukcí a s ní to bylo na ovládání jednodušší ). Hlavně při couvání do prudkého kopce (a to je v terénu občas potřeba) si spojka řádně "zavoní".

 

Teď dostalo auto EcuTek = zvedl se mj. krouťák a proto není třeba tolik plynu - díky tomu se dá motor s citem lépe ovládat přes spojku (předtím to chtělo vyšší otáčky aby se auto do kopce rozjelo).

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pretože som ťažký Hondofil a už dlhší čas oplakávam zastavenie dovozu Accorda do EU, potešila ma správa, že nový model Civica, na ktorého parametre bolo včera v USA zrušené informačné embargo ide v Amerike do predaja na budúci mesiac. Takže keď má niekto pozitívny vzťah k Honde a ešte nezachytil informáciu - www.civic.com. Myslím, že budúci rok by sa to malo objaviť aj v Európe. Neviem či aj sedan alebo len hatchback, ale dúfam, že ten motor 1,5T - 175 koní, zrýchlenie z 0 na 60mph za 7,2s (namerané 6,8s) sa tu v niečom objaví.         

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné, adresa je blbost. Ospravedlňujem sa. Špatne som to opísal. Takto by to malo byť O.K. http://www.civicx.com/. O dizajne pochybujem tiež. Ale myslím, že ten motor 1,5T by to čo príde mohlo mať pod kapotou. Európa zvyčajne začína hatchbackom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Žebříček spolehlivosti aut

hodnocení amerického magazínu Consumer Reports

Lexus

Toyota

Audi

Mazda

Subaru

Kia

Buick

Honda

Hyundai

Mini

BMW

Volvo

Volkswagen

Porsche

Nissan

Lincoln

Ford

Acura

GMC

Chevrolet

Mercedes-Benz

Chrysler

Dodge

Infiniti

Cadillac

RAM

Jeep

Fiat

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týden na zkoušku , najeto přes 3000km , průměrná spotřeba 6.5lit a není to úplně nejhorší auto :) . Výbava dostačující , na asistenční systémy jsem si ve finále zvyknul , jen ty 19 kola jsou asi zbytečný . Každá dilatační spára na mostech byla cítit .

post-34750-0-62845500-1445888910_thumb.jpg

post-34750-0-07603500-1445888912_thumb.jpg

post-34750-0-35379000-1445888913_thumb.jpg

post-34750-0-34993900-1445888914_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, nakolik je to tu offtopic, ale přijde mi to zajímavé, když tak mě v klidu smažte:

http://www.technologyreview.com/view/542626/why-self-driving-cars-must-be-programmed-to-kill/

 

Jinak ten nový Superb je první, co se mi na pohled líbí. Ale není to nic pro nás, co s Timexy a Géčky na ruce jezdíme 15-letými rezavými Japonci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Střešní okno je chujovina non plus ultra. Způsobuje pouze přesvětlený interiér a tedy snížení zřetelnosti toho, co se děje venku, tepelnou nepohodu, fajné místo na zatékání a servis. Věc zcela k ničemu, která se může zkazit. Měl jsem ho na prvním služebáku a nikdy jsem neodtáhl tu vnitřní neprůhlednou roletu.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...