Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

To nové večko vypada moc pěkně ,ale cpát tam malý motůrek? to jako přestali do toho dělat 6ti hrnky?

 

ted jsem se zasmál jak v promo videu na MB stránkách dole píšou kombinovanou spotřebu 5,7 až 6,1 l/100km.....to snad není možné

 

Ten motor ale na to auto bohate staci, mam najeto cca 10k s V220.

Oproti Vianu to auto vypada uvnitr o dost lepe, automat radi lepe nez v 3 roky stare Ecku. Automat v Vianu byl fakt hroznej, radi to pomalu, zbytecne moc vytaci motor a rve to 3000 ot pri 140 (dle tacho, coz je 136 gps).

 

A ta V250 by mela jezdit jeste lepe a ma to i nejaky overboost pri kickdownu oproti slabsim verzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj , V6 je ten důvod , proč jsme nové V nevzali . Máme na firmu Viano r.v.2008 v plné výbavě a ta V6 tomu dává úplně jinou šťávu . Já jezdím vitem , takže přirovnání nového V Klasse  ke kosmické lodi je přesné :) . To  V  co jsme měli půjčené mělo 140kw , nejelo špatně , ale na tu spotřebu jsem se určitě nedostal . To jsou reklamní řeči .

 

gas : nezávislé topení to mělo :)

post-34750-0-55972300-1447840185_thumb.jpg

post-34750-0-16640200-1447840186_thumb.jpg

post-34750-0-56772000-1447840186_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nové večko vypada moc pěkně ,ale cpát tam malý motůrek? to jako přestali do toho dělat 6ti hrnky?

 

ted jsem se zasmál jak v promo videu na MB stránkách dole píšou kombinovanou spotřebu 5,7 až 6,1 l/100km.....to snad není možné

V6 už nemáš skoro nikde. Multivan ho neměl nikdy, pouze ten petivalec. Motor ve vecku je skvěle utlumeny, 200 ps jede dostatečně a díky nové převodovce jede líp než V6.Ta se s tím petikvaltem u narozeného auta dost prala. Na blbnutí mám jiné auta, takže mně ta V6 ani nijak nechybí. Spotřeba, měl jsem za víkend s V250 8,1l a to jsem se vůbec, ale vůbec nehlidal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pro mě to není radost že V6 nebo R6 už není skoro nikde....směřuje to do pr....le. Neříkám ,že to nestačí , že to nepojede....jen prostě krabice co váží 2,2 tuny bez pasažeru a nakladu by si v tom luxusním provedení ten 6ti válec o větším objemu zasloužila. Až tam začnou rvát 1,2ky se třema turbama jsem zvědav co to vydrží.....

 

Něco jineho je pracant kde auto ma za ukol dojet z bodu A do bodu B za co nejmenší spotřebu ,ale v tomto luxusním provedení je to něco jiného. Prostě 3litr, 6ti vál  by byl nezničitelnej.......u tebe je to asi jedno, mas to v zaruce a az to prodas s 90tkm je ti to jedno kolik to vydrží ,ale jsou lidi co si koupi něco za 1,5mio + a chtějí si to nechat třeba 10let jako rodinnej výceučelovej vůz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...