Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

 

Ja jak do toho poprve sednul, tak jsem byl prekvapeny, jak prijemne, kvalitne to vypada a kolik je uvnitr mista. A vzdycky me potesi, kdyz ji vidim na silnici, protoze designove se jim fakt povedla. Tak, at slouzi co nejlip a nedele :)

dakujem a vidim to rovnako. Teraz, ked sa dovazaju jazdene, je ich vidiet viac. Cenovka novych bola celkom ambiciozna a ludia uprednostnovali ine znacky v danej cene.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad operak, měl jsem nabídku na superb kombi, 140kw, 4kolka, DSG, kůže,adaptivní podvozek, atd. Bylo to za 8,5 včetně DPH. V ceně servis, pneu, známka, pojistka 1%. Nájezd do 30t, výměna po roce. Nebýt to škodovka, tak to ženě vezmu :)

 

To by mi asi ani ta Skodofka nevadila, kde na takove nabidky chodis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad operak, měl jsem nabídku na superb kombi, 140kw, 4kolka, DSG, kůže,adaptivní podvozek, atd. Bylo to za 8,5 včetně DPH. V ceně servis, pneu, známka, pojistka 1%. Nájezd do 30t, výměna po roce. Nebýt to škodovka, tak to ženě vezmu :)

Tak to je fakt gut, já viděl tohle bez 4x4 na 5 let (á 20tkm) za 14k/měs bez servisu a pneu :(

Cena 8,5k je pecka na úrovni polovičního auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fakt gut, já viděl tohle bez 4x4 na 5 let (á 20tkm) za 14k/měs bez servisu a pneu :(

Cena 8,5k je pecka na úrovni polovičního auta.

Za ty prachy bych to bral. Většinou jsem za podobný peníze viděl nic moc vybavené Octavie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je nabídka co soukromá osoba bez známostí nedostane, asi půl roku zpátky jsem měl možnost vzít passata hl s 2.0tdi za nějakých 6,5 měsíčně. Byla to klasika s nájezdem 30k akorát tam nebyly gumy. A bylo to díky tomu, že to brala skupina asi 300 lidí. Mám pocit že ten superb tam kolem 8,5 byl taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me je to jasne, analogicky hypoteky a hora dalsich produktu, kde to jde, jen ne pro kazdeho :D svoji flotilu 300 aut zatim neplanuju, nezbyva nez hledat jina reseni.

 

Z jineho soudku - neresili ste nekdy problem s asfaltem na laku? Na podzim nam tu opravovali jednu okresku a po par prujezdech sem zjistil, ze mam cele auto zasrane kapickama asfaltu (takovy ten postup nastrikame tam ten sajrajt a rozhrneme hromadu sterku). Wapkou to dolu nejde, rikal sem si, ze na to bude nejaka chemie co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajeď s tím na myčku pro kamióny, chlapci tam mají chemii která to rozpustí (pěna a pak to opláchnou),

minimální náklady, rychle a maximální spokojenost.

Nebo pokud máš prostor kde je lapol tak to jde podomácku naftou nebo technickým benzínem, ale je to oser.

Hlavně to nejdříve pořádně umyj než na to půjdeš tou naftou/ líhem.

Edit: pravopis

Upraveno uživatelem Jettero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me je to jasne, analogicky hypoteky a hora dalsich produktu, kde to jde, jen ne pro kazdeho :D svoji flotilu 300 aut zatim neplanuju, nezbyva nez hledat jina reseni.

 

Z jineho soudku - neresili ste nekdy problem s asfaltem na laku? Na podzim nam tu opravovali jednu okresku a po par prujezdech sem zjistil, ze mam cele auto zasrane kapickama asfaltu (takovy ten postup nastrikame tam ten sajrajt a rozhrneme hromadu sterku). Wapkou to dolu nejde, rikal sem si, ze na to bude nejaka chemie co?

Na toto by mel urcite fungovat cistic brzd. Akorat, kazdy vyrobce ho ma jinak agresivni, resp. ucinny. Potom me jeste napada http://www.komplex3.cz/eshop_fotky/big/14038.jpg mafra supermafrasol, ale u tohoto ti z hlavy nereknu jestli umi rozpustit i asfalt. Na mastnotu, smir a podobne veci je to super. A nebo mozna nejjednodussi vec je to zavezt nekam do rucni mycky - tam by si s tim uz meli umet poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...